7 Új típusú fülbevalók, amelyeket a ruhásszekrény igényel

Az elmúlt években számos új típusú fülbevaló jelent meg. Nézzük meg ezt a divatos változatot, és döntsük el, mi helyes a stílusodhoz.

1. Fülbevaló mandzsetta

A mandzsetta olyan fülbevaló, amely nem igényel további lyukat. Ezeket a fülön lévő csíptetővel vagy a fül körüli íven lehet rögzíteni, néha további rögzítéssel rendelkeznek a lebeny áttörésében.

7 Új típusú fülbevalók, amelyeket a ruhásszekrény igényel

7 Új típusú fülbevalók, amelyeket a ruhásszekrény igényel

6. Párosított fülbevalók

Két egymást követő évben a világ vezető tervezõi azt tanácsolták, hogy el kell térniük az ugyanarra a fülbevaló viselésére vonatkozó szabálytól, és a különbözõ fülbevalók keverékét kínálják. Valójában hasonlítanak hasonló dísztárgyak készletére, és teljesen más méretű és alakú fülbevalók kombinációjára. Kiváló választás azok számára, akik gyakran elveszítik fülbevalójukat, és nem tudják, hogy mi a teendő a párosítatlan ékszerekkel.

7. MonoSerge

A nem spontaneitás maximális kifejezése az egyik fülön lévő fülbevaló. Kezdetben egy füle felajánlotta, hogy viseljen bilincset. De a közelmúltban a stylistok azt tanácsolják, hogy egy fülön és nagy fülbevalókon - fülbevalókon vagy fülbevalókon - próbáljanak viselni. Ha tetszik az aszimmetrikus stílus - miért nem próbálja ki? Továbbá, nem vásárolhat egy tervező monó serge-t, de egyszerűen vegyen egy díszítést a kedvenc párjából.

7 Új típusú fülbevalók, amelyeket a ruhásszekrény igényel

Érdeklődhet:

Értékelések a Kaffah-ról

Nem én vagyok az első alkalom, és nem vagyok csalódott, a mandzsetta okos, köszönöm. Mindenkinek tanácsot adok, nem fogsz megbánni.
Lina Malysheva, Szentpétervár

Cubs érkezett, sokat köszöntött. Felveszi veled a kapcsolatot, és feltölted a gyűjteményt.
Arishka Shmanay, Korolev városa


A mandzsetta ajándékként kapott, nagyon elégedett.
Lada Penzina, Krasnoyarsk


Nagyon köszönöm) Nagyon elégedett a szállítási sebességgel és a csomagolással)
Sasha Smirnova, Penza


Az esküvőre rendelt, nagyon szép mandzsetták időben jöttek. Nagyon elégedett! Pompásnak tűnik!
Valentina Tsushko, Novoszibirszk

Kapcsolataink

7 Új típusú fülbevalók, amelyeket a ruhásszekrény igényel
7 Új típusú fülbevalók, amelyeket a ruhásszekrény igényel
7 Új típusú fülbevalók, amelyeket a ruhásszekrény igényel

Kapcsolódó cikkek