40 Vélemények a fiat marea-ról a tulajdonosokról a fiat marea előnyeiről és hátrányairól

A gép a legjobb oldalról mutatkozott. A művelet során semmi sem tört el. Mielőtt az első THEN megváltoztatta az olajat, gyertyákat, szűrőket ... ez minden. Az olajcsere minden 10 000-en vagy annál nagyobb mértékben nem történt semmi. Miután kommunikáltunk a Vaz-tal, az egyetlen követelmény volt az autó számára: hogy nem rozsdás, a testen végzett munkák a legdrágábbak, minden más teljesen a pénzig. Nagyjából semmi sem tört meg (ha nem veszi figyelembe azt a tényt, hogy a helyeken belül és kívül rozsdásodott). A Fiat mindenkor megváltoztatta a körforgás egyik izzóját. Természetesen nagyon keveset vezetünk autóval, talán több ezerből 50 problémán keresztül, és kijutunk, de ma nagyon örülünk ennek az autónak, soha nem sikerült. Előtte az autó négy tulajdonosát megváltoztatta, és nyilvánvalóan véget ér a kezemben - vezetni fogok, amíg összeomlik.

A fő előnye az autó cinkkel bevont teste, jól néz ki

idő, régi már évek óta vált

alacsony üzemanyag-fogyasztás, ár

szűk a kabinban, gyorsan rozsdásodik

Horganyzott test, kényelmes ülések, stabil a fedélzeten, gazdaságos.

Nem megfelelő a kapucni kinyitása, az ajtókon lévő fogantyúk vékonyak, alacsonyak.

Az ár a piacon, a rendelkezésre álló lehetőségek, kezelhetőség, tágas szalon és a gazdag ember, a fogyasztási cikkek ára.

A test még rothadó, gyenge fény, kínai ködök nem mentenek.

Az első Mashka elszakadt a 2109-es mérkőzésről. Ezután 800 km-re megy. a VAZ 21093-on. Egy óra "repülés" után megtudtam, hogy van hátám. A "Masha" végén egy ilyen utazás, nem kellemetlen. Vettem a második, ugyanazt, de egy évig fiatalabb, ugyanazt a színt és konfigurációt. Utazott kb. 10 év. Nincsenek különleges problémák. Landing, ergonómia - magasságban, "okos", külsőleg - szép. Nem volt elegendő légkondicionáló. Én magam telepítettem. Gyenge fény, miután a fényszórók homokkal homályosodtak. A halogént xenonnal helyettesítettem. Most minden látható. Új kínai lámpákat rakhat, de a golyóstartót (a szárnyban) 5 mm-re kell leengedni. Mellesleg, a tönkrement autó javított: Cserélje ki a gerendák, a motorháztető, szárny, hűtő, szélvédő, az összes műanyag motorháztető alatt, övek, aerbek és vezérlő egység. Geometria van a helyén, a bejutás esése. A fiamnak van egy második autója.

Kényelmes, olcsó, mérsékelten gazdaságos, gyönyörű gép. Karbantartás és javítás - nehezebb, mint a Zhiguli. A zinced. A WF-ek rendelkezésre állnak, és nem drágák. Kár, hogy a kiadás leállt. Várakozás a restylingre.

vásárolt 150 tonna r. ideális állapotban, és reméltem, hogy többet fogok vásárolni.

És mégis, ha a térségben megszakadt utak vannak, a felfüggesztés nem tetszik neked, minden más választásod van, figyelembe véve a kéréseidet. Beszélgetés a Mashka tulajdonosokkal a boltokban és a szolgáltatásokban - ez a modell a rajongóknak készen áll a gépen való közlekedésre, miközben képes rá, sokat mond.

