13 Szabályok a gyermekek oktatására snowboard - snowboard és új iskola portál

Miután eloltották önelégültség az a tény, hogy te vagy a jogutód a fajta, és szakaszában húzza a nyelet már elmúlt, gondolatok jönnek magukat arra, hogy itt az ideje, hogy adja át a bölcsesség és az értékek a következő generációnak.

Ez általában magában foglalja a szép művészet szeretetét, az erkölcs erősítését, a kultúrát és a kiváló matematikai gondolkodást (de nem a fanatizmushoz). De mindezek mellett, a legfontosabb dolog az, hogy az általuk csiszolta „Miller Flip”, és egyezik a színe a lencsék a sí maszkot és öv szintjén ösztönök, általában gyerekeknek meg kell tanítani a snowboard.

Apám vagyok, és nagyon büszke vagyok arra, hogy három kis snowboardosot emeltek fel. A lányaim - 9, 8 és 5 éves - már lovagolni stílus, bátran és okosan ... és tudják, mit kell tenni a trükkök a fény egy kis irónia az arcán.

És itt van a 13 szabályokról szóló lépésenkénti útmutató, amely segít a gyerekeknek a snowboardozáshoz és a snowboardozás globális kultuszának megfelelően hozni őket, szinte semmilyen fájdalomtól és stressztől.

1. Kezdje korán

Néhány chlenogolovye valószínűleg francia síoktatók során a boom snowboard a '90 -es évek közepén, hagyjuk egy pletyka, hogy a gyerekek teljesíteni kell legalább nyolc, így kezdenek tanulni snoubordig.

2. Felejtsd el magadat

Mint szülő, valószínűleg már megtudtad, hogy nincs értelme megpróbálni, amit csak akarsz, mert általában könnyekben ér véget. Ez most kiterjed a snowboard életére.

Hot túrák, mély hóban, backcountry vicc, hogy ugyanabban a dobozban, ahol mély kemény ivás, spontán Euro-túrák és random, néha értelmetlen és robbanásveszélyes szex. Meg kell mérsékelnie a törekvéseit, hogy gyermekeinek fejlődés és öröm van.

Ez azt jelenti, hogy meglátogatja a családi fürdőket és a lassú síelést az idő nagy részében. Majd rosszabbul egyszer, ha megnézi az barátok csoport, perching felvonók és fognak bombázni a lejtőkön a mély hóban, és ebben az időben, és megpróbálunk egy sí maszkot a gyermek, és készülj fel, 30 percig esik a kezdők számára.

Csak álljon rajta, és ne zárkózzon.

13 Szabályok a gyermekek oktatására snowboard - snowboard és új iskola portál

3. Szerezzen nekik hűvös és megfelelő felszerelést

Először is, ha a baba nevetségesnek tűnik, az rossz neked.
Másodszor, (és ez nem kevésbé fontos), nem számít, mennyire meleg vagy száraz, ha gyermekeid hidegek és nedvesek. Tolja a repedést az iskola kapujában, és lopja el az ápoló otthonokból származó jótékonysági dobozokat. Csinálj pénzt, hogy megvásárold a gyermekeidnek a megfelelő snowboard felszerelést.

Látva, hogy a fiatal snowboardosok őrültek a hideg kezek miatt (és a korcsolyázás 10.30-kor véget ért), nagyon gyorsan rájöttem, hogy snowboard kesztyűre kell töltenem. és ne vegye be őket 500 rubel egy népszerű szupermarket.

Ugyanez vonatkozik a többiekre is. A megfelelő méretű tábla, kényelmes csizmák és rögzítések, amelyek könnyen rögzíthetők és eltávolíthatók - mindezek a hatalmas különbségek, amelyek befolyásolják a gyermekek fejlődését és élvezetét.

Csak azért, hogy a baba navernetsya bérelt táblák, törni az orra és az árvíz lejtőn sír - és gondolatok azonnal kezdjük, hogy összpontosítson a vásárlás egy tisztességes ruhát. Minden gyermekem a Burton ruhát használja. hogy nem tudom elutasítani (Kedves Jake, küldje el nekem néhány ingyenes terméket).

És végül, egy snowboard sisak (nyilvánvaló dolog), térdvédők és karszalagok - ez egy kötelező. Gyermeke fájdalmai a fájdalmak. Nem akar fájdalmat.

13 Szabályok a gyermekek oktatására snowboard - snowboard és új iskola portál

4. Tartsa magát formában

Minden értelmes versenyző a holtszezon végezzük legalább három hónappal a teremben, ahol megerőszakolták magukat, így 100 kg lábtolással és erősíti a core izmokat napi ülés a jóga.

