30 Hozzászólások a berezhki-hall a címen: Yegoryevsk g, Kasimov autópálya, 45-a

Nem értem, hogyan lehetett egy pár évig Berezhkov számát egy WC-be fordítani. (A zuhany nem működik, a szobákban hideg kutya, szolgáltatás 2-ku. (Valóban nehéz házigazdák végig a számokat, és kapcsolja be a zuhany alatt?) Én a helyedben volna kifosztották vezetője ugyanazon a napon. Vagy a tulajdonosok nincsenek tisztában a ténnyel, hogy a szolgálat legyen állandóan, különben fennáll a versenyző, és reagálnak túl késő. az árak nem a legalacsonyabb. lehet, hogy a tulajdonosok úgy gondolja, hogy nincs alternatíva, és az emberek kénytelenek lesznek elviselni az jön ez szívás. Következő ›

Úgy döntöttünk, hogy megünnepeljük az új évet Berezhkiben. Előre fizetett utalványok szállást és étkezést. Jó kedvezményeket kaptunk. 4 felnőtt pihent. Gyermekek 26-27 évesek, szülők 47-50 évesek. Mindenki elégedett volt. 3 étkezés naponta: büfé. Hatalmas választás. A szobák tiszták, melegek, kényelmesek. Ünnepi ünnepséget rendeztek el: élvezetes, élőzene. A nap első napján versenyek voltak a szabadban, a shish kebab és a forralt borok ingyenesen, korlátozás nélkül. Luxus uszoda, szauna (akinek engedélyezi. ›

Harmadszor egy év alatt meglátogatjuk ezt a szállodát. Minden SUPER! A menü gazdag, a szolgáltatás jó, a személyzet csodálatos. Mindenkinek ajánlom. Az egyetlen negatív - távol Moszkvától.

Kiváló komplexum, többször is ott pihentünk, kuponkódokat vásároltunk és elmentünk! A szobák elegánsak, minden nagyon tiszta és gyönyörű, a személyzet hozzáállása kiváló, nagyon udvarias és figyelmes a vendégek személyzetére. Reggeli finom és választható, 100 p. akkor a megadott időpontban lesz a szobájába. Jól van! Határozottan visszatérünk hozzánk!

Csak 2 napig látogattam meg, de nagyon élveztem a szállodát. Véletlenül megálltam ott - egy barátom lefoglalt egy szobát, ami egy szállodai éttermében a múltkor egy üzleti találkozó volt, és az érkezésemről tudva úgy döntött, hogy egy másik szállodát lát. Azt mondták, hogy a szálloda új, nem tudom, hogy évről évre, de még mindig nem éppen idős! Én, amikor beléptem a szobába, csak lélegzettel! A padlón szőnyegek, hatalmas ágy, hófehér vászon, tükrözött szekrény, amely vizuálisan megnöveli a helyet. Legközelebb ›

Egy csodálatos szálloda, minden rendelkezésre áll, a szolgáltatás csodálatos. Reggeli nagyon örült. Barátságos és barátságos személyzet, nos, mi mást kell a jó pihenésre. Minden rendben van, és legközelebb eljövök a Bergka Hallba. Mindenkinek ajánlom.

Rendszeresen meglátogatom Berezhkov. Minden jó! Jó konyha, barátságos személyzet, kellemes hangulat. Mindig jól érezheti magát a barátaival a bowlingban és a biliárdban, és ha a szállodában szeretne maradni. Több alkalommal részt vett a híres művészek koncertjein, mindig a legmagasabb szinten. Különösen kedvelt Glyzin és a HI-FI csoport. Röviden: "berezhkovtsy", te fickók! Tartsd fent!

Úgy döntöttünk, hogy megünnepeljük az esküvőt Berezhkiben. Maguk Moszkvából, amikor jöttünk a foglalás, minden szuper volt! Azt tanácsolták nekünk, minden kérdésre megválaszoltak. Nagyon tetszett, és a terület gyönyörű, és a személyzet barátságos, társaságkedvelő. De! Amikor az esküvő kezdődött, csak pokol volt! A pincérek olyan ravaszul viselkedtek, olyan arcúak voltak, mintha ölni akarnának minket. Az esküvőn kisgyerek volt, és a 9-es órákban a teával teáztak, amit a pincérek megtagadtak, és arra hivatkozva, hogy mi nem. Legközelebb ›

A férjemmel a hétvégén érkeztünk. Sat - napi esküvők „Berezhko”, illetve az egyik étterem nem is lehetne ebéd vagy vacsora, az egyetlen lehetőség - a biliárd terem, ahol az alacsony asztalok a kanapén, amelyet kizárólag a ételek és italok. Mi megrendelt saláták, amihez válaszolt: „Kitchen elfoglalt esküvő, tehetünk csak forró” 30 perc múlva hozta érdekében - angolosan kebab és hal grillezett (nagyon finom volt). A biliárd szórakoztatta, nem számítva, hogy a mechanizmus. Legközelebb ›

Vacsora volt a "francia teremben", ötkor a 22.02.15-kor. A pincérek nem ismerik a menüt. Az ételt nem szerették mindenki: a bárányból készült shish kebabot nem sült, sertés pedig "száraz". Véleményem szerint az árak túl magasak. 30 perccel az érkezés után lecsökkentették a zenét, így lehetetlen volt beszélni, ezért a helyszínen írták: "Mindig csendes zenének hangzik" - megtévesztés. A számla tartalmaz kötelező 10% -os tippet.

