3 Ways to begin hearing God

3 Ways to begin hearing God

3 Ways to begin hearing God

3 módja annak, hogy elkezdjük hallani az Istent

El akarod kezdeni hallani az Úrt?

A leggyakoribb kérdés, amit gyakran hallok, "Hogyan sikerül jól hallgatnia az Urat?"

Mivel én vezetek egy online programot: "A prófétai szó minden nap." hetente és havonta közzéteszek prófétai cikkeket a blogomban, és még akkor is, amikor az Éves Prófétai Víziót írtam, sokan azt mondják nekem, hogy Isten rámutat nekem olyan dolgokat, amelyek az életükben történnek.

Igen, évek óta fejlesztettem prófétai ajándékomat. De észrevettem, hogy hallottam Istent attól a pillanattól kezdve, hogy olyan egyszerű dolgokat kezdtem el, amelyeket Isten megmutatott nekem. A kulcs állandó.

Itt három könnyű módja annak, hogy jobban hallja Isten:

Ha jobban szeretnéd hallani Isten hangját az életedben, több gyakorlatra van szükség ebben a kérdésben. Ne féljen hibázni. Isten a mi kudarcainkat felhasználva erõsít minket. A Szentlélek ajándékait nem adjuk nekünk, amíg el nem érik a felnőttkort. Minél többet használunk ezeket az ajándékokat, annál jobban fejlődünk bennük, annál jobban halljuk és megértjük sok mindent, ami történik.

"A szilárd étel olyan érett embereknek szól, akiknek a tudata a tapasztalatnak köszönhetően képes megkülönböztetni a jó és a rosszat" - Heb. 5:14, modern. fordítást.

Vannak, akik sok energiát és energiát töltenek hobbik, sportok vagy autók számára, ahelyett, hogy az ő jelenlétében maradnának, és hallgatnák az Urat.

Amikor imádkozol, ne mondd ezt mindig! Kombináld az Istennel való átváltást azzal a képességgel, hogy meghallgasd Őt. Gyakran előfordul, hogy Isten a csendben és a békében bennünk beszél, ezért időt kell szentelnünk Isten hallgatásának, áthatja jelenlétét.

Tudom, mindannyian nagyon elfoglalt vagyunk. És adj hozzá még egy elemet mindenkinek, amire szükséged van nap mint nap, talán nem a legerősebb vágyoddal. Ez akkor működik, ha eldönti, hogy milyen idő, vagy a nap mely része a legtermékenyebb az Ön számára. Ne pazaroljon sok időt hallgatni Istent.

"És reggel, nagyon korán felkelt, kiment, és visszavonult egy elhagyatott helyre, és ott imádkozott" - Mk. 01:35

Vegyünk néhány percet arra, hogy kérdezzük meg Istent, hogy mire van szüksége ma.

Amikor elmondom az embereknek, hogy évente 365 napot nyilvántartok, olyan furcsán néznek rám, mintha egy másik bolygóról lennék.

Először is, amikor csak azt mondom, "jegyzetek", már negatív reakciókat kapok. Mivel a legtöbb ember nyilvántartása valami olyan "kedves napló" vagy "Segítség az érzelmek megjelenésében".

De amikor Istenről hallunk, nincs jobb módja annak, hogy megértsük, mint hogy megírjuk.

Sajnos a rekordokról folytatott beszélgetések kellemetlen iszapot hagynak az emberek elméjében. Gyakran hallom a mondatot: "Nos, nincs újságírói vagy írói képességeim."

De megtagadni a felvételt, nem engedi, hogy sokan megkapják és megértsék legértékesebb tanácsomat az Isten hallgatásával kapcsolatban.

Isten bizonyos dolgokat mond el nekünk címzett szavának értékéről.

"Aki hallgat engem, aki nap mint nap felébred, és az ajtómig vár, valóban boldog lesz!" - Prov. 8:34, modern. fordítást.

Nem jegyezek fel, mint a legtöbb ember. Néhány évvel ezelőtt elkezdtem időt tölteni arról, amit az Úrtól hallottam. Ez nem puszta formalitás, gyakran csinálom ezt az életem legfontosabb pillanatait.

