Premier League hírek

Premier League. CSKA Moszkva - a Bajnokok Ligájában, "Anji" - a Premier League-ben!

Kevés ember úgy gondolta, hogy a CSKA elveszíti második helyét. Mégis előnyös a Zenit és egy hazai meccs az egyik kívülállókkal szemben. Már a mérkőzés első percében a hadsereg csapata elérte célját. A CSKA az elejétől a végéig teljesen ellenőrizte mindent a pályán, és csak az "Anji" kapu nyomását változtatta. Az első félidő közepén a CSKA már vezetett egy kényelmes pontszámmal 2: 0. A szünet előtt megkülönböztette magát harmadszor. És mindhárom gól, amelyet a Fibel vendégek védője fogadott el, akiket még a hibák és hibák miatt is ki kell cserélni. De a szünet után a CSKA és a negyedik, bár még akkor is felesleges volt, hogy megölje az intrikát. Az "Anji" nem jelentett semmiféle ellentámadást, a csapás után a csapást és a leggyakoribb küzdelmet. A jó hangulatú CSKA a legvégén játszott, az előnye és rendszeresen új pillanatokat teremtett. Így a rout sokkal nagyobb lehet. De összességében mindkét csapatnak boldognak kell lennie. A CSKA megtartotta a második helyet, és a Bajnokok Ligájába megy, az "Anji" elkerülte a playoffot a versenytársak eredményei rovására, és a Premier League-ben marad.

A bajnokság vonzerejének egyik fő tényezője az intrikák, amelyek a legvégén maradnak. Jó, ha a meccseket, ami valóban befolyásolja a csapatok sorsa sorsát, amennyire csak lehetséges. Ez a találkozó mindkét klub számára fontos. A CSKA a Zenit ellen harcol a Bajnokok Ligájában és a Lokomotivban játszó Petrograderek előtt, egy ponttal. "Anji" harcol a jogot, hogy elkerüljék a szóváltás formájában csípős mérkőzések a túlélésért. És amíg a Makhachkala lakói lebegnek a veszélyes zónára, de csak két ponttal a "Szovjetek szárnyai" és három - "Orenburg" mögött. Így mind a jelenlegi csapat-riválisok erős motivációs tényezőkkel bírnak. A CSKA jó ütemben van, jó formát mutat. Miután a "Spartacus" CSKA veresége három egymást követő fordulóban megnyerte a győzelmet, megnyerte a szárazságot: "Tom", "Arsenal" és "Ruby". És az "Anji" sikeres baj. Az elmúlt kilenc játékban csak egy győzelem volt - a "Terek" hat fordulója fölött. De nagyon sok vonzódik ezen a szakaszon - négy darab. Bár az utóbbi két mérkőzésen a Makhachkala lakói az Ufával és a Rostovdal azonos pontszámmal elvesztették 1: 2. Érdekes, hogy az "Anji" első fordulójában a hadsereg csapata problémákat okozott, és velük játszott egy sort - 0: 0. Tehát nem olyan egyszerű a moszkoviták számára, bár hosszú ideig nem vesztették el Anzhi-t.

