8) Hogyan kezeljük a fagyasztott fékeket a saját tapasztalataiddal - a nem hivatalos fret lergus klubban

A gép értékelése - 10

Nos, ami történt, szörnyű volt és kellemetlen - mindkét betétet a bal és a jobb kerekeken kaptuk, mi döntjük el a kérdést. A fotó azért nem lesz, mert nem volt rájuk - szükség volt sürgősen.

valójában a kerék mellett nem vagyok újonc, tudom a párnákat és tudom, hogyan lehet megelőzni a profilaxist, hogy ne fagyasz:
1) ne tegye a kéziféket télen (hagyja a sebességet)
2) ha igen, akkor valószínű, hogy a párna fagyasztva, akkor meg kell szárítani őket gyakran, de nem erős fékezés a kézifék - párna felmelegszik, és a víz elkezd száradni

ennek következtében reggel óta tömegközlekedéssel dolgozik. nem egyetlen hátsó kerék sem gondolkozott hátra. Este a munkából érkezett, úgy döntött, hogy nagyszerű szexet kap (az éjszaka még hidegebbé vált).

amit a vérzéstől a hemorrhoidnál és a természetes lustasághoz képest kevesebb,
1) ostobán megpróbálta lehúzni a párna által podgazovyvaniya és a hajtás feszültség - kísérletezik amíg az első kerekek ásott gödörbe, amelyet aztán mérséklődik, és aláássa, hogy vyehat- rövidebb eltemetett 8-)
2) megpróbálta húzni a párnákat, így 20 cm-re maradt - galopp elhagyta, de a hátsó kerekek tét maradtak.
3) a kerékcsavarokat a távtartón keresztül kopogtatva - kopogtatásig, amíg kék volt, az elhagyó alátétek áhított kattanását nem hallották
4) kopogtatott a fékdobon. úgy érezte, mintha úttörő lenne az épületben - még az ütemezés ritmusa is megindult. a kerekek összezáródtak
5) öntjük forró vizet (egy termosz hozta előre) 500 gramm per kerék - akkor, ha nem elég, akkor, ha nem szörnyű, rövid öntsünk forró vizet, hogy jól, nem kényelmes - talán a célból, hogy ne dolilos semmit.
6) felszállt, és eltávolította a kerekeket. egy kerék könyökös kezét, amikor az anyát csavarja a második csak a húzott gumi, és megérintette a dobot, és a kopogás sokáig fokozatosan fordult a zár, majd kopogás újra, és hogy mindaddig, amíg ez nem az elején a forognia.

Röviden, húzza le - húzza le, de 2 óra múlva megölte a következtetést, hogy jobb, ha piszkos, de vezetni, mint tiszta, de állni tavasszal

A magazinokról:

Hozzon létre saját blogot. ahol a fórum tagjaival megoszthatod az autó benyomásait, beszélhetsz Largus finomításairól általában egy teljes naplóban.

Igen, dicsőséggel. Úgy tűnik számomra, hogy a forró víz a leginkább elfogadható eredményt adja. Csak egy alkalommal voltam, amikor Niva-n utaztam. Megváltó három literes vízforraló kagylóval. Én is az autorunot használom, de csak egy kattanásra helyezem a fogantyút, ami nem lassítja a kerekeket. Bár az ilyen extrém nem volt, az autóm folyamatosan.

Az a tény, hogy van a dob és az őr (remélhetőleg helyesen hívja azt a dolgot, amely megakadályozza, hogy a piszok a dobba), van egy keskeny rés körülbelül 5 mm, és kézi kerék benne, még egy tölcsér csúszás nehéz, de az oldalán a kipufogócső, így van még nem Dodge mászni, mint a tölcsér / tea, hogy víz folyt a nyílásba. egy bögre azt gondolom, hogy könnyebb lenne, akkor újra, hogy mennyi ideig és mennyi víz szándékosan esik))))

Miközben a hátsó párnákat is befagyasztottam a 8-ke-en. Igaz, hogy a situevina vidámabb volt. Az éjszaka Ladoga kilométerekre került. dtsat. Ott, a vízen, ahol víz volt, helyezze az autót száraz helyen. Szárazon ebben a helyzetben, a kerekek egyszerűen lehetetlenek voltak (a vízen, a vízen és azon kívül, hogy nem utazik). A futó természetesen nem érintette, és nem működött. De a víz elég volt ahhoz, hogy mindkét kerék lefagyjon, bár a fagy nem erős. Utrechkom ott gyűlt össze a fügefákkal. Délután a nap kinézett. Először az egyik oldallal kibontotta a kocsit, majd a másik után Sunny-nak és a kerekeknek néhány órára felolvasztott. Azóta mindenképpen egy benzinmotort vezetek az autóban. Azt hiszem, ha szükséges, segíteni fog, ha a dobot a kerület mentén az autó alatt (nem kívülről) felmelegítik.

Gáz balonchik is egy jó lehetőség, de csak az autó alatt mászni vonakodás. A kovácsolásnál könnyebb elérni a dobot.