Úgy döntött, hogy megünnepzi a lánya esküvőjét a Berezhki teremben, mert tetszett a belső tér és az utcai terület. De ezen a kellemes pillanatokon véget ért. A folyosón egy bankett asztalt állítottak fel, bár a csarnok üres volt, kevés látogató volt. Nagy nehézségekkel kényszerült az asztalok eltérő módon történő elhelyezésére. A pincérek nem hívnak, undorítóak, az italok 10 percet vártak, mintha egy közeli boltba futnának. Forró előkészített másfél órát, az összes húst szárították, szilárd szenet. De ez a "varázsa". Legközelebb ›

A szállodában nem volt egyszer, de legutóbb az utolsó türelem szalma volt, a szoba első napját eltávolították, aztán megállt, a törülközők szerencsére megváltoztak. A szoba hideg volt, kérésre egy fűtőtestet hozott, bár a többoldalas vendégek könyvében vannak olyan szabályok, amelyek a légkondicionálót fűtésre és hűtésre használják. Nem volt légkondicionáló a szobában, valamint az elemek és az íróasztal. a tartózkodásunk utolsó napját egy kávéfőző szobájába helyeztük. Legközelebb ›

Elrendeltük az esküvő csarnokát - az ügyintéző ingyenes számot ígért az újszülötteknek, de sajnos érkezéskor megmutattuk a "Shish" -t! Azt mondták, hogy félreértettük! És bocsánatot kértek az adminisztrátor képtelensége miatt (aki egyébként Vadimnak hívják!) Teljesen csalódottan vagyunk. Bár gyakoriak ebben az intézményben! És mindannyian elvben ott van!

Ül a barátaival az étteremben, sőt, hogy ők az orr alatti berendezés (székek, asztalok. Obszcén, hogy a pincérek, és a konyhában Dános sír szőnyeg, mindkét kocsmák. Nem voltak elégedettek. Menü nagy, és válaszd a semmi. Kérjük, tegyen lépéseket .

Úgy döntött, hogy megünnepeli a lánya esküvőjét a Berezhki teremben, mert tetszett a belső tér és az utcai terület. De ezen a kellemes pillanatokon véget ért. A folyosón egy bankett asztalt állítottak fel, bár a csarnok üres volt, kevés látogató volt. Nagy nehézségekkel kényszerült az asztalok eltérő módon történő elhelyezésére. A pincérek nem hívnak, undorítóak, az italok 10 percet vártak, mintha egy közeli boltba futnának. Forró előkészített másfél órát, az összes húst szárították, szilárd szenet. De ez a "varázsa". Legközelebb ›

A szállodában nem volt egyszer, de legutóbb az utolsó türelem szalma volt, a szoba első napját eltávolították, aztán megállt, a törülközők szerencsére megváltoztak. A szoba hideg volt, kérésre egy fűtőtestet hozott, bár a többoldalas vendégek könyvében vannak olyan szabályok, amelyek a légkondicionálót fűtésre és hűtésre használják. Nem volt légkondicionáló a szobában, valamint az elemek és az íróasztal. a tartózkodásunk utolsó napját egy kávéfőző szobájába helyeztük. Legközelebb ›

Super hotel. Minden tetszik a szemnek és a léleknek. Ott voltam ott. Az autó nem szakadt el. És kényszerítettük az éjszakát. De a végén még maradt 3 nap. Ha közelebb vagyok, biztosan megyek bowlingba és karaoke-ba.

Elrendeltük az esküvő csarnokát - az ügyintéző ingyenes számot ígért az újszülötteknek, de sajnos érkezéskor megmutattuk a "Shish" -t! Azt mondták, hogy félreértettük! És bocsánatot kértek az adminisztrátor képtelensége miatt (aki egyébként Vadimnak hívják!) Teljesen csalódottan vagyunk. Bár gyakoriak ebben az intézményben! És mindannyian elvben ott van!

Ünnepelte az esküvő a "Berezhki Hall", minden a legmagasabb szinten. Nagyon elégedett vagyok mind a személyzetével, mind az ízletes konyhával! Nagyon köszönöm.

Csak 2 napig látogattam meg, de nagyon élveztem a szállodát. Véletlenül megálltam ott - egy barátom lefoglalt egy szobát, ami egy szállodai éttermében a múltkor egy üzleti találkozó volt, és az érkezésemről tudva úgy döntött, hogy egy másik szállodát lát. Azt mondták, hogy a szálloda új, nem tudom, hogy évről évre, de még mindig nem éppen idős! Én, amikor beléptem a szobába, csak lélegzettel! A padlón szőnyegek, hatalmas ágy, hófehér vászon, tükrözött szekrény, amely vizuálisan megnöveli a helyet. Legközelebb ›

Egy csodálatos szálloda, minden rendelkezésre áll, a szolgáltatás csodálatos. Reggeli nagyon örült. Barátságos és barátságos személyzet, nos, mi mást kell a jó pihenésre. Minden rendben van, és legközelebb eljövök a Bergka Hallba. Mindenkinek ajánlom.

Rendszeresen meglátogatom Berezhkov. Minden jó! Jó konyha, barátságos személyzet, kellemes hangulat. Mindig jól érezheti magát a barátaival a bowlingban és a biliárdban, és ha a szállodában szeretne maradni. Több alkalommal részt vett a híres művészek koncertjein, mindig a legmagasabb szinten. Különösen kedvelt Glyzin és a HI-FI csoport. Röviden: "berezhkovtsy", te fickók! Tartsd fent!

Ül a barátaival az étteremben, sőt, hogy ők az orr alatti berendezés (székek, asztalok. Obszcén, hogy a pincérek, és a konyhában Dános sír szőnyeg, mindkét kocsmák. Nem voltak elégedettek. Menü nagy, és válaszd a semmi. Kérjük, tegyen lépéseket .