Ha ezt nem tette meg, mielőtt gyermekei lennének, meg kell csinálnod ezt a programot most, mert fizikailag most drágább lesz, mint a korcsolyázás.

Naponta 100-200 alkalommal emeli fel a gyermeket a hóról. Nagyon sokat utazol a lejtőn. A dombra viszi őket, amikor unatkozik. Fel fogsz vinni őket az emeletre. Fel kell tenned őket a felvonókra és a lift felvonókra.

Általánosságban elmondható, hogy Thor és Mohammed Farh hibridje lehet, így kezdeni a kerékpáros pályán.

13 Szabályok a gyermekek oktatására snowboard - snowboard és új iskola portál

5. Mosolyogjon saját felszereléssel

Ha már lábbal cipeltek egy lágy cipőt - legalább a megfelelő gyerekjáték felszereléssel rendelkezik.

Az elmúlt öt évben már meglehetősen aktív lágyító én fórumon és csizmát, amikor rájöttem, hogy míg én nem tanítok én snoubordistok adott meghajtó vagy szakadás a nagy hegyek, és minden lesz elég lassú, és mindent meg kell járni sokat.

Ha nem elég stréber, akkor is meg kell vizsgálni néhány fejlesztések, mint például snowboard kötés (ajánlom gyors vstegivanie), mert van, hogy a felszállás és a fedélzeten fel ismét nagyon - így a legjobb, hogy ez a lehető legkíméletesebb módon.

Saját karbonsav fórumon még, de én (és a lábam) azt találták, hogy jobb, ha lágy flex, a nap, amikor vozishsya a lejtőn az ő ötéves csoda.

13 Szabályok a gyermekek oktatására snowboard - snowboard és új iskola portál

6. Nabeyte a zsebeket, a gyermekek zsebét, a csokoládét

Mint tudják, a csokoládé nagyon hasznos 1000 m tengerszint feletti magasságban.

Az egyik legfontosabb eszköz a gyermekek megbeszéléseihez (a Disney csatorna előfizetésének megszüntetésével együtt).

13 Szabályok a gyermekek oktatására snowboard - snowboard és új iskola portál

7. Gyorsan mozog

Nyilvánvaló, hogy az első lépés az, hogy tanítani a fiatal snowboardosok szokás, hogy csúszik oldalra, és megérteni, hogyan működik a szélén a tábla, de azt tapasztaltam, hogy a legfontosabb pillanat jön, amikor szokni a sebességet.

Így a második vagy harmadik napon kezdtük tanulmányozni a mozgás előre fordulat normál sebességű (velem lovas párhuzamosan tartja vissza őket a kabát, csak abban az esetben elkapnak széle), és ez jobb, mint a tanulás finom viszont alacsony fordulatszámon .

A dzsekijük (szabadalmaztatott függelék) megragadása lehetővé tette számomra, hogy irányítsam a kanyarokat, és megszereztessem őket a faragáshoz - és azt találtam, hogy ha valami rosszul sikerült, mindig megakadályozhattam volna, hogy aláakadjanak.

És ami fontos, én ki a látómező, amely lehetővé teszi számukra, hogy összpontosítson a lejtőn (nem én), és az is lehetséges, hogy megmentse őket az érzést, hogy nem megy egyedül, és nem elsősorban rajta.

Amint azt a negyedik bekezdésben - ez egy nagyon befolyásolja fizikailag, különösen a hát alsó részén, de még mindig úgy gondolom ez a leghatékonyabb módszer, hogy azok magabiztos és független.


13 Szabályok a gyermekek oktatására snowboard - snowboard és új iskola portál

8. Kerülje a mély havat

Annyira csábító - de ne csináld. Semmilyen körülmények között ne menjen mély hóba.

És ez fog történni:
Többé-kevésbé izgatott leszel, és megszakadsz. A gyerekek természetesen követni fogják Önt (ebben a példában azt hiszem, már elsajátították az alapvető vezetési készségeket), majd 10 méter után a hóban ülnek.

Meg kell mászni 100 méter fel a hegyre, térdig a hóban (talán te egy hátizsák a hátán, teljesen vert gyerekek harangok és a síp).

Ha szerencséd van, még mindig élni fognak és lélegezni fognak, és nem fogják eltemetni a hó fején. Annyira izzadt, hogy az alapréteget, a középső réteget és a kabátot össze kell nyomni.

Meg fogja ásni a kicsiket. Vonszolod őket a lejtőn. Tíz méter után ismét hóban temetik magukat, és megismételjük az eljárást a következő 40 percig, amíg végül el nem éri az alját.

