4 Az ahava véleménye

Már régóta ismerem a márkát, de az időmben soha nem voltam őszinte csodálója. Aztán csak nem 5-6 évvel ezelőtt, így gyakran nem engedhetik meg maguknak, hogy drága arckrém 700-800 rubelt (20 év, ez nem igazán szükséges), és AHAVA majd ugyanannyiba kerül, mint most. Amire emlékszem a márka -, így ez egy pozitív élmény a használata, ahogy akkor szerettem a arckrém ... és tusfürdő lótusz barátnőm adta egyszer, majd az egész 500 ml, és még a aroma, mmmm ... De ez nem róluk szól, ma elmondom az alábbi termékeket:

4 Az ahava véleménye
1. Ahava idő a kényeztető krém kezelésére - nyugtató arckrém (újdonság, még a Kozmetikusok katalógusában is)
2. Ahava idő a sima életkorban Éjszakai táplálék - öregedésgátló tápláló arckrém
3. Ahava Deadsea Sár Dermud tápláló testápoló krém - tápláló testápoló krém
4. Ahava Deadsea Water ásványi testápoló - ásványi testápoló

Nem adok hozzá leírást a gyártóktól (kivéve az elsőt), mert ezek az eszközök a Kozmetikusok katalógusában vannak.

Kezdjük megérteni. Szóval, hány alkalommal

Ahava idő a kényelmes krém kezelésére - nyugtató arckrém

4 Az ahava véleménye

2. Ahava idő a sima életkorban Éjszakai táplálék - öregedésgátló tápláló arckrém

3. Ahava Deadsea Sár Dermud tápláló testápoló krém - tápláló testápoló krém

4 Az ahava véleménye
4 Az ahava véleménye
Ez a tuba kaptam egy készlet egy sampler a kedvenc krém - amit először le. Az svchoche-nál megpróbáltam megmutatni, hogy a krém nem fehér, de barnás színű. A szag nagyon világos, de számomra kellemes - úgy néz ki, mintha valami finom kozmetikai toalett szappan lenne, jó szó szerint, mert valaki kényszerítő lehet, ezért azt javaslom, hogy teszteljem vásárlás előtt. A tanácsadó azt mondta, hogy még egy kis krémgolyó is elegendő a száraz bőr nagy részére. Nem mondhatom, hogy megtévesztett engem, de nem tudom összehasonlítani a szokásos krémet. Egy exacerbáció után (az isteneknek köszönhetően, azután nem, akkor) száraz bőröm van a testemen, ezért ezzel a krémmel jól érzi magát. Nagyon sűrű és telített, de mint minden márkás termék, jól felszívódik. Figyelheti a figyelmet, lányok, hogy az este óta "elkenődtek" valamilyen Bodyshopovsky pillangóval - reggel a zuhany alatt a bőr elcsúszik, mintha még nem lenne felszívódva? Történt ez? Tehát ez a krém nem megy. Mintha behatol a szövetekbe, és ott dolgozik. Ez az én benyomásom róla. A sérült bőrt illetően (számomra releváns - mindenkinél kisebb mértékben, természetesen) -, de egy kicsit megcsípheti a repedéseket (igen, ez történik velem). De most számomra ez nem dráma.
Értékelés: 5
Ár: kb. 1200 rubel (8000 magyar forint)

4. Ahava Deadsea Water ásványi testápoló - ásványi testápoló

4 Az ahava véleménye
4 Az ahava véleménye
Egy másik nagyszerű eszköz. Természetesen jól hidratál, de nem ugyanaz, mint az előző remedy. De általában egy csodálatos testápoló tej. Van néhány finom virágos illata, amiért azonnal meghatározták a rendeltetési helyét - hát, váll, kezek. Ezt "élvezetnek" nevezem. A vállamon és a mellkason például a bőröm nem annyira problémás és durva száraz, mint a test többi részén - tehát ez a krém jól jött. Száraz lábakon, valószínűleg csak kár, hogy bőségesen vakolják ... Általában azok számára, akiknek nincsenek problémái a túlzott és élénken kifejeződő szárazsággal - a lotion meg fog tenni. Szerettem volna neki egy "négyet", mert még mindig nem sokat táplál, de ezt nem ígértük meg, és az illata csak összekever, így csak:
Értékelés: 5
Ár: kb. 1000 rubel (7000 Ft)

