28 A pajero hátrányai 4

Gyakran szembesült a kérdéssel - "Nos, hogy van az autó?" Úgy döntött, hogy összefoglal egy apró részösszeget. Amint azt mondják, milyen jó Pajerik olyan világos. de mi a rossz? Részletesen felsoroltam a Pajero 4 hiányosságait, amelyeket általában az interneten említenek, és megpróbáltak megjegyzést tenni rájuk. Véleményem dőlt. Kezdjük tehát a "rémálmok" listáját:

28 A pajero hátrányai 4

1. Gyenge szigetelés Pajero 4. „tücskök” az utastérben, ajtók csörgő, csörgő panel, a zaj az utastérben a motor, nagyon vékony üveg, a zaj és a hideg (télen hívja), az az érzésem, hogy egyszerűen nincs hangszigetelés, az aszfalt még kevésbé , de érdemes elmenni a kavicshoz, elkezdesz hallani mindent, ami a kerekek alatt történik. A tücskök csak kijöttek, a lovaglás, a rossz zaj és a merev felfüggesztés érezte magát, a panel idegesen csörömpöl a szabálytalanságokról. Tehát meg kell állnia az egyes útkereszteződéseknél, vagy fordítva, hogy nagy sebességgel repüljenek, majd többé-kevésbé kényelmesek. Ha megy 40 km / h - érzi az aszfalt minden csatlakozását - az általános tanács azonnal, hogy extra zaj. Persze nem tudom, miért a japán mentett US $ 200-300 (a sorban azt hiszem, hogy lenne elég olcsó), és most Padzherik kap, amíg befejeződik. A zajjal kapcsolatos tapasztalatom kiváló eredményt hozott. Nos, ha lehetséges - puhább gumi.

És most, összehasonlítás céljából, azt javaslom, hogy megismerkedjek a "cigány" Nissan Pathfinder és a legendás Landroverrel.
Érzed a különbséget?

További információra van szüksége a Pajero 4-ről? Akkor a My Mitsubishi Pajero 4. szakaszban vagyunk, ahol sokkal hasznosabb!

Vladimir köszönetet mond a válaszért)) Ismered azokat a fórumokat, amelyeket nem igazán hiszek! Azóta is, amikor Foresternek hűséges barátját is elfogadta, sokat negatívul olvasott. De három év, és 130 ezer kilométert megtett együtt, nem a fenti problémák, én még nem találkoztam) Bár sokat utazom, és off-road)) Azt Pajero és így és így fogok tenni, mint a tesztelt sok után Fórika gondolja P4 méltó csere és alternatív))

Szavazatok 0 szavazat vs válasz

1 év 7 hónappal ezelőtt

Hiányosságaink az erősségeink folytatása. Forester után (nem tudom, milyen motorral rendelkezett), a P43.0 kissé lassúnak tűnhet. De nagyon elviselhetõ, de ami kissé meglepõdhet, az a képességcsökkenés, ahol a súly fontos. Forester még mindig lát némi csodát a teljes hajtásnak, a normál talajtávolságnak és a könnyű súlynak köszönhetően. Például a homokban. Pajero biztosan nehezebb. Nyer, ahol geometria és blokkok szükségesek, de homokban, a hónak óvatosabbnak kell lennie.
És egy másik dolog, ami kellemetlennek tűnhet a két gép összehasonlításában, a tetőn való nagy teherbírás. Ha kerékpárt visel a tetőn - tényleg probléma. A többieknél csak a plusz)

Szavazatok 0 szavazat vs válasz

1 év 7 hónappal ezelőtt

Vladimir, a súly tekintetében) A helyes tömeg határozza meg) Gyakran megyek pakatushkahra, és az a nyár ment a kőfejtőbe, így itt volt a 150 pradik dízelmotor és a fenevad! Volt egy meredek homokos domb, amelyen a pradik a tömegesség miatt, még az összes blokkban sem hívott be, a Patriot csak süket volt, és harmadszor legyőzte ezt a hegyet. De a legcsodálatosabb volt, amikor barátainkkal álltunk, ahol a győzelem nélküli dombról beszélgettünk, a három ajtó NIVA-jából érkeztünk, és először anélkül, hogy megfeneklett volna egy olyan pók, amely ezt a hegyet megállította. Tehát a súly az ilyen helyeken nagy szerepet játszik.) Forik nekem 2,5 atm volt 171 ló) Az elkövetkező években elkapták vele.) A kerékpárral nem a tetőre hajtottam, de volt egy különleges hegye a záddal, ahol 5 ajtós) Hosszú ideig gondoltam Diesel-re vagy benzinnel még benzin 3,0 literes számomra, és banálisan megyek a Moszkvából a földre, és nem találom DT-t az oroszországi benzinkútnál, néha még 95-et is. 92 mindig ott van! Többet fogok mondani Moszkvában, a 95. osztály minősége erőteljesen esett, és a saját fenevadat 92-re fordítottam! A régiókról hallgattam a ként töltött ácsot stb.)

