7 Szabályok a bicepsz képzésére egy vízszintes sávon

7 Szabályok a bicepsz képzésére egy vízszintes sávon

Séta a tíz Public VKontakte volt egy erős érzés, hogy a téma a kitermelt bicepsz (és más izmok) a vízszintes sáv még mindig nem vesztette el relevanciáját. Bár én nem igazán támogatja a versenyt az izmok izmok (vagy pusztán a látszat kedvéért), még mindig megosztja ezt a cikket, néhány tipp, amely lehetővé teszi, hogy a bicepsz nagyobb és erősebb!

Ehhez csak a következő hét tippet kell követnie, amelyeket adok, és ne felejtsd el őket képzés közben!

Minél szélesebb a markolat, annál nagyobb a terhelés a bicepszek rövid fejéhez, míg a keskeny markolat a hosszú fejre fókuszál. A mindkét fej izomzatát mindegyik megközelítésben változtassa meg

2] A helyes amplitúdó

A legnagyobb feszültség az izomban, amikor a könyöknél hajlik, 80 és 100 fok közötti. Ugyanakkor, amikor a gyakorlatokat teljes amplitúdóval végezzük, a bicepsz mellett az alkar és a hát izmai is beletartoznak (és a terheket is)!

3] Nézd meg a könyöket

A bicepszek felhúzása közben próbálja meg a könyökét a körükre mozgatni.

4] Vigyázzon a vállára

Tartsa a vállszíjakat annyira, amennyit csak lehetséges, és próbálja meg nem húzni őket húzással.

5] Nincsenek rándulások

Világosan ellenőriznie kell az egyes ismétlések végrehajtásának folyamatát. Ez a felemelkedés (hajlítás) fázisára és a süllyedés (kiterjesztés) fázisára vonatkozik. Így maximalizálhatja az érintett izomrostok mennyiségét.

Módosítsa a gyakorlatokat, a megközelítések számát, az ismétlések számát, az ismétlési sebességet, a pihenőidőt stb. és hasonlók. Ne hagyd, hogy az izmok hozzászokjanak a terheléshez!

7] Többet

Valószínűleg nem kapod meg a kívánt eredményt, mert nem adsz elegendő edzést. Ha többet mondok, valójában többet jelent. Csinálj 5-10 különböző gyakorlatot pár száz ismétlésre, és hamarosan észre fogod venni az eredményt.

Nem tudom, ha tényleg zavarja szivattyúzás bitsuhi, akkor meg kell, hogy kövesse elveinek BB, azaz lassú és fordított fogást húzódzkodás összpontosított 8-12 ismétlést, ha szüksége van, hogy könnyen semmilyen extra súly, vagy növelni a végrehajtási ideje a pull-up, de én személy szerint nem világos, hogy miért a fene ez swing vízszintes sáv bicepsz, jobban, mint a súlyzó, gyorsabb és könnyebb

Valószínűleg az alja volt, nem fordítva, a király kimeneti erejének visszatérésével.