Amikor megvettem, gondoltam, adj a lányomnak, hadd tanuljon. De két éven át kellett lovagolnom. Mi van Mashával? Három szóval, a címben. Plusz, olcsó és minőségi pótalkatrészek, amelyek Moszkvában nem mindenhol vannak, de azok, akik a Fiat-n utaznak, ismerik ezeket a pontokat. A mashka az udvaron jól megjavítható, így javítható. Amikor vettem, sok volt a teendő: Glushak rozsdás keresztül nem működött a hátsó ablaktörlő, fűthető hátsó ablak, ne nyissa ki az alsó része a törzs, párna (dob és lemezek), markolat, hordtak le nullára. De azok, akik úgy gondolták, hogy nagy mennyiségben fektettek be, sürgetem a hitetlenséget - mindenre többet töltöttem 10 ezeren. Kipufogódob összeszerelés költsége 2500 tengelykapcsoló szerelvény 2500, párna, tárcsák, dobok - 4800, és a kis dolgokat költött 3000. A többi készül a saját kezét. Kiderült, hogy a hátsó ablakmosó csak szükséges szétszedni, tisztítsuk meg és kenjük (kotorászni kezdett az interneten, fórumokon, úgy tűnik, hogy a tulajdonosok Masek közös fáj), a fűtés nem működik annak a ténynek köszönhető, hogy nem volt súlya. A csomagtartó alsó részét segítették megjavítani a pizza eladóját, amely télen a szamárba szállt. Tekintettel arra a tényre, hogy a régi lökhárító már elhasználódott, plusz a fagy, és a lökhárító a sárban van. Új, a festmény alatt 2500. A lökhárító behelyezése után láttam, hogy a rúd, amelyen a nyitó mechanizmust viselték, kopott. A rudat egy M8 csavarral cseréltem ki. Most minden rendben van, természetesen vannak hátrányai is az írógépben. A festészet nyilvánvalóan Olaszországban nem tudja, hogyan. A test horganyzott, így a festék nem tartja. És bár a festék évek óta nem rozsdásodott meg évek óta rozsdásodva, nem kellemes az esztétikus járás a kopasz patch kocsival. A második mínusz az ülések. Nem annyira nincsenek, de hosszú utakon, ha kényelmetlenül érzi magát, fáradt. Valaki hasznos és hasznos lehet.

A színezés minősége, kényelmetlen ülőhelyek.

Vettem egy 9 éves, most 14 éves. Túljutott 103 000 km-re. Az általános benyomás pozitív.

Alacsony üzemanyag-fogyasztás, "megemészt" a 92-es helyett a 95. helyett. Universal ("Hétvége" - kényelmesen együtt töltheti az éjszakát). Bár a "Fiat", de nem "Lada". A 1,6-os teljesítményű motor a legjobb a szolgáltatásban (ne vegye az 1,8-t vagy a 2,0-t - ne haragudjon!).

Merev és megbízhatatlan felfüggesztés: sokszor megváltoztattam a labdát és a néma blokkokat, a taposó rudakat. A kicserélt két motor fúvóka, és a csapágy tengelye és a magzatburok két Csapágyagy, valamint, természetesen, vezérműszíj és három társult csapágy két hátsó csapágy és a felfüggesztés. mindent. A hátsó csomagtérajtót folyamatosan ki kell igazítani.

Nagyon jó berendezés a vonatkozó árért

Még nem láttam.

Több mint 100.000 km-t vezetett Mashkához. Valójában egy kicsit több mint száz, egy sötét és találgatott. Az autó abszolút problémamentes, csak a téli országutak számára biztosított távolság nem elegendő. De az úton fogva tartja útját, még szélsőséges sebességgel, beleértve a hegyi szalagokat is. A szolgáltatás teljesen felesleges, pótalkatrészek - eddig nem sikerült megtörni, amit nem találtak volna a boltban. Moszkvától nagy távolságra történő meghibásodás esetén a pótalkatrészeket néhány VAZ-ból helyezik el. Voltak esetek - akár 150 ezer kilométer volt az út priladit hűtőventillátor a „mező”, amikor félóránként volt az égő biztosítékot. (Bár az volt az oka a saját fejét hajtott - méhsejt radiátor eltömődött nyárfa pihe sár és a ventilátor dolgozott szüntelenül), vagy tény, hogy a búvárszivattyú (170.000. km) fél óra alatt le- és szerelési munkák és tizenöt perc gondolkodási a tartály felhúzott befecskendező szivattyú „tucat” BOSCH felirattal, ahol még mindig pezseg. És kétszer változott a szuszpenzióban elülső karját, és ha egyszer a hátsó (törött hátsó rugó valahol Tambov vagy Saratov régió), a fogasléc és a stabilizátorok kipufogódob és féktárcsák, párna, övek és hasonlók. D. A hajtáslánc helyébe 140 ezer. km kosár, tengelykapcsolólemezzel és mindent. A motor semmit sem tett - csak olaj évente kétszer (

