2 Erősítő és mélysugárzó csatlakoztatása a saját fejéből

A nap kedves ideje, a BJ minden olvasójának :)
Ma azt szeretném elmondani, hogyan telepítsd az erősítőt + aljadat a gépedre;)
Az ötlet, hogy valamit módosítani kell az audió képzésben, nemrég kaptam a fejembe, és nagyon megalapozott, de valahogy a kezem nem érte el. xD
Ma az ablak + 10 volt, és ez volt az oka a garázsba járni.
Pre vásárol egy különleges jelátalakító Rejtély MAD HL, vezetékek Rejtély MRCA 5.2 (idő) és a vezetéket a + és - 16 kg (számukra külön köszönet @ Nedaz)

Belépett a garázsba és elkezdte felmérni a szalonot, mindent egyszerűen és szükségtelen problémák nélkül távolítottak el;)

Elolvastam a konverterrel kapcsolatos véleményeket, mindenki azt írja, hogy valahol elrejtőzik a fej alatt. Nem szerettem ilyen elrendezést, mert nem akarják újból kicserélni a "tulipánokat" a szalon elemzésére. Kissé kiterjesztettem a vezetékeket és "elrejtettem" a konvertert a kesztyűtartóban;) Most bármikor lehúzhatod / csatlakoztathatod a vezetékeket.

Tovább mennünk.
A KG-16-ot nem véletlenszerűen választották meg, a jövőben komolyabb akusztikát terveznek felszerelni. De nem vettem figyelembe, hogy egy ilyen kis gépben a hegesztőhuzal elrejtése egy kicsit nehéz lenne
Egy ponton, a vezeték nem tudta elrejteni (azaz az ív, nem tudtam őket vezetni a bőr alá, mert vannak olyan őshonos xhosa és nincs hely, de gondolkodom, hogy nem kritikus ;.)
Az erősítő vezetékeit jobbra tolva, a kesztyűtartóból a csomagtartóba szállították. Sokkal könnyebb elrejteni őket;)
Nos, elvileg mindennek, 2-3 órát vett igénybe. Minden darab és énekel.

Köszönöm mindenkinek a figyelmedet :)

Kapcsolódó cikkek