A meccs meglehetősen elképzelhető. A CSKA azonnal elvette a labdát az irányítás alatt, és bekapcsolódott a támadásba, hogy a lehető leghamarabb megoldja az összes kérdést. Ugyanakkor a hadsereg nem szervezte meg a támadást, de fokozatosan feldobta a labdát, elnyelte az első vonalat, megpróbált behatolni a kapun, és szisztematikusan lendítette az ellenség védelmét. A tizedik percben a pontszámnak meg kell nyitnia, de a CSKA csodálatosan nem szerezte meg a pontszámot. Először Vitinho a kedvezmény után Fernandez lőtt a kapusra, majd Natho befejezte a labdát. Még több kísérlet esett a védőkre. "Anji" egyáltalán nem ment bele a támadásba, minden alkalommal védekezett minden erővel. Egy CSKA majdnem nem hagyta el az ellenfél mezőjének felét, a labdát a büntetőterületről üldözte, és betöltötte a rekordot és a lumbágót. Az osztály túlnyomó többsége érezhető volt. Még egy kis intelligens ellentámadás a vendégekben sem működött. Csak a védekezés és a szilárd védelem. De még ez a koncentráció a védekezésben sem mentette meg - a CSKA még mindig gyors gólt ért el. Natho kihúzta a pályát a kapusnak, ahol Ignashevich kihasználta a tapasztalatait, és a sarokban süllyesztette a fejét. 1: 0. Ehhez minden logikailag ment. A cél után a helyzet nem változott drasztikusan. Még Goncharenko még mindig lassan nézett a mezőre, és kiigazításokat tett, világossá téve, hogy egyáltalán nem pihenhet. "Anji" folytatta a harcot a hadsereg támadásai ellen. A CSKA tovább növelte az előnyöket nemcsak a játékban, hanem a számlán is. Ugyanaz a Natho újra lőtt a büntetőterületen, ahol ezúttal Vitinhót találta. A brazil egyértelműen dolgozott a labdán, és egyenesen a sarokba süllyedt. 2: 0. És már lehetett halkan élni Goncharenko. Ezért a lelkesen küzdő CSKA nem adta fel magablalt vívását az ellenfélnek, ezzel csökkentve ezzel ellentámadást. Ez véletlenül azonnal feszültséget okozott a védekezésben. A mélységről a kapu felé haladva Dolgov futott, de Akinfeev időben kijött, hogy találkozzon és elvette a labdát. Általánosságban elmondható, hogy a második cél után sokkal merevebb lett. De ez a gyakori harcművészetek miatt történt, mert a CSKA kevésbé játszott tiszta labdákon. Vannak sárga lapok Guliyev és Vernbloom, és Yurchenko sérülése a csata és a Chalov. Bár a kapus azonnal visszatért a játékba. De egy kicsit megváltozott a konfrontáció képe, hagyja, hogy az előny a hadsereg bizalmával maradjon. Az első sztrájk Makhachkala csak 35 perccel a szabadrúgás után került sor, ám Akinfeev nyugodtan megragadta Guliyev kísérletét. És a 40. percben a CSKA ellentámadás, az Anji-támadás növekvő lelkesedésével. Golovin a büntetőterületen végzett beadvány utolsó szakaszában végzett, ahol Fidel pozíciós hibát követett el, a labdát Vitinhóval hagyta, és lelőtte a kaput. 3: 0. A harmadik labdát ismét Makhachkala lakói vezette be. Így a félidő utolsó pillanata a CSKA Moszkva új támadásaiban megtörtént, ami összetörni tudná a csapást. Egy jó ütés 21 méterről Natho-ról tartott, de a labda kissé elmaradt a gólvonalon.

Elég logikus, hogy az "Anji" szünetében Fibel váltotta fel, aki a hibáira csaknem minden CSKA-t célozgatott. Szintén Guliyev nem jött a második félidőre, így adta át az Ezatolahit. De a hadsereg csapat nem figyelt erre, folytatta a támadást, és gyorsan növelte a rout. Chalov a labdát nem a legkényelmesebb pozícióba helyezte, de technikailag megfordult és pontosan a sarokban találta magát. 4: 0. Végül is a negyedik cél után semmi sem változott. Mindazonáltal a CSKA rendkívül elhatározta, hogy a lehető legmagasabb pontszámmal nyer. A CSKA nem hagyta el a támadást, élvezve a labdarúgást, ahol minden sikeres volt. Ugyanez a Vitinho szinte hatalmas trükköt végzett. Golovin a sokkos helyzetbe hozta, de a brazil erőteljesen pontatlanul sújtott. A Makhachkala lakói már egy kicsit elítéltek, de a küzdelmet még mindig jelezték, próbáltak előre haladni, mint az első félidő második felében. Dolgov valahogy nyomta, még a sarok is képes volt keresni. És a játék végéig a CSKA elvesztette érdeklődését, és egyre gazdaságosabb, csendes játékmódba kezdett. De ez csak komfort volt. A házigazdák úgy tűnt, hogy csak egy szellőztető, miután ismét esett Yurchenko birtokán. Vitinho ragaszkodott egy kalapos trükkhöz, de ismét pontatlanul sújtott. Ezután friss Tosic nagyot könyökölt a széléről a középpontba, és lyukasztott, de egyáltalán nem érte el a távoli sarkot. Nacho is megkülönböztette magát a hosszú távú sztrájkjától. A lövés nem fedezte első alkalommal Yurchenko. Ilyen mért módban a csapat befejezte a játékot. A CSKA sürgette, de fanatikusság nélkül időszakosan pillanatokat teremtett. "Anji" harcoltak vissza, ritkán ünnepeltek valaki más területén a mező. Szintén fanatizmus nélkül. Persze, persze, a házigazdák voltak. Ugyanaz a Tosic ismételten próbálta sztrájkját, és ismét kihagyta. A találkozó végén Goncharenko tapsokkal váltotta fel Vintinho-t Gordyushenkennek. És a játék egy csendes csatorna felé áramlott. Anzhi nem volt ereje a harcban, és CSKA-nak volt vágya. Igen, és a fióknak nem kellett harcolnia. És befejezte a küzdelmet Vasin csengetésével a sarkon a sarki meccs után.

A meccs legjobbja: Vitinho.

A brazil nagyon fényes mérkőzést tartott. Az egész csapat próbálkozott, harcolni vágyott, és Vitinho, ez az érzés többet égett, mint mások. Ő folyamatosan költözött a támadás, nyitott, feszült védelem az ellenfél, teremtett pillanatokat, gyakran verte, közel volt egy kalap-trükk, de a dupla is nagyon jó.