Szavazatok 0 szavazat vs válasz

1 év 7 hónappal ezelőtt

Én is egy nagy kompot vezetett a hátsó ablakban, a P4-ben akár befelé, akár koryachit a szék vagy a széken. Vagy növekedés 2,00 alá)
A kazah Köztársaság körüli utak egyikénél a benzinüzemű járművek egy tartalék tartályt vettek magukkal, mert a benzinkút hiánya miatt az egyetlen autó a szoláriumban csendes volt. Ennek eredményeképpen a benzin mindenhol volt, de nem volt ponty. Még a helyi kollektív gazdák sem tudtak kilépni. Alig az utolsó cseppekben valamilyen tankolásra került, azt hitték, hogy a dízelmotor egyik barátját is meg kell húznia. Szerintem a dízelmotorok örömmel mondják el a közvetlenül ellentétes történeteket))

Szavazatok 0 szavazat vs válasz

1 év 7 hónappal ezelőtt

Vladimir jó nap. Nos, most a P4 3.0 tulajdonosa vagyok. A felső felszerelésben 15g. Most futok be) Nagyon elégedett a P4-vel. Subarik Furik után az érzés más. Ön magasan ül, és érzi magát egy erős vas alatt)) Az úton az úton nem mászni nem prúzni))

Szavazatok 0 szavazat vs válasz

1 év 4 hónapja

Őszintén gratulálok Dmitrynek! Egészség a harcoló lóhoz és sok szerencsét az utakon! 15. van már egy téglalap alakú hátsó kapu a fekete? Mi van a P4-ben? Fényérzékelők, automata közel-messze?
A feleségem megkért, hogy elmondjam, hogy jól ért meg. Amikor Pagero-ba ment, ő sem volt metszve, de ma sajnos.

Most fut be futás))

A szarban szükség van, hadd tekerje! ))

Szavazatok 0 szavazat vs válasz

1 év 4 hónapja

Vladimir jó nap! Igen, fekete! Nos, én mégis az ő kereskedő, ő beszélt néhány személy képviseleti (jellemző minőség-ellenőrzés a razziák végzett Mitsubishi kereskedők Moszkva) Nos, először is azt mondták, 15, a nagyon top-end konfiguráció az érzékelő fény esőérzékelő, egy további réteg shumovibro szigetelés) további végre 15 g további alvázat elektrokémiai eljáráshoz tartály és egy csomópont, akkor a vastagabb hüvely csonkokat és egyéb változások, de '16 kiadás abban különbözik halmozott multemediey nélkül CD-meghajtó. És ez minden! Általában Oroszországban kevesebb és kevesebb P4 legendás. Most csak a csúcskategóriás készülékek kaphatók az új megragadástól. A showroomban egy új pajero sportot vetettek fel, amelyet egy új 3.0 v6 220 lóerővel fognak szállítani, turbina nélkül, ami gud) Nem lesz dízel. Őszintén, ha nem egy szörnyű szamár Az új sport nagyon brutális és világos! Háromrétegű klasszikus keret, híd és így a szalonban nem ad meg az összes, mert védence nem volt szabad megmutatni) olvastam annyira a P4 3,0 liter, akkor zhruchy de sikerült 10 liter 100-12 100 km megközelíthető. A tartály elég volt majdnem 5 napig és 630 km ... Tovább »

Szavazatok 0 szavazat vs válasz

1 év 4 hónapja

Úgy tűnik, hogy kiemelik a Sportot, Pajero lassan eltávolításra kerül a piacról. És akkor a sportból hosszú lesz a crossover, hogy versenyezzenek a hegyvidékiekkel és a szurkolókkal. Azonban már megvitattuk ezt a szomorú témát. A járókelők meghalnak, mint a dinoszauruszok.
vastagabb csomópontok stabov - jó hozzáadás, de az én állapotomban minden 10 ezer mérföldre cserélni ment.
Ne felejtsd el az ütközés / konvergencia összes csavarját elcsúsztatni, nehogy idővel meggyulladjon, és ne vágja le őket!

Szavazatok 0 szavazat vs válasz

1 év 4 hónapja

És még a Sporton is a csomagtartó hosszabb - én magam is mérlegeltem: a pajero rakodási hossza 1 méter, a sportban - 1,2 méter.

Szavazatok 0 szavazat vs válasz

1 év 4 hónapja

vastagabb csomók stabov - jó hozzáadás, de aztán az én körülmények között minden 10 ezer mérföldet helyettesíteni - én tedd a saját ujját a P-3. Vékonyabb csontozatúak, vagyis szorosan emelkednek. És legalább 30 tonnát vezetett a csere előtt

Szavazatok 0 szavazat vs válasz

1 év 4 hónapja

A sport hosszabb, de az alábbiakban úgy tűnik, a kerék a kabinban van. Nagyon az első kerék a csomagtartóban valószínűleg már nem.
Az Astana-ra való költözés után az ujjak hosszabb ideig éltek velem, az EKO-ban pedig sokkal gyakrabban voltak olyan felületek, ahol a stabilizátor szerepelt a munkában.

Szavazatok 0 szavazat vs válasz

1 év 4 hónapja

Új az oldalon:

A webhely a pozitív emberek számára. Utazás a világ minden tájáról, fotóriportok, extrém sportok, különleges üdvözlet a Pajero és a Jeep-Waters számára!

Kapcsolódó cikkek