30 Az eugén Grishkov mélységes idézetei, a kapcsolatok pszichológiája

Eugene Grishkovets belépett az irodalomba a "How I ate a Dog" című játékkal. Mindenkinek ír - és olyan értelmiségiek számára, akik nem sértik a "könnyű" olvasást, és a hétköznapi emberek számára, akik érdeklődnek a főszereplő tapasztalatai és belső békéjéért. Könyveket és darabokat írt, rendszerint a mono-dramaturgia műfajában, az egyik legösszetettebb művészetben.

Evgeny Grishkovets 30 mély idézetét választottuk az életről, a szeretetről és a boldogságról:

30 Az eugén Grishkov mélységes idézetei, a kapcsolatok pszichológiája

1. Ha sikerült rúgni valakit, aki bűnös volt a legtöbb gondodban, akkor nem tudsz egy hétig ülni.

2. Az életben, ahogy mindenki tudja, mindent meg kell fizetni. De valamilyen oknál fogva nem hagyja azt az érzést, hogy a számla tartalmaz egy szilárd tanácsot.

3. Amikor életemben volt szerelem, hirtelen észrevettem, hogy hány dal van valahogy rólam. És rengeteg film rólam. A játék, a költészet, a festmények, még a szobrok is! Valamikor a művészet világának közepén vagyok ... találok magamnak.

4. "És milyen hely vagyok fáradt?" Kérdeztem magamtól a kérdést.
"Lélek, tiszteletem, Lélek" hallható válaszként.

5. De általában rendben van, amikor az emberek megtalálják az erőfeszítést, hogy bocsánatot kérjenek. Jól van, de nagyon kevés ember tudja, hogyan kell csinálni. És nem mindenki tudja őszintén köszönetet mondani, találni a szavakat a bókokra, elismerni a hibásságukat, vagy becsületesen azt mondani, hogy nem tudják a választ erre vagy erre a kérdésre.

6. Abban az esetben, ha az emberek elváltak, mindig azt mondják, hogy a házasság sikertelen volt. Az emberek talán sok boldog évet éltek egymással, aztán valami más lett, és most felbomlottak. Milyen hiba?

7. Nem számít - jó hotel vagy rossz, olcsó vagy drága. Menj be a szobába, és látsz egy egyszeres szappant, eldobható csészéket, és maga megértette, hogy itt is eldobható. A maximum kétszeres.

8. Amikor kidobom a szemetet, megkönnyíti számomra az életet.

9. A magány abban az esetben, ha túl sok ember van körülöttünk, amikor mindenkinek szüksége van valamire tőled, és maga sem kell senkire. És nincs szüksége senkinek.

10. Egyszer kísérleteztem. Amint láttam, hogy valaki nézi az órát, azonnal odamentem, és megkérdeztem: "mennyi időt?" Minden, kivétel nélkül, ismét az órára nézett, mielőtt válaszolt volna. 11. Lehetséges, hogy a világ körül mozogjon, reggeltől estig dolgozzon, fáradjon, kimerüljön, pénzügyi problémáival, hidegjével és ugyanakkor teljesen boldoggá váljon ... teljesen ... éppen azért, mert várnak rátok. És tudod, nem csak várnak erre, de várni kell arra, amire várnia kell. Mert vannak azok, akik várakoznak, szóval hagyják várni őket. Várni fog! És egészen egészséges, ígéretes, sikeres és teljesen boldogtalan lehetsz, nos, mert nem számítasz. Nem várakozik, és úgy tűnik, hogy senki sem vár ... 12. És így akar menekülni az ablaktól, attól a magánytól, vagyis ahol nincsenek emberek. Mert ha nincsenek emberek, nem lehet a magány.

13. az élet el fogja érni. És hol van az enyém? 14. Szeretem itt, nagyon szeretem itt, szinte mindent, de itt nem szeretem semmit, de otthon nem szeretem, de imádom.

15. minden további szeretet erősebb, mint az előző. 16. Ha megértesz valamit, könnyebb élni. És ha valamit érzel, akkor nehezebb. De valamiért mindig érzek, de nem értem!

17. Moszkva! Mindig van néhány száz rajongó bármi.

18. az élet nem a szupermarket, haver. A szerelem nem található. Ez csak akkor teljesíthető. 19. Szép mosollyal, fizikailag kellemes. Még kellemesebb nevetni. És a nevetés csak öröm! 20. Az első pohár boldoggá tesz, a harmadik eltávolítja a boldogság maradványait.

24. Úgy tűnik számomra, hogy ha nagyon tetszik ez a dal, akkor ez a dal rólam szól. Ez az én dalom. Az életemről. Bár ezt egy olyan ember végezte el, aki nem ismer engem és soha nem fogja tudni, hogy élek. De ez a dal rólam szól.

25. és a képek jó. Sok remény van. 26. Amint megtanulod, hogy megsértődj, ugyanabban a másodpercben, nem a következő, és ugyanabban a másodpercben, azonnal megtanulod, hogy megsértse! 27. Olyan sok okos, erős, keményen dolgozó embert ismerek, akiknek nagyon nehéz élniük, akik magányból szenvednek, vagy olyan szerencsétlen szerelemben szenvednek, akik zavarosak, és akik akaratlanul meggyalázták szeretteiket, és maguk is kínozták őket. Azok, akiknek nincs külső ellensége, de akik nagyon keményen élnek. De továbbra is élnek és folytatják tapasztalatukat, boldogságot kívánnak, szenvednek, szerelmesek, csalódottak és ismét reménykednek valamiben. Ezek az emberek érdekelnek. Valószínűleg én is ilyen. 28. És mennyire fontos az életet nem egyedül élni, hanem valakivel együtt. Mert együtt mindig erősebbek, mint egyedül. Egyedül, csak a magányt érzed magadnak. És együtt érezheti az életet. 29. Csak azt szeretheti, amit nem tud megállítani. Mindez az élet, például. 30. És értettem ebben a pillanatban, akinek hiányzik. Rájöttem, hogy milyen ember hiányzik az életben. Teljes szívemből rájöttem, hogy elszántabban akarok, sokáig vágynak, és akiket annyira elszalasztottam, hogy minden nap laktam. Ez egy konkrét személy. Hiányozom magam. Boldog!