14 éves Kristina a rettenetes pár napja élhetett volna, és talán azt hitte, hogy ő keres

Hogyan igazolhatja a rendőrség tétlenségét, aki azonnal nem sietett arra, hogy keresi a hiányzó iskoláslányt, akinek testét 20 percnyi keresést követően az osztálytársak találtak

Az iskolás 6 napig kereste a rendőrséget.

Tudja, hány ember hivatalosan Strasniban él. Kevesebb mint 21 ezer ember. Hivatalosan. 21 ezer. Valójában valószínűleg nem több mint 14 ezer. És most az iskolás elment. 14 éves Christina Parkhomenko. Legutóbb egy helyi parkban látta a város központjában. Mint hazamentem, de nem jöttem fel oda.

Mit kell tennie a rendőrségnek, amint ismertté vált Christina eltűnése? Azonnal indítsa el a keresést fájlt (hiányzó iskolás, nem egy felnőtt ember, nem tud várni három napig), interjú, akik látták őt utoljára, leereszkedni a helyét annak valószínű fogadó, szervez nagyszabású keresés a park, az elhagyott épületek vagy építés alatt.

De a rendőrség hat napig kereste Cristinát. Hat! És nincs eredmény. De ki a keresést a hét osztálytársai Christine által vezetett anya az egyik barátja (a nod a földre Julia Kuchinsky!) És találtam, nem hiszem, hogy 20 perc alatt! Talált egy elhagyott épületben az iskola mellett!

"Szegény gyerek! - írta Julia Kuchinsky a szociális hálózatokban. - 6 nap a város központjában feküdt, az iskola és az apartmanház közelében, és NEM látta, hallotta, nem tudta. Csak egy dolgot tudok mondani! Csak a lányom, Kostenko és hat másik gyerek jött iskolából! Mindent! 20 perces keresés után megtaláltuk! És a rendőrség nem tudta! Nem akartam! Nem tudtam, hogyan ?! "

Meg akarom érteni a zsarukat. Megpróbálok. Christina többször már elszaladt otthonról. A rendőrség úgy döntött, hogy ezúttal minden rendben lesz. Meg fog őrülni. Hűlni fog és hazatér, az anyámhoz és a nővéremhez. Miért, ebben az esetben, mindezeket a felesleges bajokat, és semmiért sem az elveszett időt keresésére? Ügyek után, és így hiába. Súlyosabb esetek. Lopás, ott, "huligán", rablás.

Hat nap! Talán az első, második nap Christina még mindig életben volt, az igazságügyi orvosi vizsgálat eredményei még ismeretlenek. Vártam a segítséget, azt hittem, hogy keressék és megtalálják őt! Nem nézett ki. Nem találta. Inkább megtalálták, de túl késő.

A moldovai rendőrség nem fizet fizetést. A kötelesség értelme, a vágy, hogy megvédje az embereket a bűnözéstől, a szeretettől a szakma iránt. De valamilyen oknál fogva, az összes ilyen nagy érzések gyorsan elpárolog, és most szembe kell néznünk egy fáradt és cinikus egyenruhás férfi, aki nem rendelkezik a fizetést, nincs ideje végtelen szállítószalag büntetőügyekben, hogy siet, hogy lezárja a főnök, hogy az emberi arcokat, emberi tragédia veletek, amelyekért valójában operaként működött.

Straseniben a lány elment: öt napig Christina, 14 éves, nem tűnik otthon

Legutóbb, amikor egy baráti társaságban egy városi parkban látták (tovább)

Azok az önkéntesek, akik egy 14 éves, hiányzó lánnyal a Straseniben találták meg a holttestet: a rendőrség 6 napig kereste őt, és 20 percen belül találtuk meg!

Egy erőszakos halál jeleit találták egy elhagyott házban [ZÁRT RÉSZLETEK]

Olvassa el

Orosz, aki a vulkán kitörése idején Baliban volt: A helyi lakosság szó szerint fedetlen réteggel borított

Érinti a "mobil alkalmazás" Lipetsk diákok kezdtek tanulni

Szemlékezetesek: A meteoritok Jekatyerinburgba esettek

A sürgősségi szemtanúk a Tomsk faluban: "Egy férfi tűzolt feleségét és gyermekeit, és becsukta az ajtót a lakásban"

A gyilkosság Tomich gyilkosságában iskolai tanárként dolgozott, és gyakran ivott

A teneriferi éjszakai klubot nemi sztrájk okozta: több mint 20 ember sérült meg

Permiakot 13 éves szigorú rendszernek ítélték meg, aki az öklével szemben rendezőt öltött

Az elkövetőt a buszállomáson ivották

Szentpétervár külvárosában egy 22 éves kislányt húztak ki a szemetetől

Rendőrség meghatározza, mi okozta az esés

PE, 28 iskoláskorú Lipetskben: mobil alkalmazás vagy tömegszimuláció?

A gyermekek vérében semmit nem találtak, csakúgy, mint a mérgező anyagok az iskolában

A "nemes" támadó visszaszállította az ellopott autót a hölgynek

Az ellopott kabinban volt egy gyerek, aki nem szenvedett

"Komsomolskaya Pravda" beszélt a nővére az elhunyt

Murmansk egy lakó öt emeletes épület felrobbant gáz

A Tver régióban 41 főiskolai hallgató megbetegedett az "intesztinális influenza"

Most a srácok a gondolkodáson vannak, és az iskola "rázza" az ellenőröket

A kubai pedagógiai egyetemi hallgatók megvertek egy kortársat, és kénytelenek voltak nyilvánosan levetkőzni

16 éves lányok rendeztek egy lynching-ot, egy fickó veszekedtek

Az üzletasszony az irkutszki zsírleszívás után halt meg

A Vizsgálóbizottság 54 éves nő halálának minden körülményét ellenőrzi