566268 történelem, azok, akik gonoszul beszélnek rólam, hadd tudják - sokkal rosszabb vagyok

Azok, akik gonoszul beszélnek rólam, hadd tudják - nagyon sok vagyok. (Valaki bölcsessége.)

Nagynéném Lucy tanár volt, és azok Intézet minden nyáron küldött diákok munkáját tanácsadóként a nyári táborokban, amelyek már több nem-nem, és az úgynevezett úttörő. Hát, hetven évet zihált, és a féktávolságot - a súlytól függően: az úttörő taxik! Végül is az egész ország látogatta. Általában, mire gondolok: a nagynéném biztosított utalványok különböző nyári táborok, esetenként megyei amennyiben szükséges tanácsadók a tantestület az intézet sbagrival nyaralni gyermekeik számára.

Sajnos minden jó dolog azonnal megszűnik. És így visszatértem a faluba, a nagynénémhez, a hátsó fákhoz, Moszkvába. Még mindig volt egy kis nyár, de egy ilyen elhomályosodott - sőt, csak az egyetlen szórakozás számomra -, hogy lovagoljon a Anyuta-nál az osztálytársaimmal a kerékpárokon. Szomorúság, vágyakozás, és mit tegyek - telefonált, egyetértett.

A vállak és a kerekek meredeken hajtok, közel a fékhez, és szomorúan és még annyira rekedt vagyok:

- Hé, te, nagybátyja, hát, hagyja el!

A nagybátyám megfordult, és érdeklődéssel nézett rám, de Anka nem hagyja el. Aztán ugat:

- Kinek mondják, vegye el a karmátokat! I. - Tovább is karcoltam a szelektív ideológiai fordulatokkal, amelyeket egy gyermek szanatóriumában gyűjtöttek össze a munka és pihenés céljából. Ben beszélek arról a tényrôl, hogy gyerekeink a forduló mögött vannak, most pedig eljönnek, és. majd ismét sebesség - arról, hogy mit csinálnak vele. Általánosságban: TÁMOGATNI 2 CRAZERS, 6 CONTRIBUTORS, 4 UNDERWATER BOATS ÉS MULTIPURING SUPPORT SHIPS.

A paraszt szeme tartotta fel, mint az egres, állkapocs, mellkas, oldalsó, általában kép olajjal egy lány, lábak, mérkőzés, íj markolat, a kerékpár, és árvizek nagybátyja pufók lány szelektív shmatoblokami.

Nos, végre elmondtam neki mindent, és vártam a reakciót. Csend. Aztán nagybátyám gyenge hangon mondja:

- Te vagy Masha. És én vagyok Apollo Victorovich.

Anyuta felemeli az állkapcsát és azt mondja:

- Mash, ne félj. Minden jó. Ez az apám.

Én, halkan, csendesen, mint egy egér:

Nos, igencsak patronikus, ilyen vicces név, az egész osztály nem hagyta abba a viccet - Apollonovna.

Így találkoztam az apjával - maga Apollo. Szellemi, Isten tudja, milyen generáció, költő, enciklopédikus tudású ember. Amikor felálltam, anyu a kerék kormánykerékével összehangolt.

Ha van egy ünnep, és én vagyok egy partin, mindig elmondja a történetet, legalábbis elrejteni az asztal alatt: ő örökre emlékezni, és valószínűleg ismét hallottunk, mint a valóságban, legalábbis nem teljesen, természetesen nem ozvuchivatet. Ez így hangzik vele:

- Mi uralkodtuk a kerékpárt. Aztán Masha felállt, és felállt Anyára - azt hittem, hogy mániákus vagyok. "És mindig kontrollálatlanul mosolyog:" Ahogy egy tigráns megtámadott, én is féltem. " Nos, annyira aggódott Anya miatt. És ez után kezdtem kevésbé aggódni. - És felemel nekem egy pirítóst.

Azóta nem esküszöm a társra.

Igen! Ha még nem kitaláltad: a kedvenc táborom minden alkalommal, ahonnan visszatértem, a Belügyminisztériumtól (a Belügyminisztériumtól, a rendőrségektől) érkezett. Dzerzhinetsnek hívták. Minden szolgáló, a szakácsokig a szomszédos katonai egységből leszerelték.

És az utalványok ott voltak a nagynénémben csak abban az egyetlen nyáron.

Kapcsolódó cikkek