7 Örülök, hogy saját kezedbe adod a hulladékot műtrágyákká

7 ötlet a saját kezű adáshoz. hogyan lehet a hulladékot műtrágyává alakítani? Fáradt az öntözésből az uborka palántái üvegházban? műtrágyák. Flowers. Dacha, kert és zöldség.

Azt lehet mondani, hogy az építőipari, valóban építeni az állandó jellegű élni a nyugdíj, egy fórumon, amelyen kaptak egy linket az én témája egy építkezésen. Építettünk egy házat a CIP panelekből, az alapítványi cölöpökből. Érdemes mégis 2 év, de elég sok, nem zsugorodik, lehet élni akár nélkül befejező, illetve melegen tartani, hőt is egy pár konvektorok, de a hőt a talaj biztosan kell valami hatalmas, vagy tegye automatika hogy sütkérezett az érkezés (mi hamarosan remélem, hogy a gáz, így könnyebb), de 2 már fürdenek a meleg téli film mennyezet. a témám a fórumon az alábbi linken nevezik: "Új épület-ház a CIP" megjelenés valami hasznos hasznos lesz ..

Egy kis bevezető információt adunk meg - fontos megérteni, mennyit hajlandó költeni, mennyi tőkeszerkezetet szeretne és mennyire hajlandó részt venni. Végtére is magad készíthetsz projektet, vásárolhatsz mindent, és aktívan részt vehetsz a folyamatban. És készen is rendelhet, és turn-key alapon jöhet a házba. Mindkét lehetőségnek vannak előnyei és hátrányai, mindegyiknek különböző lehetőségei vannak, és így tovább.
Az is fontos, hogy megértsük, hogy mi van a kommunikációval - van-e fény, gáz, víz? Ez jelentősen befolyásolja az építést és a költségvetést.

7 ötlet a saját kezű adáshoz. hogyan lehet a hulladékot műtrágyává alakítani? Dacha, kert és zöldség. Idén három rétegben kipróbáltam az újságot, és a dömpingelt trágya és a komposzt tetején egy vékony réteg, így az újság nem szaggatta el a szélt.

Ő is megvásárolta a talajt a virágok ültetéséhez, amelyet az ACS-vel vásárolt. Hosszú ideig nagyon nehéz volt a toadstools, amely minden nap felmászott, csak másnap teljesen megszabadultam tőlük, öt napig nem voltak ott. Megszabadultam tőle csak a mindennapos gyökerekből. Olvastam, hogy nem befolyásolnak semmit, így a cukkini lehet keserű, és nem tőlük. Én biztosan nem számítottam. hogy a talajjal fogom ezt a fertőzést.

Dacha, kert és zöldség. Cottage és üdülés részvétel: vásárlás, tereprendezés, faültetés és cserjék, palánta, ágyak, zöldségek, gyümölcsök, bogyók, aratás. 7 ötlet a saját kezű adáshoz. hogyan lehet a hulladékot műtrágyává alakítani?

Jó estét
2 tölgyfa van. A levelekről meleg foltot készítünk. Egy gödörben ásunk egy ágyat, kb. 30-40 cm, oldalfelülettel 15 cm-re, és tavasszal-nyár-őszén füvet, leveleket, gyomokat, kis ágakat adunk hozzá.
télre anyaggal fedjük le.
Tavasszal elaludunk a vásárolt telekkel. Ezután uborkát, szamócát, cukkiniet, sütőtöket ültetünk. általában minden, kivéve a gyökér terményeket. A betakarítás kiváló, a növények további hőt termelnek.

Fém hordóban éghet, miért nem működik a levelek a komposztban?

műtrágyák. Flowers. Dacha, kert és zöldség. Nyári házikó és nyári üdülőhelyek: vásárlás, javítás, ültetés fák és cserjék, palánták, ágyak, zöldségek, gyümölcsök Ötletek a saját kezére. A kertet saját kézzel díszítik az országban. ültetni a növényeket szokatlan módon.

Számunkra a Sychevskie nyílt bányákon (New rig 99km, a zoopitentrumhoz) jönnek, gyűjtsék össze.

Az Új Rigai, mintegy 50 km-re Market kövek - 3-4 ezer forint tonnánként, és a felső határ I vstrechele 15-20000 több határozottan és egyenletesen a textúra a kő, annál drágább ..

