31 Visszajelzés a Mitsubishi delica-ról a tulajdonosokról plusses and minuses mitsubishi delica

A jobb autót jelenleg nem gyártják, a legváltozatosabb autó nagyon tágas az autó méreteivel (kivéve a magasságot).

Az eső és a pocsolyák mehet lassítása nélkül, ellentétben még a BMW X6, hiánya miatt a motorháztető és a magassága a víz nem esik a szélvédőre, például kényelmesen éjszakán egy halászati ​​út, vagy valami, hogy készítsen mk szalon transformiruetsya.Pravilnaya súlyelosztás, klasszikus motor és a váltó között 2 tengelyen azoknak a közepén, az út érzés nélkül pret gödrök legjobb maradék kruzakaVysokaya stoimost.No minden előnyét nem írja le a gép -skazka. Álmodom most az új Delica bár hodove őt a Outlander és a jobb oldali kerék + elektronika csokor.

A mai szabványoknak jó lenne doboz 6 habarcs és a motor 150-170 LE bár ez most az új moderneizirovanny L200znamenity 4D56 dízel fontosabb azonnal vágja a rocker öv és a motor lesz örök. Szakértőként beszélek.

3 évvel ezelőtt vásárolták meg a kocsit, de sok benyomás van, jórészt jó. Busz 8 férőhelyes, tágas belső, mozgatható, a szalon nyílása mindkét oldalon nyitott. Szükség esetén a kabinban elhelyezett ülések könnyen eltávolíthatók és a rakomány szállítható. De még egy kezdővezető számára is, mint én, ez az autó könnyen kezelhető. Egy éjszakára is el kellett menni a tengerbe, a kabinban székekkel rendelkezem, és remek alvóhelyet alakítottam ki. Természetesen az ilyen kocsiban az üzemanyag-fogyasztás nem kicsi, 10-11l. Az eredeti pótalkatrészek nem mindenhol vannak, és nem olcsóak. 1988-ban van egy autóunk, nincs légkondicionáló, elektromos ablakok. Természetesen, ha akarod, mindez megtehető. Így, ha az idő, hogy elvégezzen egy ellenőrzéseket és karbantartja az autót jó állapotban, akkor szolgálja majd, és kérni fogja a tulajdonosainak!

Tágas, világos, kényelmes.

üzemanyag-fogyasztás, motor az ülések alatt

Tekintse meg a Mitsubishi Delica Mitsubishi érdemeit A Mitsubishi Delica egy közepes méretű négyajtós és nyolcüléses mini busz, amely akár három sor ülést is tartalmaz. A Mitsubishi delica megkülönböztethető a SUV-kategóriás autók megbízható műszaki jellemzőivel és átjárhatóságával. A különálló klímaberendezés lehetővé teszi minden utas kényelmét. Maximális sebesség Delica - 190 km / h, teljesítmény - 170 lóerő. A minivolt két változata: a hátsókerék és az összkerékhajtás.

az élet minden esete tekintetében, és nincsenek versenytársak egy sor lehetőségre, legalábbis egy hosszú távra, piszkot, súrlódást akarsz, driftet akarsz, esküvőket akarsz, akarsz élni benne

a kibocsátás és a megújítás megszüntetése

A 3 literes benzinmotor dinamikája százszor nagyobb, mint a 2.8-os dízelmotorral rendelkező autók. A magas leszállás sok előnnyel jár. A vezető és az utas elülső karfái nagyon praktikusak. Ezenkívül a szalon gyönyörű hálózsákká (egy éjszakára) és egy kényelmes kupé lesz a lakoma számára, hiszen az átlagos ülések száma 360 fokos. Még távoli utakon is, a poggyász jelenléte nem érezheti magát. Általában ez a legjobb minivan a világon. Eddig csak a japán minőség változatlan maradt!

öröm, és csak autó minden alkalomra zhizni.hotite autó .A pihenés, szórakozás a terv, hogy mászni a sárban, hogy úrrá a ford de soha nem lehet tudni, hogy milyen értelmetlen jut eszembe, és ha van egy nagy család vagy toscha a ház, és azt szeretné, hogy összekapcsolják mindennapi autó mini teherautóval, imino kell figyelni erre a gépre

a második csak Kruzak még orosz uvaz így nazyvaymy orosz dzsip messze elmarad sok tekintetben a zimneke északi egyik vitathatatlan priimuschestv van salyarka benzin csak hová kell szednie, és ügyetlenség több után egy kemény tenyeres, a hó a teljes meghajtás prevroschaetsya a méltóság

kis motortér és bonyolítja a felfüggesztés a hátsókerék-hajtás, csak arról, hogy hol van a nyár száraz, minden más csak 4x4 vagy magánál a bagazhneke postojano két öntöttvas radiátorok

Átjárhatóságát. kapacitását. méretben.

