5 Gyakorlati lépések a tökéletes emlékezéshez - egy ingyenes e-könyv, egy levél magadhoz

5 Gyakorlati lépések a tökéletes emlékezéshez - egy ingyenes e-könyv, egy levél magadhoz

Kap egy ingyenes e-könyvet "5 gyakorlati lépés a tökéletes memóriához" + audiofelvételek technikával a motiváció, a termelékenység és a hatékonyság növelésére.

A könyvből megtudhatja, hogyan:

- néha a munka koncentrációjának javítása (és ezáltal a memória és a termelékenység);
- gyorsan elsajátíthatja a szavak listáit pontos reprodukcióval (10-15 szóból és akár több száz-egy-többből);
- állítsa be a munkarendet a nap folyamán a termelékenység növelése érdekében;
- megtanulják helyesen ismételni és emlékezni az anyagra. hogy a haladékot a lehető leghosszabb időre el kell halasztani;
- hogy tegye meg az első lépéseket a hosszú távú memória mennyiségének bővítésével és az információk további megismerésével.

Tetszett? Kattintson az alábbi gombra

A következő cikkek érdekelnek Önt:

«Előző sorrend az életben Következő» Változtassa meg kezét az agy fejlődéséhez

Nagyon köszönöm nagyon értékes információkat! Valamit, amit tudtam, és a rendszert késztette, magunkra fogunk dolgozni és felnőni, sokat segít az idegen nyelvekkel és általában mindenki a munkában és az életben. Sok szerencsét és sikert!

Köszönöm szépen a könyvet! Nagyon érdekes és hasznos! Könnyen és örömmel olvassa el!

Andrew, nagyon köszönöm az érdekes és szükséges információkat. Olvassa nagyon könnyen és nyugodt. Olvasás után ne használja az ajánlásait - ez egy bűncselekmény :)

Köszönöm, Andrei! Nagyon hasznos anyag és könnyen érthető.

Jó napot
Ha nem tudja megnyitni, akkor valószínűleg nincs PDF olvasási programja, töltse le és telepítse például a Foxit Readert

Köszönjük Andrew könyvét, nagyon hasznos tippeket a memória javítására. Vettem magam egy jegyzetet és használtam. És a költészet rovására külön köszönet)

Köszönöm munkáját, tényleg tanácsot. Próbálom megvalósítani.

Szia, sem egy linkre, miért nem tölt le, kiderül. hogy a fájl megsérült ...

Még letöltöttem a Foxit Readert

Köszönöm önnek, Andrey! A könyv annyira egyértelműen meg van írva, és így könnyen észrevehető, hogy csak egy következtetés lehet: "mindent meg tudok csinálni, minden a kezemben van". Vigyázz magadra - az embereknek szüksége van rád. Minden tőled telhetőt kívánok és várom az új könyveket. Köszönjük ismét a pozitív és "mágikus rúgást a hátsóban".

Tegnap megkaptam a könyvet, sikerült kihagynom. Tetszett az anyag, nagyon jól ki volt és érdekes. Még mindig meg kell találni a munkaidőt, ami sajnos nem elég.

Kapcsolódó cikkek