Amikor felvettem a felvételt, elképesztő világom volt, amely lehetővé tette számomra az idő és az időzítés prizmájának megjelenését. Bennem nem csak az a képesség, hogy meghallja Isten növekedését, de az én megértésem Isten javult, a bölcsesség és a cselekvés koherenciája megjelent. Ezért, ha világosan szeretnéd hallani Istenet életed közelgő időszakára, használd ezeket a 3 egyszerű lépést, hogy segíts neked többet.

Legyen készen arra, hogy új életszakaszába lépjen, ahol jobban hallja Isten hangját!

áldások
Doug Addison

"Nagy hálámat szeretnék kifejezni az imáitokért, amelyek sokat segítenek! A szentírások csodálatos helye a száraz csontokról, amelyeket ma hirdetettem, ami megnyugtatta, megnyugtatta, és ami a legfontosabb, reményt adott. És a tegnapi szolgálat után fájdalmat éreztem a lábamban, egy bokát, amelyet három évvel ezelőtt jelentettem, és majdnem állandó fájdalom maradt a bal oldalamon, hol van ...

A boka és a hasnyálmirigy meggyógyult

"Nagyon rossz térde voltam a jobb lábamban. Nem tudtam járni a lépcsőn, észrevehetően ziháltam, a térdem reggelente csikorogott, és éjszaka nem tudott aludni a fájdalomtól. Az orvosok diagnosztizálták a 2. fokú térdízület artrózisát. Oroszul - ez az, amikor a porcot a kötésben nagyon törlik, ami megakadályozza a természetes mozgását a láb, így a crunch, nyikorgás, fájdalom és ...

A térdízület 2 fokos gyógyulása

"A bal sarkaimon kavart, és nagyon fájdalmas volt. Az imádság után nemcsak a fájdalom tűnt el, hanem a csavargók is eltűntek valami csodával. Hála Istennek! "- Tatiana

Kihúzódó szúrók

"Elképesztő és lehetetlen, de tény! Az imádság idején a gerincem egyenletesen állt. Ezt megelőzően megcsavartam, ezért az egyik vállam magasabb volt a másiknál. Most már a vállak is vannak! "- Vlad

Összehangolt gerinc

"Nemrégiben elkezdtem meglátogatni az egyházat. Egy olyan problémával kínoztam, amivel nem tehettem semmit - elítéltem másoknak. Ez az elítélés folyamatosan fonódott bennem. Érdemes megtenni valamit, amit nem nagyon szerettem, és azonnal elkezdtem elítélni ezt a személyt. Annyira kellemetlen és nehéz volt. De egy nap az egyház szolgálatában ...

Megszabadult az elítéléstől

"Néhány hónappal ezelőtt leesettem, és erősen megrémültem a vállam. A kéz mozdulatlanul állt, és minden kísérlet, amely megindította, nagy fájdalmat okozott. Az orvosok azt mondták, hogy ez még néhány hónap lesz. De a gyülekezet szolgálata idején, amikor a lelkész imádkozott értem, a kezem teljesen meggyógyult! Azonnal, a fájdalom maradt, és azonnal áthelyezném a karomat ...

A kéz meggyógyult

"Szeretnék megosztani veletek az Isten csodáját: imádságom után a hörgők meggyógyultak! Sok éven át nem tudtam lélegezni, és gyakran köhögni kezdtem. De ma úgy éreztem, hogy volt - szabadon lélegezni! Úgy tűnt, fogságban vagyok. És most szabad vagyok! Dicsőség a mi mennyei Atyánkhoz! "- Elena

Meggyógyította a hörgőket
Kijött a sérv

"A szolgálatom alatt a szívemben lévő fájdalom eltűnt és a gerincem egyenlővé vált, ami sok évvel ezelőtt megsérült. Az Úr csodákat tesz. "- Vlad

A szív fájdalma eltűnt.

"A gerincemet a mellkasban teljesen helyreállítottam a lépből! Az ülőideg meggyógyult. A szakrális osztály fájdalma eltűnt, és általában új csípőt kaptam. Az Úr természetfeletti módon működött rám! "- Katya

Gyógyító származó handroz

Kapcsolódó cikkek