Bal korona, jobb temetés

Sovsport.ru összegyűjtötte a legemlékezetesebb harcok során a vizsgált mérkőzések edzőtáborban.

Ez volt az utolsó epizód készült feledjük mindezek a konfliktusok. Match „Krasnodar” ellen „Lech” tartottak egy nagyon nyugodt környezetben, de hirtelen az idegeket telt Ari. Brazil valamilyen okból elhagyta horog az állkapocs ellenfél, ott állt a pultnál, és kész volt tovább. Ennek eredményeként a játékosok eltávolítottuk, és a rajongók a „bikák” volt a veszteség.

Hogyan magyarázza ezt a viselkedést a játékos? pic.twitter.com/G85ilihBwh

Az ellenőrzés során a mérkőzés nem vesztette el az ideg a kapitány „Kairat” Mikhail Bakaev. Egy ütközés után a középpályán futballista „hit” egy döntőbíró amiért megkapta a piros lapot. És akkor kezdődött ... Először Bakaev rohant a főbíró, majd a segédtiszt. Ezek megnyugtatta a tömegben, de válaszul egy játékos küldött mindenkinek, hogy a három betű, és azzal fenyegetőzött, hogy állítsa le az elkövetők a lehető leghamarabb. Ennek eredményeként, a játék megállt a 36. percben. Továbbra is egyezik az ilyen körülmények között lehetetlen volt.

64. percében tartottak egy normális helyzetben, de aztán volt egy szerencsétlen baleset, ami miatt be kellett fejeznie a játék elején. Miután küzd a pálya közepén bíró goromba hagyni középpályás Tula Andrew Lyaha, hanem azonnal elfogyott a pályán csere az osztrákok, akik akartak foglalkozni az elkövető. Annak megakadályozása érdekében tömeges verekedés találkozón azonnal megszűnik.

Mass verekedés tört ki a legvégén az első félidő. És ez azért történt, mert az a tény, hogy a kapitány a „Dnyeper” Ruslan Rotan kezdett húzza a „bikák” a lábát, de a játékvezető szemet hunytak, hogy mi történik. Volt egy harcot, és úgy döntöttek, hogy hagyja abba a játékot, de a játékosok, „Krasnodar” folytatni akarták a barátságos mérkőzést.

63 perc elteltével az egyik játékos a török ​​klub durván Kornilenko ellen játszott, majd megütötte már fekve, láb. Úgy kezdődött a verekedés, amelyre lelkesen csatlakozott a tömegben. Követve a pályán futott a rendőrség és fegyveresek.

A konfliktus zajlott a végén az első félidőben. Az eredménye: 0: 0, a bajok nem ígért, de a szerb játékos játszott durván ellen védő Alexei Vengriyan Podprugina és eltörte a lábát. Partners „Jenyiszej” kiállt társ, és majdnem szögezték elkövető. Úgy kezdődött egy hatalmas harc, és a mérkőzés döntöttek, hogy teljes.