A Bajnokok Ligája kezdete

Igaz, a Bajnokok Ligája nyári menetrendje nagyon feltételes kapcsolatban áll a "legrangosabb verseny" meghatározásával. Pontosabban, az első szakaszok ütemezése, ahol a legalacsonyabb minősítésű csapatok részt vesznek. Lehetséges, hogy bejutnak a főhálózatba, ahol szinte nincs, de valójában a kísérlet nem kínzás. A futball nagyon hasonlít a csodákra, emlékeztet az AiF.ru.

Melyik klubok fognak játszani Oroszország ellen a Bajnokok Ligája és az Európa Liga között?

10 „úttörők”, az új bajnoki szezonban, ami indul mindenki előtt - a kívülállók bajnokai érintett országok UEFA rangsor elhelyezése 46 55. A leghíresebb közülük - „Linfield” (Észak-Írország), „Hibernians” (Málta) és a „Alashkert „(Örményország). Ha ezek a nevek ismerősek Önnek, nyugodtan számíthassatok magatokra, mint egy futballmester. Meg kell jegyezni, hogy a történelem első alkalommal Koszovó bajnoka a bajnok: "Trepcha-89".

A mindkét klubbajnokságból (Bajnokok Ligája és Európa Liga) tervezett "nettó" jövedelme egyetlen összeg. A disztribúciós arány 3,3-1. Az előző szezonban az UEFA bruttó jövedelme mindkét versenyből 2,35 milliárd euróra becsülhető. 12% -át ez az összeg (282 millió forint) ment, hogy fedezze szervezési és igazgatási költségek 8,5% (199700000) - az úgynevezett „szolidaritási kifizetések” (szánt források az ifjúsági programok a professzionális labdarúgás és más kezdeményezések az UEFA ). A fennmaradó összeget (1,86 milliárd euró), 8% volt kéznél az UEFA, a fennmaradó 92% osztották a felek között a Bajnokok Ligája és az Európa Liga.

A merész PSG-től a hirtelen "Rubin" -ig. 5 fő érzés a Bajnokok Ligája

A Bajnokok Ligája, a disztribúciós arány szerint (3,3-1), 1,320 milliárd eurót kapott. Ennek az összegnek (761,9 millió euró) 60% -a fix fizetésekre irányult, 40% -kal a marketinghez.

Az első súlyos pénzt a bajnoki forduló résztvevői kapták: 2 millió minden győzteshez ment, mindegyikből 3-ot. Az alapfizetés mind a 32 csoportba tartozó csoportban - 12,7 millió euróval, a bónusz minden egyes győzelmével - 1,5 millió, egy felhíváshoz - 500 ezer. Az 1/8 döntő minden résztvevője további 6 millió résztvevőhöz jutott, negyeddöntőben - 6,5, félig döntős - 7,5 millió.

A Bajnokok Ligája (Real) volt nyertese 15,5 millió euró volt, a döntős (Juventus) 11 éves volt.

Így a "fix kifizetések" alatt a maximális bevétel 57,2 millió eurót tett ki. A marketingtársak pénzét (ugyanazt a 40% -ot, 507 millió eurót) osztották fel a Bajnokok Ligája tagjai által képviselt egyes televíziós piacok sajátos súlyának megfelelően.

A CSKA, amint már említettük, a harmadik selejtező körből indul.

Mit énekel az UEFA Bajnokok Ligája himnuszában?

A nyári pályázati kampány most már teljesen lendül: az európai nagyok mérik a tárcák vastagságát, egymást vásárolják a megalapozott és a jövőbeli csillagokból. De a Bajnokok Ligája legvalószínűbb nyerteseinek hozzávetőleges listája ma nem nehéz feladat. Nagyon hagyományos: a Real Madrid és Barcelona (Spanyolország), a Bayern (Németország), a Chelsea és a Manchester City (Anglia), a Juventus (Olaszország).

Az előzetes összehangolást a bukmékerek idézetei is megerősítik. Így a "Real" és a "Barcelona" győzelme az 5.5-ös együtthatóval becsülhető, a "Bavaria" sikeressége 6,0, a "Juventus" pedig 10,0.

Ha hiszel a csillag CSZKA Moszkva, a rubel az egyes leszállított esetében a végső győzelme katonák segíteni, amennyire 210. hisz a „Spartacus” továbbra is nyereséges, az együttható - 270,0. Egy kicsit furcsa: a CSKA-nak még csak be kell jutnia a csoportba, és a "Spartacus" már ott van, és csak meg kellett nyernie a versenyt.