A jobb kerék. már nem található

Kényelmes, magas színvonalú ésszerű működés, beleértve és a mező körülmények között.

Az automatikus nem tolerálja a megnövelt terheléseket. Drága működés és javítás.

Hosszú ideig álmodtam ilyen autót vásárolni. De mindent valahogy megoldott. Körülbelül két évvel ezelőtt eladtam a prio-ot, és már gondoltam, hogy megveszem az UAZ-t, de a szokásos módon kétségek merültek fel a hazai autó minőségével kapcsolatban, és a pénz nem volt elég. Körülmények kénytelen választani, amit kellett, és úgy döntött, hogy vesz Delica érts majdnem megölte állapotban volt 1 év, hogy fordítson nagyobb figyelmet a magán és a pénzügyi (voltak pillanatok, frusztráció), de az erőfeszítés nem volt hiábavaló. Soha nem hagyott cserben az úton, nem volt probléma a csúszás (feleség folyamatosan káromkodott, hogy megpróbálom átadni, ha ez nem lehetséges, és ahol a normális emberek nem mennek). Ami a javítási minden kiderült, csak ha szükséges volt, hogy javítsa a kályha vagy a motor eleinte megijedt, de minden kiderült, hogy minden sokkal egyszerűbb folyamat.

Egy megbízható SUV, egy erős test és nem felesleges csavar.

drága alkatrészek, nem gyors motor (de ez nem versenyautó)

Jó áttekintés, nagyméretű tükrök, nagy szalon, olcsó karbantartás.

Az üzemanyag télen lefagy, nem túl stabil az autópályán, egy kis törzs.

Az autó kiváló, ha egy halász, és menj valahová halászni, akkor neked van! A folyosó jó, minden szennyeződés mentén kúszik. Rengeteg hely van benne, ha az összes széket eldobja, jó ágyat kap. Több száz kilométerre eszik, ahol 13-14 liter. Ha nem repülsz rajta, akkor sokáig szolgál majd. Főként a gyalogosokkal van problémám, mivel nagyon rossz úton halászok. Gyakran megváltoztatom a lengéscsillapítókat. Igen, elegendő mínusz van, de több plusz van. Egy város számára jobb, ha nem veszi. De ha gyakran rossz úton haladsz, akkor nem fogod megbánni. Először kételkedtem magamban és megvettem mindent, aztán rájöttem, hogy hiába kételkedtem benne. Amikor először mentem a halászati ​​érzelmek sok (pozitív), nem számítottam, hogy egy ilyen gépen vezethet egy ilyen úton, nem hiába, hogy hívják a minibusz növekvő terepen. Ha összegyűjtöttél, helyezd több gumi és áttört. Tél a hófúvásban is nem rossz. Láttunk egy hófutást előre, megfulladtuk a pedált, és nem fogod észrevenni, hogyan fogod továbbadni (mégis, csak akkor, ha egy lapátot).

Jó közlekedés, tágas.

A csukló meglehetősen gyenge, sokat eszik.

