1% Lidokain-oldat nagyon szükséges! Pda - kicsi 2018-2018

Segítség! Hol találja pontosan 1% lidokain oldatot. A kábítószer utasításában (cefotaxime) azt írják, hogy hígíthatja a gyógyszert, tk. a vízen nagyon fájdalmas.
A fiam tüdőgyulladást kapott. Nem maradtunk a kórházban. Amikor beadtak egy injekciót, a novokainra reagáltak. Nem tudja, milyen fiú van, de nagyon rosszul viselem, és nem mertem megtenni. Orvos nélkül nem fogok megpróbálni, és a jegyzetben a novokain nincs feltüntetve.
A lidokain már fogazat nélkül érzett. A kórházban a lidokainra nem volt lehetőség: (.
A fiú kiabál és kiált ezekből az injekciókból, és még 19 alkalommal kell még többet csinálnom.
A vásáron azt mondták, hogy jelenleg nincs ilyen dolog a világon, csak 2%.
Hol lehet keresni? És lehetséges-e 1% 2% -ot készíteni?

2% lidokain hígítható 1: 1 sóoldattal, így 1% -os lidokain-oldatot eredményez. (csak a hígítás és a befecskendezés tesz különféle tűket)))

A Yandex-en keresztüli keresés nem adott semmit :(.

A kábítószerek még mindig tel.spravachnoy elérhetősége volt, de nem találom

A hígítással teljesen össze volt zavarodva. Ha a gyógyszert önmagában vízzel kell hígítani, akkor nem alkalmas sóoldatnak. És a lidokainot sóoldatban kapják?

Milyen cefotaxim adagot írtak fel Önnek?

Természetesen az injekcióhoz való víz alkalmasabb a lidokain tenyésztésére.

Az 1r. cefotaxime 2 ml 2% lidoként és 2 ml injekcióhoz való vizet kell injekciózni (egy fecskendőben). Ezzel a megoldással oldja fel a cefotaxim injekciós üveg tartalmát (1 g). Ezután vegye be a megfelelő mennyiségű antibiotikum oldatot az injekciós üvegből, cserélje ki a tűt egy új, és adja be a babát.

Hanne, köszönöm. virág:
Holnap megpróbálom a lidokaint (most nem kísérletezem az éjszakán). könnyebben viselhető. Igen, és az orvos holnap eljön a poliklinikáktól.
Csak 1 g-t neveztünk ki.
Ha bármi, megkérdezem, tudom?

ezt a gyógyszert egy 1% -os jéggyógyszer-megoldással is felírtuk - hígítottam - de ahogyan én nem emlékszem, az orvos maga is kinevezte

Kapcsolódó cikkek