5 Olga Bulgakov emlékezetes szerepe

Milyen szerepet kap a színésznőnek a súlya, és "bun" -nak kell lennie?

5 Olga Bulgakov emlékezetes szerepe
Olga Budina Fotó: Fotobank

A 25 éves Olga Budina ebben a sorozatban játszott egy tiszt tisztviselő feleségének szerepét, aki nyugtalanító karakteréről ismert. A közönség az 1970-es években egy kis katonai egységet hozott létre a Szovjetunió és Kína határán.

Az ország védelmének témája azonban csak egy hátteret jelent a történelemben, amely egy szerelmi háromszögben felbukkant.

"A határ. Taiga Novel "Olga Budinára, és a legtöbb kollégája a sorozatban végzetesnek bizonyult. Az egyik interjúban a színésznő beszélt erről: "Én, Misha Efremov, Marat Basharov. Lena Panova, Renata Litvinova. Lesha Gusko, Andrey Panin - miután elhagytuk a képet a tévéképernyőn, csillagok lettünk. életem olyan volt, mint a show „az üveg mögött”, amikor úgy érzi, hogy élni, mint egy kirakatban vagy az állatkertben, ahol mindenki téged néz, és ez csak szörnyű. "

Az utcai felismerés elkerülése érdekében, a színésznő forgatásának befejezése után természetes színben festették. Emlékezz rá, hogy hősnőjének forgatókönyve szerint Marina szőke volt.

És még egy érdekes dolog - a sorozat befejezése után Olga Budina gyakrabban kezdte ajánlani az orvos szerepét. A Rossiyskaya Gazeta interjújában a színésznő elmondta: "Nem figyeltem annyira a hősnőim szakmájára. Számomra mindig fontos volt a karakter, a nőies lényeg, az érdekes drámai vagy képregény. De a "Border" sorozat gyors sikere után. Taiga regény ", ahol a hősnőm egy fehér kabát orvos, ennek a szakma hordozói kezdtek folytatni. És nincs válaszom, miért van így. Talán ez egy vírus, amelyet a termelők felvetettek, és felajánlotta az orvosok szerepét. Én, a szkript olvasása közben csak ezt a szegénységet érinteném. "

Olina Budina szerepelt Anastasia Nikolaevna hercegnő szerepében. A színésznő szerette a hősnőjét, és "az első valóban komoly szerepem a filmben" nevezte.

A film a Romanov család hívott szakértők az orosz történelem kritikákat, amelyek többsége egyértelműen megtestesült a karakterek - a frizura nem egyezik az eredeti, a hangsúly a császárné valójában nem volt, akkor az írók valami szórakozz egy szerelmi történet. Ugyanakkor emlékeznünk kell arra, hogy a filmet művészeti filmnek tervezték, nem pedig dokumentumfilmként.

Még nem regisztrált? Regisztrációs űrlap

Kapcsolódó cikkek