7 Vírus cikkek műfajai

Remélem, vártad ezt a bejegyzést. Múlt csütörtökön megérintettük a vírusos cikkek témáját, és láttam, hogy ez felkeltette érdeklődését.

Ezért ma folytatjuk ezt az irányt, és mélyebben meg fogunk haladni.

De mindenképpen meg fogom figyelni a maximális megengedett mélységet, hogy ne akadályozzam az intellektuális levegőt könnyű vagy összetett gondolkodásain.

Szeretnék megosztani veletek több műfajú vírusos cikket, és mindenkit megragadni, hogy elmondhassák, hogyan lehet egy rendszeres cikket összekötni a gyűjteménybe.

Ezt elmondom neked - az intelligens vírus cikk elkészítése hetekig tarthat. Igen, igen ... A mesterművek ritkán készülnek órákig és percekig, és a gyorsasági feljegyzésekre, amelyeket nem kell legyőzni.

A szövegírás gyorsasága soha nem jelentett versenyelőnyt az intelligens szövegírók számára.

Nos, indítsa el a merülést. Először ment!

  • 42 blog a copywritingben
  • 100 cikk a kereskedelmi javaslatok megfogalmazásánál
  • 150 aktív blogger a Twitteren

Az ütközet fogott? Egy helyen a közönségnek óriási tömege van a keskeny térfogatoknak.

Megoldja a keresési problémát, és azonnal ösztönözheti egy ilyen cikk hozzáadását a "Könyvjelzők" -hez.

Csak rengeteg időt kell töltenie az információk összegyűjtésére és feldolgozására.

Még egy dolog - ne add hozzá mindent a listához. Mézeskalács mézeskalács, mogyoró mogyoró, mandarin gombóc mandarin gombócokhoz.

Ellenkező esetben a mesterműve WC-ként fog alakulni - illuzionista trükkök nélkül - dryuchek.

* A "42" szám itt van a mennyből, csak akkor, ha másnap visszatértem a földre, magammal vittem.

Szóval, ki fog felírni egy ilyen bejegyzést? Elvettem egy ingyenes ötletet. Remélem, remélem, hogy ez a blog nem fogja elfelejteni?

Mi még egy ilyen cikk előnye - azonnal felhívni fogja a figyelmet a többi blogger-copywriterre, akik szerepelnek a listán. Mindenki örül az új száműzetésnek.

A copywriters-bloggerek egy napon nem fogják kihagyni a lehetőséget, és ugyanabban a udvarias mozdulattal válaszolnak.

Egy cikkben megpróbáltam ötvözni a legfontosabb tippeket a kezdõ copywriterekhez.

Hosszú ideig írtam ezt a cikket, de az erõk és az eltöltött idõk kamatoztattak. Ma számos forrást említenek, pozitív választ kaptak, témákban stb. és hasonlók. Még a különböző egyetemek újságírói honlapjain is észrevehető.

Minden nap új látogatókat és olvasókat hoz a blogomba.

Vírusos cikk írása ebben a műfajban - fontos, hogy tapasztalatokat szerezzen valamilyen tevékenységben, és a tapasztalat nem egyszerű, de értékes. Ellenkező esetben a tanácsod nem fog kerülni egy fillért sem.

Előnyösen nem a bábukra.

A vezetésnek teljesnek kell lennie, és nagyon értékes dolgokra kell összpontosítania. Nem kell tanítani az internetet, hogy a felhasználók 70% -a már tudja, hogyan kell csinálni.

Jobb, ha trendre vagy innovációra mennek:

  • "A teljes útmutató az online áruház" Vkontakte "

A "chernushnikov" kedvenc műfaja, melynek célja, hogy vonzóvá tegye a széles körű figyelmet egy kétes detektív vizsgálat miatt.

Először, az ilyen vizsgálat "célpontja" kerül kiválasztásra. By the way, ezek a "célok" lehet még néhány.

A forró címke + azonnali expozíció szerepet játszik a "kiváló" kategóriában!

Sok közönséget vonzhatsz, hiszen testvérünk mindig "forró" helyzetbe kerül.

Csak akkor kell tisztán megértenünk egy ilyen cikk árát - van egy nagy kockázat, hogy a végén elveszítjük -, hogy sok elégedetlenségbe kerüljön.

Hogyan lehet megkerülni ezt - gondolj a méret a cikk úgy, hogy nem néz ki, mint egy lovag-megmentő, aki feltárta a telek intergalaktikus skála, valamint a helyzet az áldozat.

Ön, mint őszinte állampolgár, mindent megtett, egy dolgot vár, és van egy másik. Ön "eldobott", és csak figyelmeztetni kívánja mások figyelmét és megvédi őket egy kedvezőtlen helyzetből.

  • A _________ piac brazenly pénzt vesz el a felhasználóktól
  • Híres tervező ___________ - tolvaj!
  • Hogy õszintén megtévesztettük _________ ezeket az éveket
  • Végül a siker fekete titka kiderül ____________

Műfaj 5-ös szám - a hírességre emlékeztető matrica

A híresség neve bármelyik szöveg erősítője. Ha a szöveg címe (és koncepciója) "meghív" egy híresség - vonzereje azonnal nagyobb nagyságrenddé lesz.

És ha a téma, amelyről beszélsz, szintén érdekes, dupla ütést kapsz.

És ha még mindig tartalmaz egy valóban hasznos anyagot, amelyet szakértelemmel mutatnak be - a részvétel és a válasz robbanása érkezik.

Próbáld meg nevezni egy igazán botrányos, brutális és ellentmondásos személyiséget, és összekapcsolni a tevékenységével.

A legegyszerűbb módja annak, hogy megtalálja e személy kijelentéseit és idézeteit - és meséljen el, mit jelenthetnek a közönségnek.

Biztos vagyok benne, sokan olvassák ezt a cikket.

Valaki valamit "titokban" mondott valakinek, és ezt a "titkot" szájról szájra kezdték.

Valahol az ötödik férfi hírek már benőtt szakáll irreális, hogy valaki ki van-e további fib szórakoztató, és végül előttünk születik pletyka érzés.

"Két blogger virtuális regénye: ______ + ________".

Mit gondolsz, olvasd el ezt a cikket? Különösen, ha a nevek többé-kevésbé ismertek ...

GENRE № 7 - szakmai szellemi humor

Vicces cikkek, amelyek jól összefonódnak egy hasznos komponenssel, mindig vonzóvá tették a széles közönség figyelmét.

Még mindig emlékszem, hogy az internet észlelte az én szinte "pachy" cikket - "Mennyire jó egy blogger az ágyban? "

Azt javaslom, olvassa el és frissítse a memóriában.

Talán emlékszel egy másik bejegyzésre ebben a blogban - "85 + ... a szövegírással kapcsolatos közmondások". Itt a humor összefonódik az eredeti ötlettel és valódi előnyökkel. Mi nem vírusos szöveg?

Barátaim, van valami gondolat a virális cikkek egyéb műfajairól?

Kapcsolódó cikkek