10 Miért pihennek az emberek Szocsiban?

10 Miért pihennek az emberek Szocsiban?
Nem lehet becsapni népünket. Bolondok, hogy pihenjen Szocsiban. Mert - külföldön van. Itt melegebb, sokkal kényelmesebb itt, olcsóbb, és még sok más van ... De nehéz elrontani Szocsival. Az ünnepek kezdete előtt még két hónap, és már várja a turisták beáramlását. Néhány boldogan: Új évad - új bevételek, mások dühösen: soha többé protolkneshsya. De mindketten tudjuk, nem számít, mennyire bántalmazták ezt a szörnyű és ezt a gyönyörű Szocsi kerül sor csak két hónap, és minden forgalmat Oroszország, és nem csak Oroszországban, az emberek itt szerencsés. Sok éven át éltem Szocsiban, azt szeretném kérdezni az embereket különböző kérdéseket, és bíbor ötlet, hogy miért jöttek ide, és nem a magasztalt idegen üdülők, megtalálta a következő. Hálás lennék, ha több okot adok a listámhoz.

1. Kiderült, hogy néhány ember ideológiailag pihenni fog Szocsiban. Éppen ezért úgy gondolják: "Külföldön éltünk, és élni fogunk!". Nehéz vitatkozni ilyenekkel, de nem próbáltam.

2. Mások vőlegényei és nosztalgiájukat ápolják. Egyszer, talán gyerekkorában Szocsiba jöttek anyjuk, apjuk, lányuk, kedvenc kutyájukkal ... és boldogok voltak. A gyermekkorukat, vagy az ifjúságukat, vagy csak a boldog időket akarják visszahozni nekik bármilyen módon.

3. Azok az emberek, akik rokonai Szocsiban vannak, remélik, hogy nem fizetnek lakásért, és sokat mentenek erre. Nem számít, hogyan! Nem, nem, nem azt értettem, hogy valaki elvállalja a rokonokat. Azonban abban az időben, amikor a hétköznapi melegből szaggatott normál nyaralók lefekszenek az ágyra, kénytelenek lesznek húzni magukat a piacra. Először versenyképes elem: a bátyám tegnap egy kilogramm pisztrángot pörkölt, és kettőt veszek nekem. A bátyám tegnap egy üveg vodkát tett, és én ... Általában minden világos: egy széles orosz lélek.

4. Ritka emberek is vannak. Éveken át pihennek ugyanazon a helyen: miért változtat valamit, ha minden rendben van. Hogy valahol jobb, nem fogják tudni.

5. A kubai tenger nem mindenhol van. Annyira közel élni, és nem szabad feladni egy autót Szocsiban. Szocsiban, a Krasznodar Terület többi részén.

6. Ha úgy gondolja, hogy minden országban tartózkodó személy rendelkezik útlevélrel, akkor nagyon téved. Sok ember az ünnepi szezon után biztosítja mindenkit arra, hogy most biztosan útlevelet készítenek, és végül meglátják a világot, és jövőre ismét Szocsiba térnek vissza. Még tíz év, és biztosan megtennének valamit.

7. Nem fogsz elhinni, de külföldön irritálják a svédasztalosokat - soha nem eszel, és a vendégszerető mosollyal teljesen téves. Nahamyat, de valahogy őszintén! Ezen a helyen úgy gondolom, nem felesleges emlékeztetni arra, hogy csak megismétlem, amit az emberek mondtak nekem :).

8. Sokan megértik, hogy meg kell osztani a tengerparti pihenést és a pihenést az egészség javítására. És ha a szocsi tavaszi vakációja valóban nagyon drága, akkor Szocsiban a szanatórium kezelése az egyik legolcsóbb a világon. És bárhol és bárhol is mondják, a szocsi legjobb szanatóriuma mindig zsúfolt.

Kapcsolódó cikkek