5 Nizza - - - mp3 - - - - - - -

Nem dobtam bárki, akit valaha is azt mondta: „igen” néha éhen időnként elveszik vigasztalhatatlanul zokogott nem böfög -, mert nem iszom tatuha nem nyomja meg a végét nem vágjuk le az Atya nem tisztelték rendetlenség Telok haza kísérte nem fáj a keze meg búcsúzóul préselt igen. Nem loptam, nem szakítottam meg, nem sikerült, nem felejtettem el, nem mostam, mit csináltál? Nem értettem, nem vettem egy fehér csatornát a kioszkban. Te dobott akkor Ki te Ki akkor dobja dobja meg a Ki akkor ki adta adta dobtad akkor Ki te Ki dobja dobja igen - igen nem félek senkitől semmit, kivéve magát Aaykido oykido belül és én nagyon fiatal vagyok, egészséges élet reggel ezzel él és tojás főtt rutin- neponyatok nem szerelem, szeretet poryadochek Miután apám adott nekem egy sarokban. Te dobott akkor ki ki rád dobja dobja ki ki adta meg adtam dobott akkor ki ki te te dobtad dobott igen - igen, de az idő még tanítási idő lechilo kegyetlen sors a fogaimat hegyező eladott cipők Phil vásárolt tequila ital tequila pillérét ivott Telok verte aki meg akarta venni az egyik nem fulladt - kevés utramala nekem öt Bár nem fogott a fényszórókat és éget hazugság fonoryat fonoryat hazugság (Ez a polip) specifikus gyógyszer nem gally itt. Fürge tolvajok banditák, Gyere Egy beszélgetés nem lesz elégedett csábítottak, szemetet söpört bányászott izolált profil elölről fényképezett Gop-Stop-op GOP-stop-op. Akkor dobja, akkor ki ki akkor dobja dobja, akkor ki ki adta neked adtam dobott akkor ki ki te te dobtad dobott igen - igen

Teljes dalszöveg Hide song lyrics

A művész további dalai

Istenem, olyan meleg vagyok

Ale (Exotic Exotic Bootleg)

Hiszek benne

Légy gyenge nekem

Az Anonymous felhasználó 07/07/16 21:25

Az Anonymous szerző 11.07.15 02:56

Az Anonymous szerző 07.01.15 13:39

Az Anonymous szerző 07.01.15 13:38

Az anonim szerző 13.09.14 21:42

Az Anonymous szerző 30.01.09 22:33

Cool I adom ezt a zenekart! ☺ ♣

Az Anonymous szerző 21.10.06 04:00

A dal tiszteletben tartása! végül mondhatjuk klasszikusnak

Átlagos felhasználói pontszám: 4.5 / 7 értékelés alapján