Job Description művezető

hitelesített
vezérigazgató
Név és kezdőbetűk ________________
"________" _____________ ____ g

2. Felelősség művezető

Telek Wizard elvégzi a következő feladatokat látja el:
2.1. Rendelkezik vezetői élén termelési területen.
2.2. Biztosítja a helyszínen egy időben a termelési célok szempontjából árutermelés (munkák, szolgáltatások), a minőség, mivel a nómenklatúra (tartomány), a termelékenység növelése, csökkenti a munkaerő-intenzitása alapuló termelés ésszerű hasznosítását berendezések és használata technikai képességeit, növeli a váltás index berendezések, gazdaságos felhasználását a nyersanyagok, az üzemanyag, az energia és költségmegtakarítás.
2.3. Ez határozza meg az egyensúlyt a munkavállalók és a csapatok, biztosítja a kialakulását csapatok (mennyiségi, szakmai és képzettségi struktúrája), koordinálja tevékenységüket.
2.4. Ellenőrzi a szabályok betartását folyamatok, hogy gyorsan azonosítani és okainak megszüntetésére azok megsértését.
2.5. Részt vesz az új és javítása meglévő folyamatok és a termelési módok, és a termelési ütemterv.
2.6. Ellenőrzi a termékek minőségét és az elvégzett munka.
2.7. Intézkedések végrehajtása megakadályozza a házasságot, és javítja a termék minőségét.
2.8. Részt vesz elfogadása befejezett munkák rekonstrukciója a hely, javítása technológiai berendezések, a gépesítés és a termelési folyamatok automatizálása és a fizikai munka.
2.9. Készletek és időben termelési célokat csapatok és az egyes munkavállalók (nem része a csapat) összhangban jóváhagyott gyártási tervek és menetrendek, követelmények a berendezések használatát, a nyersanyagok, eszközök, üzemanyag, az energia.
2.10. Ez végzi a termelés utasító dolgozók tevékenységet végző végrehajtására vonatkozó biztonsági szabályok, a biztonság és ipari higiénia, a műszaki berendezések és eszközök, valamint a monitoring azok betartását.
2.11. Ez biztosítja a pontos és időben történő feldolgozását elsődleges dokumentumok szerint a számla, a munkaidő, a termelés, az állásidőt.
2.12. Időszerű felülvizsgálat megfelelő szabványok munkaerőköltség, bevezetése technikailag alapú szabványok és szabványosított feladatok helyes és hatékony rendszer alkalmazása a bérek és bónuszok.
2.13. Ez ellenőrzi a szabályok betartását, az üzemeltető szabályait munkahelyi egészség és biztonság, ipari és munkaügyi fegyelem és munka szabályait.
2.14. Javaslatokat készít támogatásáról szóló dolgozók, illetve az intézkedések alkalmazása az anyag hatásainak fegyelmi szankciót a szabálysértőket a termelés és a munkafegyelem.
2.15. Előmozdítása javítják a szakmai készségek és szakmai ismeretek a munkavállalók és a művezetők, és tanítsátok meg őket a második és a szövetséges foglalkozások folytat oktatási munkát a csapat.

3. Adjuk művezető

Mester című szakasz:
3.1. Bejelentkezés és hitelesíti a dokumentumot a hatáskörébe.
3.2. Giving beosztott alkalmazottak utasíthatók az ipari tevékenység és ellenőrzi azok végrehajtását.
3.3. Átmenetileg felfüggeszti munkák meghibásodott berendezést, valamint az átvételi nyersanyagok és a gyenge minőségű anyagok, hogy ezeket a hiányosságokat.
3.4. Értesíteni közvetlen felettesét az összes olyan azonosított üzletmenet hiányosságokat és javaslatokat tesz azok megszüntetésére.
3.5. Igényel a cég vezetése, hogy biztosítsák a szervezeti és technikai feltételeit, a hivatali feladatok ellátásával.
3.6. Küldje a fejét a cég képviselete a kinevezést, transzfer és elbocsátás a közvetlenül alárendelt alkalmazottak; előmozdítására irányuló javaslatok előkelő alkalmazottak és a büntetés kiszabása szabálysértőket a termelés és a munkafegyelem.

4. Felelősség művezető

Master szekcióval felel:
4.1. Elmulasztása és / vagy késleltetett, gondatlan feladataik ellátása során.
4.2. Mert nem tartása a kezelési utasítások, megrendelések és megbízások megőrzése kereskedelmi titkok és bizalmas információkat.
4.3. Megsértése munka szabályait, munkafegyelem, biztonsági előírások és tűzvédelmi.