Megvettem az autót a legmagasabb szintű G prémiumban. Volt egy kis, de van valami mondani. Az autó nagyon jó. A hiányosságok közül azt szeretném tudni, hogy a zajszigetelés nem kielégítő. Különösen a motor hangjának ültetése. Ebből azonban van egy tűző eszköz - egy jó zenei rendszer, 12 oszlopban. Nagyon meglepte a busz kormánykerékének kezelése és reagálása. Nem minden autó büszkélkedhet ilyen kormányosra. Becslések az én osztályom ideális autójának megértésén alapulnak. Azonban a Delica mint ilyen, közvetlen versenytársak, valószínűleg nem. Nos, a megbízhatóság érdekében beállítottam az áramot, hogy nem Toyota, és akkor meglátjuk. Valami jellemzője a berendezés: - tompított xenon a auto-korrektor - stabilizáló rendszert az ASC - személyzeti casting 18-8-ülés velúr belső sötét színű - az első ülések Recaro - 3 kamera kerek nézet (első, bal füle és a hátsó ajtó) - csúszó oldalsó és hátsó ajtók elektromos hajtással, beleértve a nyílt távolról, a távirányító - integrált rendszer MMCS (Mitsubishi Multi Kommunikációs rendszer): HDD 30GB / zene / navigáció (japán palacsinta, persze) / TV stb A 7 hüvelykes képernyő - egy furcsa japán vezeték hendsfri (a természetben is kapcsolódik a Bluetooth modult, de most már nem termelnek, és nehéz megtalálni) - a második monitor 9 hüvelyk mennyezetre DVD / MP3 / WMA-lejátszó és vezeték nélküli fejhallgató - Rockford Fosgate prémium hangrendszer 860W erősítő, 12 hangszóró és 5.1 csatornás Dolby Digital / Digital Theater hang (DTS) - megvilágító rendszer ACL fordulattal (Active Conering Light), sajnos AFS amíg D5 elvileg nem - rendszer segítségével indításakor felfelé ( nem tény, talán később is elkezdtem tenni) - ABS EBD-vel, automatikus vészhelyzet bekapcsolása, amikor az ABS aktiválva van - közi LED világít a kabinban - üveg akadályozó behatolását a kabin ultraibolya és infravörös sugárzás - klímaberendezés légszűrő - kiegészítő egység a légkondicionáló és fűtő 2 és 3 sor; - a második sütő (elektromos) a hátsó sorban, amikor a motor még nem melegedett fel - Avtosvet - automatikus kikapcsolás belső világítás - önzáró ajtók sebesség - irányjelző kart kettős funkció - automatikus tisztítási hátsó ablak hátramenetben - kulcsnélküli motorindítás - szabványos indításgátló és riasztórendszer - sebességtartó automatika - műanyag első sárvédők - szabványos ETC (távoli fizetési rendszer fizetős utak számára Japánban). Unreal hasznos dolog, valószínűleg) - 3 SRS légzsák (kétfokozatú): a vezető, vezető oldali térdlégzsák, utasoldali első - ISO FIX

minivan + SUV. 4WD. Rockford Fosgate Premium hangrendszer 860W.

Elégtelen hangszigetelés, különösen a motor hangja miatt.

Megvettem az autót a legmagasabb szintű G prémiumban. Volt egy kis, de van valami mondani, az autó nagyon jó. A hiányosságok közül azt szeretném tudni, hogy a zajszigetelés nem kielégítő. Különösen a motor hangjának ültetése. Ez azonban azt jelenti, hogy nadrág - jó zenei rendszer 12 kolonkami.Ochen meglepődött kezelése és kormánymű fogékonyság a buszon. Nem minden személygépkocsi büszkélkedhet ilyen irányítással, a becslések az ezen osztály ideális autójának megértésén alapulnak. Azonban a Delica mint ilyen, közvetlen versenytársak, valószínűleg nem. Nos, a megbízhatóság a jelenlegi 4 szett, ami nem a Toyota, és ott poglyadim.Koe hogy a funkciók a berendezés: - xenon tompított avtokorrektorom- stabilizáló rendszer ASC- személyzeti Cast 18 8-as kabin velúr sötét colors- előtt 3 hely Recaro- kamera kerek nézet (első, bal füle és a hátsó ajtó) - tolóajtó és a hátsó ajtó elektromos hajtással, beleértve a nyílt távolról breloka- integrált rendszer MMCS (Mitsubishi Multi Kommunikációs rendszer): HDD 30GB / zene / navigáció (japán, rohadt, persze) / TV, stb. 7 colos monitorom- érthetetlen japán vezeték hendsfri (a természetben is kapcsolódik a Bluetooth modult, de most már nem termelnek, és nehéz megtalálni) - a második monitor 9 hüvelyk mennyezetre DVD / MP3 / WMA-lejátszó és vezeték nélküli naushnikami- Rockford Fosgate prémium hangrendszer 860W erősítő, 12 hangszóró és 5.1 csatornás Dolby Digital / Digital Theater hang (DTS) - világítási rendszer bekapcsol ACL (Active Conering Light), sajnos AFS amíg D5 nem printsipe- rendszer segítségével indításakor felfelé ( nem tény, talán később is elkezdett tenni) - ABS EBD-vel, automatikus vészhelyzet kiváltása, amikor az ABS beindul, Yelnia LED fények az ablakban salone- akadályozó penetráció az UV és infravörös kabin izlucheniy- klímaberendezés további lég- tisztább és kondicionáló fűtő egység 2 és 3 sor - a második fűtő (villamos energia) a hátsó sorokban, amikor a motor még nem progrelsya- avtosvet- automatikus leállítás szalon világítás- önzáró ajtók az irányjelző kart skorosti- kettős funktsiey- automatikus tisztítási hátsó ablak menet közben vissza- kulcsnélküli indítás Motor w atno indításgátló és rendszerek- cruise control műanyag bejárati krylya- névlegesen ETC (rendszer távoli fizetési fizetős utakat Japán). Unreal hasznos dolog, valószínűleg) - 3 SRS légzsák (kétfokozatú): a vezető, a vezető térdét, front passazhira- ISO FIX