13 Szabályok a gyermekek oktatására snowboard - snowboard és új iskola portál

9. A kulcsszó a parancs. A gyerekek megvizsgálják türelmét

Ha elég szerencsés, és a házastárad még mindig veled van - szükséged lesz a segítségedre.

A snowboardozás során a gyerekek 83 másodpercenként kéznél fognak kérni. A maszkszíj túl szoros, túl laza. A sisak viszket. Túl forró. Túl hideg. A csizma feszes.

El fognak menekülni, ugorni a hóba, hóembert formálni, majd áztatni a bőrre. Nem fogják megenni a csokoládé palacsintát, amelyet csak megrendeltek. Annak, hogy síelni akarnak.

Naponta, minden nap 18 évig lesz. Ha egy vagy több gyermek egy felnőtt, és elkezdenek hisztéria - csak vesz egy jó fejhallgatót, a vágás Rage Against The Machine teljes hangerőn, és csak figyelmen kívül hagyja őket.

13 Szabályok a gyermekek oktatására snowboard - snowboard és új iskola portál

10. Vigyázni kell az emelt fejekre

Annak ellenére, hogy egy tiszteletre méltó fajta srác síléc hogy splyusnul a legfiatalabb gyermek abban az időben a múlt hétvégén, a legnagyobb és a valódi veszélyt a gyermekekre származik csírázó, vidám subchikov -tineydzherov síelés.

Annyit tudok mondani, hogy ha látsz néhány tizenéves síelés a lejtőn - azonnal megragad minden gyermek, és húzza őket egy biztonságos helyre (saját belátása szerint), és nem mozdul, amíg fognak utazni.

A szívem csak megállt, amikor egy pattanásos 14 éves fiú a közeljövőben csúszott az én 5 éves lányát a síléc sebességgel mintegy 60 km óránként.

Az egyetlen megoldás, hogy megoldja ezt a problémát, hogy gyorsan tanítsuk a snowboardot a gyermekeiknek, hogy gyorsabban csússzanak, mint ők.

13 Szabályok a gyermekek oktatására snowboard - snowboard és új iskola portál

11. Központ a szórakozásra

Valószínűleg a gyermekeid nem lesznek a következő Sean White vagy Victor Wilde.

A cél nem az, hogy az X-Games dobogóra állítsa őket a 16. évforduló előtt, de győződjön meg róla, hogy megértik, hogy a snowboard a családdal való szórakozás. Ez a legjobb ajándék, amit adhat nekik és magának.

Nem szégyellem beismerni, hogy a három kicsi lányommal vágtam a kék pályára, és nem gondoltam, hogy időt töltenek a barátaimmal. Most már értem, amit megszereztem.

Természetesen türelmét elveszíted, ha rosszul fordulnak, vagy egy domb tetején egy halomban fekszenek, de ha gyermekeid boldogulnak, akkor az életed végtelenül gazdagabbá válik.

13 Szabályok a gyermekek oktatására snowboard - snowboard és új iskola portál

12. Hozzon egy ügyvédet vagy egy ügyvédet

Ha gyermekeink tehetségesek, mint te, és úgy gondolod, hogy részt fognak venni az X-Gamesben - regisztrálnia kell képét védjegyként, és haladéktalanul be kell szereznie az ügynököt.

Nincs több két hetes kirándulás Elbrushoz egy bérelt barlangban 25 négyzetben. Pihenjen alpesi villákban, és a Ken Block személyesen meghívja a ping-pongot.

Senki sem tilos álmodni.

13 Szabályok a gyermekek oktatására snowboard - snowboard és új iskola portál

13. Adj nekik leckéket valakinek, aki tudja, mit csinál

Győződjön meg róla, hogy a gyerekek egy kis időt töltenek valakivel, aki tudja, mit csinál.

Olyan oktatót kell találni, aki mindenféle formájú, méretű és képzettségi szintű gyermekeket snowboardozni, különösen a snowboardozás korai szakaszában.

Az oktatók nem veszítenek türelmükben, mint te, nem gyanakodnak minden alkalommal, amikor látják saját gyermekeik hiányosságait, és ismerik a legjobb technikákat és módszereket, amelyek a megfelelő ütemben ösztönzik a fejlődésüket.

De még ennél is fontosabb, hogy a feleségével, férjével vagy barátaival több szabad órát biztosít a szokásos síeléshez. És ne felejtsük el, hogy volt, amikor magának voltál gyerek.

13 Szabályok a gyermekek oktatására snowboard - snowboard és új iskola portál

Kapcsolódó cikkek