2 Meter szökőkút koka-colából! Coca Cola és cukor, só és szóda, hogyan lehet pénzt az interneten

2 méteres Coca-Cola szökőkút! Coca Cola és cukor + és só + és szóda!

2 Meter szökőkút koka-colából! Coca Cola és cukor, só és szóda, hogyan lehet pénzt az interneten

Hogyan juthat el egy szökőkút a Coca-Cola 2 méteres körzetében? Használjon cukrot és a Coca Cola-t, a sót és a Coca Cola-t, a szódát és a Coca Cola-t.

Azt fogja mondani: a blog arról, hogy pénzt keres az interneten. Hogyan viszonyul ehhez a cikkhez?

Én is így gondoltam sokáig. És csak egy héttel ezelőtt úgy éreztem, hogy a csatorna a legfiatalabb, én:

1. Megtanulom a chipek promócióját a Youtube-on keresztül
2. Új, inkább nem rossz jövedelemforrást vállalok
3. Az új szakmámat a lányomra tanítom
4. Több időt töltek a gyermekkel
5. Gyermekként játszom és szórakoztatom magam
6. A magam hangulatának felemelése, a jövőben nagy erővel készülök fel egy új internetes projekt elkészítésére.

2 Meter szökőkút koka-colából! Coca Cola és cukor, só és szóda, hogyan lehet pénzt az interneten

Úgy döntöttünk, hogy kísérletet folytatunk a Coca Cola-val. Ehhez szükségünk volt: só, cukor, zsaruk és szóda. Elfelejtettük a zsarukat otthon. Ezért csak cukrot, szódát és sót használhatunk. Készített 3 üveg Coca Cola. Először sót öntöttek a palackba. A szökőkút nagyon beteg volt. Ennek eredményeképpen a só + Coca-Cola keveréke - nem lenyűgözött.

Aztán követte a cukor vonalát. A cukrot a palackba öntve egy kicsit elkényeztettük a tapasztalatot, mert nem sikerült gyorsan eltávolítani a tölcsért, amelyen keresztül cukrot öntöttünk. A cukor és a Coca Cola kútja nagyjából semmit sem talált ki!

Ez volt a harmadik palack forgása! Wow. Nagyon jó volt! A szökőkút 2 méterrel emelkedett, a kísérlet sikeres volt! Mindenki örült! A legérdekesebb a szóda és a Coca-Cola keveréke! Figyeltük ezt a szökőkút varázsát! Az eredmény az arcon volt.

Mi a célod? Kérsz! És ez a cél:

És ma mindent. Nagyszerű napot kívánok! És ne felejts el eljutni hozzánk.