minivan + SUV 4WD Rockford Fosgate Premium hangrendszer 860W

Elégtelen hangszigetelés, különösen a motor hangja miatt

Természetesen az autó már látott fajtákat. Életkor megfelelő, és nem ismert, hogy hányan és a tulajdonosok. Zap. a márkanevek részei nem kell kínai fogyasztási cikkeket (csendes blokkokat, antereket, gömbcsapot és egyéb apró tárgyakat) felállítani, ami elég 1-2 évig. De valójában olcsó. A többi, míg a követelések nincsenek jelen.

A Big egy kerekes ház. Kényelmes. Safe. Egy megbízható autó. amely átmegy, ahol nincsenek utak.

Nem szerettem a futómű viszonylagos merevségét, de nagyon erős. Egy hatalmas mínusz, hogy az ilyen autóra vonatkozó kötelesség tilos. (hála a kormánynak.

Nagy - kerekes ház, kényelmes, biztonságos, megbízható autó, amely átmegy, ahol nincsenek utak.

Nem szerettem a futómű viszonylagos merevségét, de nagyon erős. Egy hatalmas mínusz, hogy az ilyen autóra vonatkozó kötelesség tilos. (hála a kormánynak.

sajnálom, hogy tiltsa a jobbkezes szállítást. és így csak frissíteni. család kedvence. Most megváltoztatom a motort. de sajnálom, hogy sajnálom. sátrak nélküli halászat. a pálya 140 km-es tartja merészen. nincs öltés a mozgásban. ahol valaki mindig velük jár, tudják, hogy nem fogok lemaradni))). a hidegben nehéz, de itt nem az ő hibája, hanem a dízel üzemanyagunk. Nem tudom, hogy bárki, de tetszik. és a munka segít. ilyen gépen nem maradsz éhes.

a motor cseréjét 3000 zöld állványon. és a motor régi. sétány minden vissza. Nem látok semmilyen problémát

először is szokatlan volt mindenek előtt ülni. majd használják. a Norilsk körülmények között ez csak egy csodálatos autó. a család tetszik, az átjárhatóság kiváló. A tundrában egy baráti társasággal ott van, ahol ülni és menedéket találni az esőből. és lehet az éjszakát tölteni. a csomagtartóban mindig van mindent a kiránduláshoz, mind a város környékén, mind a városon kívül. a családi autó csak csodálatos, a gyerekek szeretnek mászni a kabinban, ahol a tenger játszanak.

az utakon az automata sebességváltó felmelegszik, ha sárban vagy hóban ragad

Nagyon jó és megbízható gép Super Select 4 LE, Exideuil, az utastér Chamonix családi luchshy technika kihasználásával két év, a sebek, de nélkülük, az áteresztőképessége kiváló, különösen a ekspiditsionnom vareante utak, nem Pajero Karatysh de még így, a motor 4M40, módosított lift4 colos kerék 31e, vobschem ha pénzügyeit teszi, azt ajánlom, a legfontosabb dolog, ha vásárol nem vásárol egy macska, szerencse, hogy minden az úton)))

mindenféle dolgot, szivattyú, radiátor rassheritelny bachek csere csap kerekek néhány hibák vezetőoldali ablakot, néha zár podklyuchaetsya 4 LE de ez egyszer, a többi rendben van, igen escho fagy nem tetszik, meg kell finomítani és az olaj a légtelenítő csövön meghajtók de lechitsa , csak akkor kell fúrni egy nagyobb lyukat a fedél belülről klaponom közelében mesh)))

Ön is érdekelt:

Teszt hajtások Mitsubishi

31 Visszajelzés a Mitsubishi delica-ról a tulajdonosokról plusses and minuses mitsubishi delica
Nézze meg a 18 teszthajtót a Mitsubishi →

Az AUTO.RIA kínálja az autóját

használt autó az AUTO.RIA-n

új autók az AUTO.RIA-n

Értékelje az új designt

Örülünk, hogy tudjuk a kívánságait. Ez segít nekünk abban, hogy jobbá tegyük az oldalt.

köszönjük visszajelzését!

Hozzászólások a Mitsubishi modellekről

Vélemények a Mitsubishi Delikára évente

Egyéb szolgáltatások

Vélemények a szállítás típusa szerint

Bélyegzők

Mi még látni:

Kapcsolódó cikkek