Kozmetikumok a katalógusunkban

Érdekes blogbejegyzések

  • Távolítsa el a sminket A'Pieu-tól a fekete tisztító balzsamból 4041
  • Prémium - duett az archoz 3659
  • Az őszi újdonság az YSL All Hours Full Coverage Matte alapítvány. Vizsgálati meghajtó és smink 10359
  • Luxus kozmetikumok, amelyeket nem értettem. 1. rész 8877
  • Limoni kompakt blush 07 - frizura fúj 5077
  • Kleona: lábápolás 1134
  • Clinique Nedvesség túlfeszültség hidratáló, túltöltős koncentrátum 5243
  • IsaDora Lip Desick Sculpting Rúzs árnyalatokban # 28 Bare beige és # 73 Vintage rose 9110
  • Folyékony szemhéjfesték Nyx Lid fehérnemű árnyékban 02 12118
  • Essence Soft Contouring Lipliner 6484
  • 100 élénkítő gyógynövény Agafia Tápláló kézolaj nagyon száraz és időjárásálló bőrre 2157
  • Dior Instant Eye Smink eltávolító 1187
  • Őszintén szólva a Kezelési Kezdeményezés elindítása a 2644 titkos kulcsról
  • 1881 Cerruti - poros és friss 3297
  • A XX. Század szépségének ikonjai: 1950 - es évek 12654
  • Elizavecca Arcápolás Hell-Pore Control Hyaluronsav 97% 8929
  • Elegáns I-Art precíz folyékony szemszíne. 3 db 6896
  • Yohji Yamamoto Pour femme. Japán akvarell 1954 őszére
  • Ismerkedés a kozmetikumokkal L'Arte, 1. rész: rúzs 3764
  • Lancome Monsieur Big Mascara árnyékban 01 6642
  • Nars x Man Ray Audacious ajakrúzs Anita 9727
  • Whitening szérum, szintező hang Wherteimar Les Indispensables Concentré Hydraclair 3620
  • Hidratáló arcra és testre A Body Shop E-vitamin 3392
  • Nyx Liquid Suede metál matt 34 Pure Society - az első matt fém 10138
  • Rouge Bunny Rouge Közepes fény - bázis az árnyék alatt 3938
  • Finom gondozás a Weleda 4252-ből
  • Yves Saint Laurent Rouge Volupté Shine árnyékban 61 9726
  • "Adja a nagymamája parfümjét!" - ajándékokat gyűjtünk az új év 9823-ra
  • Chilly Dash Brush - Szükséges? Nem szükséges? 4820
  • Lure! Tápláló kézkrém shea vajjal és D-panthenollal 1884

Érdekes hozzászólások a közösségből

A nap legjobbja a közösségből

  • A viasz, amit a kozmetikumok készítéséhez használok 11 Irina1988
  • Az olaj nem rontja el a bőrt: az én kapcsolatom a kókuszolajjal Ejtőernyő (India) 16 psashken
  • Spivak Hydrophil make-up olaj a szemekből Vanilla 9 AnnaMaka
  • Első lépések Givenchy 1 NikaVeronika1
  • Kiko Double Touch rúzs 120 Rosy Mauve - tartós folyékony rúzs 11 SashaEf
  • Bobbi Brown krémes ajakszín # 5 kék málna 18 KSeniia_S
  • A viasz, amit a kozmetikumok készítéséhez használok 11 Irina1988
  • Nouba Baked Duo Shadow Noubatwin 34 12 évvel ezelőtt
  • 100 élénkítő gyógynövény Agafia Tápláló kézolaj nagyon száraz és időjárásálló bőrért 21 Diana-Nathalie
  • Christina Aguilera "Christina Aguilera By Night", mindössze annyit kell viselnie ma este 18 Anastasia_Bubovich
  • mutass többet
  • Smink a #nomakeup hatással 0 Meitan
  • Az olaj nem rontja el a bőrt: az én kapcsolatom a kókuszolajjal Ejtőernyő (India) 16 psashken
  • Spivak Hydrophil make-up olaj a szemekből Vanilla 9 AnnaMaka
  • Csak színes aqua liner W-359 0 Irina1988
  • Első lépések Givenchy 1 NikaVeronika1

Kapcsolódó cikkek