Race karakterrel

"Nagyon elégedett vagyok azzal, hogy a verseny elment" - mondta Theo. "Az egész útvonalon nagyon kemény küzdelem volt, amikor átsétál a célvonalon, még akkor is először nem érted, hogy jöttél, és milyen gyorsan vezetsz egyáltalán. Megpróbáltam mindent megteszni, gyorsan menni, és sikerült "- mondta a megtartott francia, aki ebben az idényben megnyerte az első versenyt.

Az osztrák Hannes Reichelt kétszer volt a legjobbak között. Ma azonban a pálya mentén, a jéghideg mosólapot hasonlító dombormű mentén, a Reichelt nem tudta megmutatni a legjobb időt. Mindazonáltal ő lett a második, bár több mint egy másodpercet veszített a vezetőnek. "Ma valahogy nem éreztem a pályát. Néhány területen szerencsésnek éreztem magam, nagyon közel voltam az eséshez. Ma nagyon nehéz verseny volt "- mondta Reichelt. "Mindazonáltal örülök a második helyemnek, Adrien óriási munkát végzett, ezért nem tudtam elérni" - nyilatkozta az osztrák.

Sajnos, a díjjal párhuzamosan Christophe Innerhofer továbbra is igazi Supermanként működött. A pálya csúcsán a kapuba zuhant, a zászlóval a maszk hevederére szorított akasztóval, ennek eredményeképpen több mint 140 km / h sebességgel kénytelen volt kijavítani a maszkot.

Az olasz útvonalat a többi zászlóval (és a távolság egy részével - pólussal együtt is) hajtotta végre, és rendkívül bosszantotta az esemény. Mindazonáltal sokáig nyerte el a potenciális nyerteseket, és csak a Poisson sikeres teljesítménye engedte meg, hogy bronzot nyerjen.

Norvégok következetesen kiváló eredményeket a sebesség események, trail Santa Caterina nem élvezte: Aksel Lund Svindal elvesztette 1,61 másodperc és kész 7. és Kjetil Kjetil Jansrud majdnem leesett nagy sebességgel, és csak akkor jött 27. (2,87) . Az orosz sportolók nem vettek részt a versenyen. Általában a kezdõ 56 résztvevõ közül 10 sportoló eltûnt a pályáról. Köztük volt még ilyen tapasztalt sportolók, mivel az olasz Peter Fill (dolgozott rögzítése), az amerikai Andrew Vaybreht és kanadai Manuel Osborne-Paradis.

Világkupa sílesiklás (férfi). Santa Caterina (Olaszország)