10 Fiatal tervezők észreveszi Lady Gaga

Több tervező van, mint az emberek, akiket viselni fognak - egy vicc, amelyben csak vicc van. Ahhoz azonban, hogy betörjön a nagy ligák Rafa Simmons és Eddie Slimane nem olyan egyszerű: segíteni ebben is, például egy jó hozammal híresség cuccot a debütáló kollekcióban. Szerencsére egy ilyen híresség, aki rendszeresen új néveket keres, az - Lady Gaga. Találtam 10 tervezőt, akiről ő (vagy stilistái) a nyilvános megjelenést választotta.

Szöveg: Anastasia Poletaeva

10 Fiatal tervezők észreveszi Lady Gaga

Mi: Elvira't Hart bőrköpeny egy interjúhoz az ET Kanadában

Elvira Ti Ar végzett az Amszterdami Gerrit Rietveld Academie-tól, és egy olyan kollekciót készített, amely egyértelműen formálja a stílusát. A népszerű faragás technikával a bőrből készült felsőrészeket, szoknyákat és kiegészítőket készít, mintha egy jelölővel festették volna őket. Ruházat Elvira't Hart értékesített Amszterdam és Hong Kong, de ha nem tervezi, hogy ott a közeljövőben, a tervező írhat, és a dolgokat rendelni (BRA, mint Lady Gaga is lehetséges). A nemzetközi szállításhoz az Elvira pozitív - ellenőrzött.

10 Fiatal tervezők észreveszi Lady Gaga

Beszéltem a Lady Gaga stylist asszisztensével, de nem tudtam, mely dolgokat választanák a kilépők számára. Amikor felhúzta a köntösemet, az életem nem változott sokat - már sok ügyfelem volt a világon. Természetesen a karrier nem ugorhat hirtelen, további erőfeszítések nélkül. Igaz, nagyon sokat írtam a sajtóban, különösen Hollandiában.

Úgy tűnik, hogy az ilyen ügyeket a jó karma: diplomás Aalto Egyetem Művészeti és Design Helsinki sikerült csak két gyűjtemény, de egyikük már látható Fashion Week Párizsban. Lady Gaga kétszer választotta a ruháját. A popdiva véleménye szerint Huang Tin-Yun különösen sikeres a mesterséges szőrzetből, amely évjáratnak tűnik. Először Gaga egy rózsaszín rózsaszín dzsekit tett fel meztelen testére a SNL Bumper Series lövöldözésére a zenei "Burlesque" stílusában, és újabban - egy prémes nadrágot és nadrágot Torontóban egy televíziós interjúra.

10 Fiatal tervezők észreveszi Lady Gaga

10 Fiatal tervezők észreveszi Lady Gaga

Valójában a Liberum Arbitirum a férfiak ruházatára specializálódott - jelenleg a négy meglévő gyűjteményből, a nők közül csak egyetlen. De a Londoni Fashion Week-en mutatták be. A Shinsuke futurisztikus gyűjteménye, hanem a ruha, hogy Lady Gaga úgy döntött, hogy lehetne fektetni, és egy normális lány, hanem azért, mert azt lehet mondani, nem minden ruhát az énekes.

10 Fiatal tervezők észreveszi Lady Gaga

Sajnos nem tudok válaszolni arra a kérdésre, hogy megkaptam-e Lady Gaga csapatának levele - ez bizalmas információ. Abban a tényben, hogy ő jelent meg a dolgomban, tanultam a sajtószolgálatomat. Talán Gaga stylistjairól tájékoztatták. Nem tudom azt mondani, hogy ez után nagy változások történtek a márka fejlesztésében: férfi ruhákat hozok létre, időről időre csak alkalmi ruhákat készítek a hírességekre. De nagy örömömre szolgált. Nem tudtam elhinni, hogy Gaga valóban viselte a ruhámat. Azt hiszem, már elég sok van.

Cindy Zhang teszi a BDSM-stílusú tartozékokat. Tavaly diplomázott a London College of Fashion-ból, és azonnal bejegyzett márkát alapított. Cindy nem ruhákra fókuszált, hanem fonott bőrfűzőkön, fülbevalókon, kötélszalagokon és hosszú peremű mandzsettákon. Mindez rendkívül specifikus társulásokhoz vezet a "dominanciával" és a tömeges divat nem valószínű. De Cindy nyilvánvalóan nem akar belépni az emberekbe. Ez a pozíció élvezte az énekes és ő megjelent szinte valamennyi Miss Zhang debütáló kollekcióban egyszerre: a Lady Gaga volt, észrevette fűző, gallérok, válltömése, egy nyaklánc és egy övet újjászületik Cindy Zhang egyszerre.

