Job Description szakértő az áru átvétele, a tartalom platform

1. Általános rendelkezések

1.2. EPT nevezi ki és osovobozhdaetsya hivatalából összhangban munkajog hatálya rendezés érdekében a főigazgató javaslata alapján az áruház vezetője.

1.3. EPI jelentéseket közvetlenül a tanszékvezető.

1.4. EPT van vezetve a jogszabályok szerint az Orosz Föderáció, szabályozó dokumentumok, a Társaság, a sorrendben a főigazgató, valamint a használati utasítást és a megrendelések a raktár vezetője.

1.5. Ahhoz, hogy a helyzet az EPT van rendelve egy személy közép- vagy felsőfokú oktatási tapasztalat, a kiskereskedelemben nem kevesebb, mint 1 év.

1.6. Tudnia kell, hogy: a jogalkotási és szabályozási jogszabályok, az Orosz Föderáció és a szabályozó dokumentumok kereskedelem, az ügyfélszolgálat, tanúsítási szolgáltatások kereskedelmének élelmiszerek és termékek; választék eladott áruk, módszerek számításokat a kereskedelmi és technológiai berendezések, tárolási körülmények között. Információnk a cég küldetése, a szabályokat a szervezet belső előírások, biztonsági előírásoknak. ipari higiénia és tűzvédelem.

2. Feladatok

2.1. Figyeljük meg a megállapított sorrendben áruátvétel mennyisége, minősége és az ár, tárolási feltételek és eltarthatóság termékeket.

2.2. Annak ellenőrzésére, az megfelel-e a feltüntetett ár a számlát a feltételek a szállítási szerződés elfogadása előtt az árut.

2.3. Betartásának ellenőrzése az alapvető jellemzői tovarovednyh és alkalmazza érzékszervi módszerek a minőség-ellenőrzés az áru.

2.4. Kézhezvételét követően az áruk, hogy ellenőrizze a rendelkezésre álló dokumentumok megerősítik szállítás: Nyugta, számla, megfelelőségi tanúsítvány, minőségi bizonyítvány, állatorvosi bizonyítvány, utalva a GTD vagy számlát.

2.5. Elfogadását követően az áruk minőségét, mennyiségét és árát kérdés a fuvarlevél boltban pecsét, aláírás w / arc, a teljes név és az elfogadás dátumát. Írja adatok a szállítás a könyv a plébánia és a regisztrációs űrlap №1 szakértője az áru átvételét a dátumot (fuvarlevél száma, szállító, számla összegét, F. Ható w / arc).

2.6. Benyújtása Áruk szakértő-operátor kinézetű dokumentumok számviteli célokra.

2.7. Végre áruk vételének az adatgyűjtés terminál (DCT), a csúszás fejezetek az elektronikus számlát.

2.8. Abban az esetben hiba a rendelkezésre álló adatok TTH teszi és végrehajtja korrekció vagy kiadására jogszabály rögzített formában.

2.9. Hogy ellenőrizzék a sorrendben az áruk értékesítése az érintett bizonyítványok és nyilatkozatok a megfelelés vagy hitelesített másolatot, vagy az információkat a címkéjén egy megfelelőségi jel és információ szállítási dokumentumok minősítésére termékek vagy megerősíteni, hogy azok megfelelnek révén egy megfelelőségi nyilatkozatot.

2.10. Könyvizsgálati készpénzállomány, hogy jelentést ad ki az az ellenőrzés eredménye, és adja meg, hogy az adatbázis-adminisztrátor.

2.11. Szabályait követi az áruk értékesítése és a szabályok betartásának ellenőrzése osztály személyzete.

2.12. Ellenőrizze a lejárati dátumot az árut.

2.13. Irányítsd a rendelkezésre álló árlisták és helyességét a regisztráció.

2.14. Ellenőrizze naponta készlet áru- rendelkezésre álló áru az értékesítési területen.

2.15. Legyen éber az esetleges lopás, észlelése esetén a jelek lopás leltári tételek azonnal jelenteni az egészségügyi és a vezető tisztségviselő.

2.16. Figyeljük meg a belső munkaerő-menetrend a vállalkozás (jövés-menés a munkából, az elején és a végén a szünet).

2.17. Tartsa be a szabályokat berendezés biztonságos üzemeltetése és irodai berendezések és utasítsa a személyzeti osztály ezekben a kérdésekben.

2.18. Meg kell felelni a higiéniai követelményeknek.

2.19. Vegyen részt heti ülésein az üzletvezető.

2.20. Utazás a hivatalos üzleti egyeztetve a főnök.

2.21. Adjon során a tesztelés, az elméleti képzés és a munkaerő alkalmazkodás, szakmai, és a poszt-tanúsítás az újonnan felvett alkalmazottak, fejlesztési mentori intézmény.

2.22. Biztosítani kell a munka előrehaladásáról szóló elméleti képzés, szakmai és későbbi minősítési résztvevők személyi tartalék a cég.

2.23. Annak érdekében, hogy a munka előrehaladásáról szóló fejlesztése az alkalmazottak új munkaerő módszerek, új típusú hardvert és szoftvert.

2.24. Csökkentésére irányuló intézkedések a kereskedelem a szervezési költségeket, az anyagköltség és az erőforrások hatékony felhasználását a személyzet időben, hatékony felhasználása berendezések és létesítmények.

2.25. Kezd dolgozni, és hogy biztosítsa a biztonsági berendezések, létesítmények és más kereskedelmi eszközök teljes és jó állapotú. Hozd a figyelmet a vezető mérnök bármilyen hibát kereskedési terem tartozik. Törekedj arra, hogy megoldja a problémát.

2.26. Meg kell felelni a követelményeknek a munkáltató üzleti titkainak védelmére.

2.27. Magatartási munkaerő alkalmazkodás és a stáb munkahelyi képzések növelése érdekében a termelékenység és fokozódik.

2.28. Ismeri és meg kell felelnie a vonatkozó előírásoknak az a vállalkozás, beleértve azokat a rendelkezéseket bérek és a felek anyagi ösztönzés.

2.29. Részt vesznek a fejlesztési intézkedések kedvező munkafeltételek, a fejlesztés anyagi források és a szervezeti és technikai kereskedelmi kultúra megteremtése a kollektív kölcsönös támogatási helyzetét és szigorúság, a fejlesztés az alkalmazottak a felelősségérzet és az elkötelezettség, hogy időben és minőségi feladatellátás.

A szakértő az az áru átvételét jogosultak:

3.1.Trebovat alárendeli a teljesítmény munkájuk ellátásában.

3.2. Követelni a tanszékvezető a szükséges forrásokat a műveletek végrehajtásához és magyarázatok az érdemi parancsokat és utasításokat.

3.3. Kapcsolat a menedzser, ha a vezető nem vette időben döntést a kérdésben a tanulási folyamat.

4. felelősség

A szakértő az az áru átvételét köteles:

4.1. A minőségi és időszerű teljesítését a rábízott feladatok ezen munkaköri leírás.

4.2. Megsértése munka szabályait, a tűzvédelmi szabályok és a biztonság.

4.3. Közzétételére vonatkozó üzleti titkok.

4.4. A veszteség, a berendezés károsodását vagy egyéb ingatlan, ha a veszteség, kár miatt bekövetkezett ő hibája.

Job Description kifejlesztett

szerinti ____________________________

(Név, számát és időpontját a dokumentum)

(Aláírás) (név, monogram)

Vezetője Jogi Osztály