10-12 ezer) váltok, soha nem mentek erre. Volt egy eset - megérintette a motort (

190 ezer km. ) - bejutott a szolgálatba - a gyújtótekercs meggyulladása egy gyertyán. Ugyanakkor ellenőrizte a tömörítést - minden edényben 11, 5 - mint egy új motoron! Ez pedig közel 200 ezer főre tehető a belföldi benzinnel (az autó Oroszországban született). Általában nagyon jó. a kórus. elégedett. Kár, hogy a régi "Masha" már megtörtént, de a piacon az ár / minőség arány nem hasonlítható. Vannak hasonló hasonló gépek - például a FIAT Croma, de drágák, nem beszélve más európaiakról. Olcsóbb csak koreai-kínai dzsunka, és néhány tisztességes yapontsev.Prilichnye út minősége (a motor 1, 8, 16 V), kiváló ár / minőség arány (beleértve a működési költségek), a rendelkezésre álló tartalék alkatrészek, szegény korróziós érzékenység teljesen galvanizált test. Méltó hasznos tisztességes törzse (body „univerzális”) - a szünetek, például hűtőszekrényben vagy 12 meglehetősen nagy zsák különböző száraz keverékek + festék, ragasztók, stb Mérleg közel 600 kg.Nedostatki autó kicsi hasmagasság ...

Érdekes design. Nehéz motor. A zinced test. Hangulatos belső tér. Megbízhatóságát. Nem sokan vannak az utakon. ez plusz számomra

Nincs szabad magasság. Néhány pótalkatrész hiánya nem eredeti változatban. Az eredeti alkatrészek drágábbak, mint a BMW. A fejoptika gyenge fénye. Az olasz gépekkel kapcsolatos rendes szolgáltatások hiánya (a motordiagnosztikát csak egy jól ismert szolgáltatáson végezték el a Berezovaya utcában, miután egy fél fordulóban Moszkvát diagnosztizáltak)

Helló Szeretnék megosztani tapasztalataimat az Olaszországban gyártott, Fiat Marea nevű gépkocsi működtetéséről. Vagyis összevetem a miénkkel. népszerű viburnum, priory és a tizedik Vase családja. Az összes termék a Volga autó hosszú ideig, és nem tudom, hallomásból, mivel minden rokonok és barátok szinte az összes edényeket, amit gyakran lovagolt. Előnyeik és hátrányaik már régóta ismertek mindenkinek. De nem értem, hogy Oroszországban miért olyan népszerűtlen és tiszteletlen márka Oroszországban. A Fiat Marea jó állapotban és méltó befejezési költségekkel jelenleg 150-250 ezer rubel. körülbelül ugyanakkora költség, valamint a passzív előzetes Desyatka.No vagy ha elkezdi összehasonlítani, amit az oroszok elveszítik a régit olasz valamennyi mutató. Például egy test. Azt hiszem, senki sem állítják, hogy kérdésekben a tervezési gép az olaszokkal, kevesen állítják, a háttérben a cserepeket, mint ők egy baltát és egy kalapáccsal sobirali.Hotya hogy sok, akik megtervezik priusza nagyon szeretem, de az íze és színe, mint mondják. De a fő előnye, hogy az olasz, hogy ez teljesen horganyzott, és nem romlott még nem láttam, és arról, hogy a rothadás a pattintott festék priusza Azt hiszem, hogy bárkinek rosszul. Ami a fényt illeti, itt és a mi Fiat is természetesen egyenlő. és ott is ott van a könnyű iszap A belső és vezetési tulajdonságok tekintetében a lámpatestek egyáltalán nem versenytársak. szigetelés az olaszok egyszerűen remek (az első héten ment zene nélkül, élvezve a csendet), hogy nem az összehasonlítás nem vadul csörgő tucat belső. Szintén Fiate nagyon kényelmes ülések magassága állítható, nagyon jó tűzhely, és az összes regisztrációs belső kortól függetlenül nem tűnik starym.edinstvenny mínusz egy nagyon kis kesztyűtartóban. vazovskiy egyértelműen bolshe.Chto a közúti teljesítményt és itt digó nagyon neploh.Rul miatt gidrachu nagyon könnyű és éles dinamikája 1,6, még nagyon jó, az autó nagyon fürge és valóban ad az érzelem a vezetést. Természetesen nem a BMW az Alpha-val. de nem is rossz. Ui Ezzel a felidézéssel nem akartam sértegetni az AvtoVAZ termékek tulajdonosai közül, én magam is Zhygulival rendelkezem. öt, tíz, tizenkettő. Csak azt akartam, hogy ez a visszahívás támogassa az így feledésbe merült Fiat Marea autót. Maga a felvásárlás előtt fiat Nemashina volt. de most tökéletesen megértem, hogy ez csak egy sztereotípia, amely a szovjet idők óta fejlődött.