7 ötlet a saját kezű adáshoz. hogyan lehet a hulladékot műtrágyává alakítani? Saját kezével készíthet trágyát. 1/3 hordó csalán, habverő, pitypang, a többi víz.

Svetlana, de az OBI-ben? A hobbik és a kertész világa. Nem néztek ki?

7 ötlet a saját kezű adáshoz. hogyan lehet a hulladékot műtrágyává alakítani? Komposzt halom. Magas ágyak, meleg ágyak, komposzt, talajtakaró és csepegtető öntözés.

4 db atseida varrott sarkok + vas csavarok, áll a sarokban egy éles sarok (leszállunk formájában trapéz), a kerítés és a garázs, hogy dobja maradványokat, takarítás burgonya, és hasonlók, hogy a lejtős gyep fű és a gaz, Zárt vizuálisan lila bokrok és puferplodnika.

7 ötlet a saját kezű adáshoz. hogyan lehet a hulladékot műtrágyává alakítani? Bemutatjuk, hogyan kell bekapcsolni a szalma, az élelmiszer-hulladék és trágya a műtrágya, hogyan lehet az infúziós gyomok Trágyazás növények, hogyan kell meghatározni a késő őszi a halom kell lejegyez egy réteg tőzeg vagy.

fiúk, szóval minden neked nehéz. Számomra egy kupac egy szakasz. Én odaadom bármit is. Ez általában kaszált fű, gyomirtó hulladék, szárak, élelmiszer-hulladék. Hozzáadhatok egy kis földet vagy egy kis földet.
és minden működik.
de nem siet. a tavaszi-nyári szezonban a halom összegyűlik, áll, tél, és a következő évben a késő tavasszal kivágom. tetején. Eltávolítom a nem megszakított réteget. és miután a kincset lerázta.
Különösen nem lapolok egy szezont. A szelet többször is áthatolhatok.

És nincs jobb műtrágya, mint a trágya. Vegyek egy év trágyát, a tőzeg második évét. Tudok hozzáadni őket egy csomóba, ha rengeteg füvet dobok.

By the way, a rothadás egy oldali folyamat. nem szabad. ebből a célból ásnak egy csomót, ami a levegő beáramlását jelenti. és tegyenek nagy mennyiségű hulladékot, ne hagyva, hogy a halom rothadjon. Ha ássz egy halomot és látod a férgeket, akkor minden rendben van, és a folyamat folytatódik, ahogy kellene.

-), Hogy nyújtson, mint én pont a komposzt halom, mérem majd át nekem a bolondokháza, valószínűleg azonnal haza :-) én nem ugyanaz, mint Myshilda, vagy van egy csomó fű, vagy én dobja mindent, de hiányzik belőle sokkal több, mint egy ágy! Halmozott a sarokban a kerítés három nagy fiókkal, azt hiszem, ha néha egy vasvillát keverjük addig, amíg a tartalmát -will csak jobb :-) mások megy, azt hiszem, nem szükséges.

7 ötlet a saját kezű adáshoz. hogyan lehet a hulladékot műtrágyává alakítani? Saját kezével készíthet trágyát. 1/3 hordó csalán, habverő, pitypang, a többi víz.

Cottage és üdülés részvétel: vásárlás, tereprendezés, faültetés és cserjék, palánta, ágyak, zöldségek, gyümölcsök, bogyók, aratás. Ezért kulturálisan nagy tűz keletkezik és égetjük - kiváló hamut kapunk a megtermékenyítéshez. Hogyan készíts ágyakat a kezedekkel?

Idén három rétegben kipróbáltam az újságot, és a dömpingelt trágya és a komposzt tetején egy vékony réteg, így az újság nem szaggatta el a szélt. Ezután csak egy bajusz tört ki. ) A következő nyár azonban nyilvánvalóan meg kell ismételnie az eljárást :)))

film. olvadva. a bajusza gyökeret verhet, nincs szárazság, a szezon végén, egyszer egy préselővel levágja a bajuszát, ha új bokrok szükségesek, mindent gyökeret raknak.

7 ötlet a saját kezű adáshoz. hogyan lehet a hulladékot műtrágyává alakítani? Dacha, kert és zöldség. Idén három rétegben kipróbáltam az újságot, és a dömpingelt trágya és a komposzt tetején egy vékony réteg, így az újság nem szaggatta el a szélt.

Itt részletesen le van írva :) Azt mondják, hogy akár egy hónapig is kaphat egy kész "terméket"

Kapcsolódó cikkek