Fonseca a fejlődő ukrán labdarúgó, ha a fű olyan állapotban

Vezetőedző „Shakhtar” Paulo Fonseca osztotta meg benyomásait a győzelem a „acél” (2: 1) a vendégcsapat egyezik harmadik fordulóban UPL.

„Nagyon nehéz mérkőzés csapat ellen nagyon jól szervezett védekezés. Mindazonáltal az első felében létrehoztunk egy hatalmas mennyiségű pontot és cselekedett közel az ellenfél tizenhatosán belül. A szünet után a „Steel” még zárva, a védelem volt nehéz megnyitni. De a játékosok hisznek magukban, egészen a közelmúltig, ez nagyon fontos, és a végén a meccs kaptunk egy „bónusz” formájában három pontot.

Tudod, hogy lehetetlen azt mutatják, egy ilyen gyors játék a pályán. Míg a Premier League nem fog olyan szabályt, amely a hasonló helyzetek nem merülnek fel, akkor nehéz lesz. Hogyan lehet fejlődni ukrán foci, amit majd hozza létre a képet, ha a fű ebben az állapotban, és ez a hossz? Mire jó ez hozza a játékot? Mi pozitív az emberek, akik jönnek, hogy a stadion, hogy szép futball? Tudom, hogy más országokban is van egy szabály, amely szerint ez nem lehet. Hazánkban nincs ilyen. Klubok játszik otthon, csinál, amit akar. Nem ez az első alkalom. A legfurcsább dolog, nyírott fű, de a bal hosszú, ahol játszani, elvileg nagyon nehéz. Nyilvánvaló, hogy mindez megtörtént a célra. Mi a jó az ukrán labdarúgó és a képe? Képzeljük el, hogy jelen van, például azok a szerek, akik szeretnék, hogy a gyerekek a két csapat. Ismét hangsúlyozom: a fűben a hosszú játék egyszerűen lehetetlen. Plusz mezőny nem akar vizet. Ezek olyan dolgok, én csak nem értem. Ismétlem, ha a Premier League nem vesz részt, hogy valami pozitív a labdarúgás, az ilyen dolgok fog történni, „- idézi helyén Fonseca” Miner”.

Mbokani: Tudtam, hogy egy nap megy Rebrov, ezért visszatértek a „Dinamo” By

Koeman: „Manchester City” vezette a játékot „Everton”, de a dolgok szinte nem volt

Guardiola: Nem tudom, hogy hány pillanatok „City” és a „Everton” beépített két

Ingason: „Rosztov” megérdemelte győzelem a „Krasnodar” Büszke vagyok a csapat

Granqvist: egy pont az úton a „Rosztov” - egy jó eredmény „Krasnodar”

Rooney: Persze, a piros rész a Manchester is élvezik a 200. gól a Premier League

Kalachev: amikor a klub jól játszik, azt akarom, hogy menjen előre. Életkor semmi köze hozzá

Rogers: „kelta” szempontból „Astana”, a klub nagy lépéseket tett

Kononov: minden kihagyott cél „Akhmat” - hibák az egész csapat