0, 33 Patriot a deu matizben vagy az üzemanyag megtakarítása)

Jó időtöltés. És így, mivel a napi futás a munka és a hátán 60 km, és függetlenül attól, hogy az idő a legtöbb út a forgalmi dugók, gondoltam a benzin megtakarítás. Akár egy vicc, de két héttel ezelőtt az átlagos költség egy nap alatt 20 literet tett 100-ra! Ha biztosan elhagyja az órát 06: 00-kor, akkor 12-13 liter között nyugodtan megtarthatja, de mit kell még 2 órával dolgoznom a munka előtt? Általában szomorúság és frusztráció. Nem mondok semmit "arany" benzinünk áráról. És teljesen elszomorították az a hír, hogy a tervezett expedíciós törzs további 1 literet ad az átlagos áramláshoz. Ezért úgy döntöttem, hogy gázberendezést helyeznek el. Toli miatt a növekedés aránya, vagy barygi oborzeli, de az árcédulát emelt 40 tr. Most két gyomrát megfojtottam! Egyrészről a benzin közönséges hulladéka a forgalmi dugókban, másrészt a gázberendezések túlzott ára. És most a kedves olvasóim meglepetést várnak :)

Ismerje meg a megoldást minden problémámra. 0.33 Patriot a Daewoo Matise Black Fighterben

Ne piszkos, de még mindig gyönyörű :)

Egy kis történelem és első benyomások:

És kezdjük azzal a ténnyel, hogy mindig mosollyal és irizmussal néztem Matizov vezetői között. Én egyáltalán nem vettem Matizet egy autóért, tehát egy kis félreértés :) És még soha nem láttam magam olyan szerepet játszani, mint a tulajdonos, de még a kölyök kereke mögött. De ugyanaz volt a Patriotnál. Mire én azt soha nem vásárol UAZ :) De az idő múlásával, és még mindig vásárolt Patriot és megtanulta a szórakozás off-road és ne felejtsük el azt az érzést, hogy az út a sors puzoterok, de nekem most már csak az irányt :) De ez a helyzet a Matiz-el, én is mélyen tévedtem :)

Ahogy mondják - ez egy preambulum volt, de most lépjünk tovább a pillanatig, amikor ez a csoda történt a kezemben. Mivel Oise Patriot boldog tulajdonosa vagyok, örömet és bánatot hoz. Az örömről, amit már mondtam - számomra nincsenek utak, csak forgalmi irányok :) Nos, a benzin árának következő emelkedésének fényében, a bánatom Patrick benzinének költségén. Én köpni a fogyasztás, amikor prus off-road, én nevetni, amikor megeszik a családdal a természet vagy csak a vásárlás. De amikor otthonról dolgozik, a benzines fogyasztást borzongva, különösen a forgalmi dugókkal szemügyre veszem! 14 literet szenvedek százszor, amikor felhívom a várost, de amikor egy parafából felállok, 16 literes és 20 literes is lehet. száz - csak fájdalmat okozok az impotenciából: (

De akkor a szülők felajánlották a Matiziket a tárgyalás során, különösen most már nem használják. Azt mondják - miért veszi magának egy ilyen tankot, lovagolni, talán tetszik?

Hitetlenkedve a szívemben vettem a kulcsokat, és másnap szaladtam, hogy a csecsemő mögött dolgozhassak, az első, amit tapasztaltam: SHOCK! A sokk, hogy előzés Toyota Platz ugyanaz, mint a felesége, meglepett, hogy a felesége nem egy kis autó, és a formáját a Matiz, elég egy normál autó. A második sokk, amit akkor tapasztalt, amikor két forgalmi lámpa mindkét oldalon körülöttem nem szokásos dzsip. Egy Lexus, és a második Pageric. Úgy éreztem, a kapszulában vagy pontosabban - az érzésem, hogy ostobán kettejük között ült a járdán, és keserűen nézett alulról e, mivel úgy tűnt nekem korábban benőtt puzoterok :( Hol van az én hűséges Patrick, a látvány, ami volt Volt-e forgalom?