10 Fiatal tervezők észreveszi Lady Gaga

10 Fiatal tervezők észreveszi Lady Gaga

Jacob Roanhouse szigorúan szólva a ruhák tervezésére semmi köze. Ő dolgozik a filmiparban, és részt vesz egy speciális fajtája a speciális effektusok: így szobrok, jelmezek, háromdimenziós elemek komplex make-up és egyéb kellékeket, hogy látványos hollywoodi léptékű projektek, mint a „Iron Man” és a „War of the Worlds Z». A Lady Gaga számára Roanhouse kitalál és jelmezeket készít táncosainak, klipjeinek és forgatásainak. Jacob és Gaga már a harmadik évben együttműködnek. Legutóbb, amikor megjelent a német Vogue-ban, nem egy sisak, vagy egy kalap a Jákób munkájának vezetékeiből.

10 Fiatal tervezők észreveszi Lady Gaga

Gagát a barátaim ajánlotta. Meghívtam a művészeti produkció részlegétől, és megkértek, hogy készítsenek egy sisakgyűjteményt sajátos stílusukban. A Lady Gagával való munka nem hozott semmilyen óriási változást a pályafutásomban, mint például az új ügyfelek tömege. De miután néhány dolgot csinált neki, létrehoztam magam egy csapatban bizonyos hírnevet. Ennek eredményeként még több megrendelést kaptam, és még nehezebb munkát kezdtem velük dolgozni: néha valamit csinálok Gagának, néha pedig táncosoknak és előadásoknak.

10 Fiatal tervezők észreveszi Lady Gaga

10 Fiatal tervezők észreveszi Lady Gaga

10 Fiatal tervezők észreveszi Lady Gaga

Május elején kaptunk levelet Lady Gaga stilista csapatától, olyan dolgok listájával, amelyeket meg akarnak mutatni neki. A próbálkozásnak két nappal később kellett volna lennie, és Kijevben ünnepnapok voltak. Ennek eredményeképpen a dolgok egy nappal később érkeztek meg, és azt mondták nekem, hogy egy hónappal a következő felszerelés előtt maradnak az irodájában, és közben tervezik a képeket a megjelenések és klipek számára. Talán csak szerencsénk volt, hogy éppen a felszerelés alatt Dope borítóját választották, nem tudom. Bár nem tudtunk erről azonnal. Nem sokáig válaszoltak a levelekre, néhány hónap múlva megkaptam a csomagot. És meglepő módon ismét kapcsolatba kerültek, fotókat küldtek a New York-i Inez és Vinoodh kiállításról, és magukról a borítóról. Abban az időben voltam a vonaton, szörnyű interneten, a fotók nem voltak betöltve, éjfélkor nem tudtam aludni a kíváncsiságtól. Nem mondhatom, hogy ez valahogy közvetlenül érintette az értékesítést. A kijevi üzletben senki nem igényelt, és nem követelte meg ezeket a kalapokat, bár később a Chiara Fumai művész írta: "Azt akarom, hogy a GAGA kalap". Mulatságos volt, amikor egy vezető ukrán televíziós csatorna híreinek hírcsoportja hozzánk jött és újságíróknak hívta a keresztrejtvényeket tartalmazó újságokat.

10 Fiatal tervezők észreveszi Lady Gaga

10 Fiatal tervezők észreveszi Lady Gaga

10 Fiatal tervezők észreveszi Lady Gaga

A Lady Gaga stilistákkal vettem fel a kapcsolatot. Ez volt a második kísérlet az együttműködésre - már a diploma megszerzése után írtam nekem, így kapcsolatba léptek a kollégiumon keresztül. A stylistok levelet küldtek a szükséges íjakkal, és elküldtem közülük néhányat. A második együttműködés sikeres volt. Lady Gaga megjelenése a ruháimban mindenekelőtt jó PR, vonzza az ügyfeleket, növeli bizalmát a márkában. Ez a márka egyik építőköve.

10 Fiatal tervezők észreveszi Lady Gaga

Kapcsolódó cikkek