Labdarúgás Euro 2018

Nem tudok említeni, hogy a büntetés, véleményem szerint, nem volt fair. Nos szerencsés Franciaország büntetőkkel az elődöntőbe.

De ez nem számít. Portugália, Franciaország szükség a győzelem. Vagy szükség.

Isten óvja Portugália!

Labdarúgás Euro 2016

Őszintén szeretnék neki és csapatának sok sikert a döntőben.

De France volt a magassága a játék, bár voltak megsértése a nemzeti csapat a csapat, de képesek voltak két gólt.

Kétszer labdát ellenfél pontozási Antoine Griezmann. A játék csak csodálatos, valamilyen oknál fogva akartam nyert Franciaországban, így is történt. Most Franciaország fog játszani az utolsó Portugália ellen.

Jó szerencse, hogy mindkét csapat.

A második elődöntőben az Euro Cup ma került sor a csapatok között Németország és Frantsii.Ochen súlyos protivostoyanie.Obe csapat erős és egyértelmű kb.

Az év első felében, a francia nem voltak képesek felismerni a két ingyenes, jól játszott német kapus Noer.Nemtsam közel a kapuit a francia is, nem szerencse.

Extra perccel az első félidő, a játékvezető rögzítette egy német kézilabdázó Shvanshtaygerom és nevezi penalti.Probival Grizmann.Frantsuzy előre 1: 0.

72 perc elteltével, és a labda ismét a kapuk Németország gyalog Antoine Griezmann.

A németek már egy csomó veszélyes pillanat, de a szerencse nyilvánvalóan nem az ő oldalukon.

Az eredmény a mérkőzés 2: 0 Franciaország javára.

Az egész mérkőzés Franciaország tartózkodott a védekező, néha vezető számláló. Németország bőségesen A labdabirtoklási, hozzon létre esélye, de semmi ultra veszélyes nem működött a kapu előtt.

De a saját work out. Ez Schweinsteiger egy szöglet után kézilabda a büntetés lottó: Bíró staivt benne a lényeg. 0-1 Franciaország vezette.

A második félidőben sem változott. Francia megvédeni, a németek megtámadták és rossz. Az egyik ilyen hibák vezettek a tánc Paul Pogba, amelyben A. Grizman szerezte a második gólt.

A németek rohant támadni az utolsó percben a találkozó, de a pontszám nem változott.

Mint várható volt, a francia csapat lett a második döntős a jelenlegi európai kupa!

Franciaország megy az utolsó!

Németország - Franciaország 0: 2 (0: 1).

Egy teljesen váratlan eredmény a mérkőzés számomra személyesen: Franciaország nyerte a pontszám 2: 0, és belépett a végső. Az utolsó fog szembenézni Portugália.

Nem úgy, ahogy elképzeltem döntőbe idén, egyáltalán nem. És nem vagyok egyedül, azt hiszem. Azt hiszem, nézni a játékot Németországban és Franciaországban az utolsó.

Tény, hogy a mérkőzés volt, fényes és telített, ez valami látni. Mindkét gól Antuan Grizmann.