5 A polgári házasság problémái - a polgári házasságok pszichológiai nehézségei

Sok nő esetében a polgári házasság témája nagyon nehéz. És nekem is. Miután átmentem ezen a szakaszon az életemben, megtanultam néhány speciális leckét, amelyek lehetővé tették számomra, hogy helyesen mutassanak be a férfiakkal a jövőben, és könnyedén feleségül tudjak menni.

A polgári házasság tapasztalatai után korrigáltam álláspontomat, és helyesen igazítottam a házasságra. Ezért 3 hónapon belül sokféle ajánlatot kaptam kéz és szív különböző emberektől, akik között boldogan választottam a férjemet. Ebben az egész időszakban egyértelműen úgy éreztem, nem tudok házasságot kötni, és ebben az évben szükségszerűen feleség leszek.

Először nézzük meg a polgári házasságok főbb pszichológiai problémáit.

1. számú probléma egy polgári házasságban: a partnerek alacsony felelőssége

Bármit is mondhatnék, a polgári házasság olyan időszak, amikor nagyszerű lehetőségeket kapunk egy kis díjért.
Ez hasonlít a közösségi hálózatok társkereső jellemzőire. félelem nélkül ismerkedjen meg, és ha valami nem működik, semmi borzasztó nem fog történni. Az ingatlant nem lehet megosztani, nem kell a polgári udvarba menned, mert elmondod a rokonoknak, hogy miért nem viselsz több gyűrűt. De csak úgy tűnik.

A polgári házasságban úgy érzünk, mintha család vagyunk, és nem is a valóságban.

Az útlevél bélyegzője nem pecsét. Ez egyike azon akadályoknak, amelyek megvédik a házastársakat a szakadástól. Ha polgári házasságban ugyanazon az estén vitatkozhatsz és távozol, akkor hivatalos házasságban ez nem fog működni.

A hivatalos válás előtt benyújtott kérelem benyújtása után egy hónapnak kell elmúlik, amely során minden egyes rokonai azt mondja, hogy újra gondolkodik, megpróbálta helyreállítani a kapcsolatot, és minden jóra mérsékelte.

5 A polgári házasság problémái - a polgári házasságok pszichológiai nehézségei

2. számú probléma egy polgári házasságban: egy demo verzió és annak időtartama

A lényeg az, hogy a férfi és a nő különféleképpen érzi magát a polgári kapcsolatokban. Ha egy férfi, többnyire nem, úgy véli, hogy elért mindent, ami ehhez a kapcsolathoz szükséges, akkor a lány meg van győződve arról, hogy ez a színpad csak az élet egy demóváltozata.

Az úgynevezett tesztvezetés, amely után tudatos döntést kell hozni. De ha az autó tesztvezetése körülbelül egy óráig tart, akkor a polgári házasságok késik.

Képzelje el, hogy a tesztvezetés késik, és te egy szalon munkatárs, aki egy potenciális vevő kíséretében. Egy órát vezetsz, aztán egy másodpercet.

Ezután a potenciális vevő visszatér a következő napra, majd a másikra, ami már szokássá válik, de nem vásárol mindent, és rendszeresen tekercsel. És akkor ülsz a következő ülésen, miközben a motort üzleti szempontból úgy vezeti, és a gondolatával bosszankodva pirosra fordul: "A pokol mindezeket a teszt-meghajtókat azonnal el kell mondania neki, hogy vesz egy autót, vagy ne pazarolja az idejét ...".

Ekkor a járművezető észreveszi a bosszúságát és irritációját, és elkezdi mondani, hogy "nyomta" őt, hogy "nem kész", és hogy "minden rendben van, miért változtat valamit". Abszurd.

3. probléma: A belső hűség hiánya

Meggyőződésem, hogy egy polgári házasságon belül nem lehet valódi hűség, mindenekelőtt egy nőből. Elhagyjuk a statisztikákat, amelyek szerint a polgári házasságban élő férfiak 85% -a mondja, hogy szabad. Beszélni fogunk rólunk, nők.

5 A polgári házasság problémái - a polgári házasságok pszichológiai nehézségei

A női hűség nemcsak a fizikai kötelékek hiánya, hanem a belső érzés is: "Mindig ez az ember lesz." De a hiedelem, hogy "ez az ember - a végső lehetőségem", egy polgári házasságban nem lehet.

Ezért az asszony belsõ kétségekre van ítélve: "vajon ez az a személy, akivel az én napjaim hátralévő részében maradok vagy nem." Végül is, még mindig nem vállal felelősséget a nőért, mint feleségének. És talán soha nem tehetem - senki sem tudja biztosan.

4. probléma: növekvő félelem

Minél hosszabb ideig civil házasságban élsz, annál félelmetesebb lesz mindkét partner számára. Sokkal szörnyen jelentéktelen, hogy döntő lépést tesz, és házasságot kínál. Ő egyre inkább attól tart, hogy eltűnik az idő, és egyre inkább kapcsolódik egy olyan emberhez, aki még nem tette feleségét.

Bár a demo verziók ideje már rég elmúlt. Aki elsőként küzd a félelmével, akkor ő lesz a győztes. Ez a győzelem nem egymás ellen, hanem a félelem és a helyzet egészében.

5 A polgári házasság problémái - a polgári házasságok pszichológiai nehézségei

5. probléma: A partnerek reaktív pozíciója

A polgári házasságban gyakrabban, mint nem, mindenkinek kénytelen úszni az áramlással és reagálni a partner tevékenységére, nem pedig az események létrehozására. Csak a partner, aki elkezd proaktívan fellépni, a polgári házasság helyzetétől függ és mindig nyer.

5 A polgári házasság problémái - a polgári házasságok pszichológiai nehézségei

Az értékeidben való cselekvés és az élet nem megengedése, hogy "történjen veled", elérheti céljait.

Nem mondom, hogy a civil házasság nyilvánvalóan rossz. Néha valóban szükség van annak ellenőrzésére, hogy egy személy hogyan viselkedik a mindennapi életben, és hogy lehetséges-e vele együtt lenni. Ezt azonban akkor lehet megtenni, amikor a házaspár már magáévá tette a döntését, és már készül az esküvőre.

Kapcsolódó cikkek