A második napon a helyzet gyökeresen megváltozott. Rájöttem, hogy akár 80 km / órás golyót is el tudok indítani, a többi pilóta arcán a zavarodottság mögé hagyva. Csak kiderült, hogy a forgalmi dugóban két szomszédos sor között nyugodtan ékelhetek, és a bosszantó bögrével vezetni :)) A kormányozhatóság egy másik ló. Van miatt a mentalitás nem tartják tiszteletben az összes kis gép, de ebben az esetben ez nem tartozik rám :) Én vagyok a szeretet ereje a manőverek az úton, ne hagyja, hogy megpróbálja Matizik ebben a vállalkozásban nem hálás. És mit gondolsz? Vagy a gépjárművezetők, amelyek előtt beborítottam, vagy elhúzódtak, küzdöttek az ilyen furcsaság ellen, vagy hülyén nem volt idő reagálni. De bevallom, én nem akartalak megbántani, csak egy bűn nem veszi a lehetőséget, hogy tolóerő minden lyukba, és a szél fütyülve elhalványul sávokat :) Összességében úgy éreztem, a kerék egy kicsi, fürge és büszke harcos a város határain :) Ok és felhívta a Matizika - fekete harcos!

Nos, most menjünk tovább a harcosunk pluszaira és mínuszaira:

ellenérvek
- A zajszigetelés teljes hiánya (számomra ez az üzlet egy hatalmas mínusz, de nagyon megjavítható :)
- A szuszpenzió érzékenysége a kavicsos úton (jól megy keresztül az autó kicsi súlya miatt) ezért nem fogsz kavicson repülni, mint Patriot :)
- A kis méret miatt nem érzed magad a dzsipek környezetében, nem mondok semmit a kocsikról :)

A mínuszok közül mindennek van, most a pluszhoz:
- A benzin fogyasztása! 4,5-6 liter :) Ez két, vagy akár háromszoros, mint Patrickom.
- A város utcáin gyors és mozgatható
- Meleg, nagyon meleg autó (5 perc felmelegedés és a szalon már felmelegszik)
- Gumiköltés (Patrick télen vásárolt 29 TR-et és Matiz 7 TR-t)
- És nem az utolsó plusz - az az érzés, hogy kis és ravasz harcosokat vezetsz :))

És most azonnal el akarom vágni az összes beszédet:
- Úgy tervezték, hogy a holttestet munkahelyre és hazafelé szállítsam, úgyhogy ne beszéljünk alacsony teherbírásáról és kis méretéről. A legfontosabb dolog az, hogy a pénztárca a dokumentumok nedves, de nem több :)
- Hasonlítsuk össze az üzemanyag-fogyasztás különbségét: Patrickon a munka és a visszautazás 7-10 litert, Matise 2 litert pedig :)
- Jelentősen kevesebb gumiabroncs fogyasztás (a futásteljesítményem fontos kérdés).

PS Mivel az autó teljes birtokába került, minden olyan hasznot használni fogok, amit a Matizik ad. Nos, tudva a nyughatatlan kezemet, merem azt feltételezni, hogy a Matiz fokozatosan jobb és néha még rosszabb változásokon esik át)

PS Most menjünk közvetlenül szeretett Patrickhoz:
- Most már szabadságom van egy expedíciós gép építésére, vagyis most még nem törődöm azzal, hogy mennyi üzemanyagot adjunk a csomagtartóba, a csődbe vagy a gonosz gumiba :)
- a javítás szabadsága, ne szaggassa a gondolat agyát, hogy holnap dolgozni, és elkezdtem egy másik játékot :)
- és ami a legfontosabb, a megtakarított pénzért Partik szerezni csörlőt és egyéb hasznos eszközöket :)

PS 3 A gázberendezések telepítésével kapcsolatban. A benzin gázfogyasztásának újraszámításakor kettős előnyhöz jutunk, de még mindig több, mint a Matiza rovására.