Nagyon kedvező áron. A zinced test. A pótalkatrészek nem drágábbak, mint a 10k. Jó dinamika és szabályozhatóság. Kiváló hangszigetelés.

Kevésbé emésztették a rosszabb benzint. Egy kis kesztyűtartó. Nehéz eladni. A nyírfa nyírja meglehetősen alacsony (az off-road szafari esetében rossz lesz).

Zajmentes motor. Nagyon nagy törzs. Jó tartja az utat.

Nagyon kis szabadtér.

Zajmentes motor Nagyon nagy csomagtartó Jó közúti gazdaság

Nagyon kis szabadtér

1. Nagy korrózióállóság 2. Gyenge a hozzáférést a motortérben javításra 3. Maga nem szükséges változtatni az időzítés 4. csomagtérajtó is éves megelőző karbantartási 5. A kanyarstabilizátor - több mint 30-40000 nem megy (lengyel repülni mommentom) 6. Ball csak együtt a kar és a perselyek 7. Kevés ahol olvasási hibák számítógépről 8. nagy üzemanyag-fogyasztást föld (télen 12-13 liter száz nyáron mintegy 10)

Két éves manka vagyok, amely idő alatt soha nem sikerült. A motoron 1,6 literes 103 l / s, de az a benyomás, hogy 150 mares van, izgalmas, hasonlítson össze ugyanolyan mennyiségű más autókat - ez az ég és a föld. A kategóriájában az autó nem rosszabb, mint a többiek, még a Hyundai Sonata 2.4 sem állt a fiat mellett, nem mondok semmit az akcentusról, annál is inkább. A kezelhetőség kiváló, jól érzi magát. A kényelem jó, de miután a gép két rétegbe ömlött, nagyon elegáns lett. A tágas, háromüléses ülés kényelmes ülni. A csomagtér tágas. Ez nem drága, az egyetlen tálalás a szűrőben, nem mindig a boltban van, így van, ezért várnia kell egy hetet, amíg el nem érik. A következő kocsi ugyanaz lesz, de csak egy 2 literes motorral, 182 lóval!

Kényelmes, a kormánykeréknél "zászló" érzi magát.

Gyorsan törje meg a stabilizáló rudakat.

gyönyörű stílusos autó (nem tekintve a 10 éves korát) kényelmes, puha a pályán. kényelmes belül -Egy szót is italyanets.Temperament olasz-legeltetés az út nem jött vissza, de Lamborghini (szintén testvére) volt már egy csomó autó, már személyesen, de még mindig ment a hosszabb OLASZORSZÁG estITALIYa. Kényelmes, de kedves. hogyan nem tekintélyes. Tempra ott volt. Marea tetszik, nem rothadás, nem drága szolgálni, szeszélyes klímavédelem

Először komfort.Hodovye minősége is semmi, ha annak érdekében gazomasloamortizator és tisztességes gumik (I Barum 205 * 55 * 15) Stabilitás kanyarodáskor. És mégis, 10 év, és nem egyetlen rozsda.

Kapcsolódó cikkek