A spanyol nemzeti csapat legjobb 15 legjobb játékosának legjobbja - a labdarúgás hd

FootballHD.ru - egy olyan csapatról, amely sokat legyőzhet. Kár, hogy ne ellenőrizzem.

Beszéljünk az elmúlt évek egyik legerősebb csapatának legjobb képviselőivel.

Valaki tagadja Ramos hozzájárulását csapatának sikeréhez, de az elmúlt évek egyik legjelentősebb és kiemelkedő védőjének egyik státuszát nem lehet megkérdőjelezni.

A "Fury Rohy" Ramos részeként a világbajnokság aranyat ért el, és kétszer Európa bajnokává vált. A "Real" klubszintjén háromszor sikerült először a példában, és kétszer segített a csapatnak megnyerni a Bajnokok Ligáját.

Ramos - a spanyol válogatott harmadik szereplője a mérkőzések számában.

14. Telmo Sarra (1945-1951, 20 meccs, 20 gól)

A Telmo Sarraonindia Montoya, amelyet egyszerűen csak Telmo Sarra néven ismernek, a spanyol bajnokság legjobb gólszerzőjének címjegyzéke.

Sarahban nem csak a teljesítménye volt - növekedése sokkal magasabb volt, mint a többi spanyol támadóé: 1,80 m. Ez azonban nem akadályozta meg a gyorsaság mérését gyorsabb és világosabb játékosokkal.

Érdekes Sarahban és az a tény is, hogy ritka játékos volt, aki nem a Real Madridra, sem Barcelonára nem szólt. A pályafutásának legnagyobb részét Bilbao Athletics-ban töltötte, akivel bajnok lett és ötször megnyerte a spanyol kupát.

13. Amancio Amaro (1962-1974, 52 meccs, 11 gól)

1962-ben Sagnago Bernabéu maga ragaszkodott ahhoz, hogy a "Real" aláírta az Amaro-t - az õrületes idõk ellenére az ár ellenére. A bátor lépés indokolt volt, és az Amancio segített a Real Madridnak hihetetlen sikert elérni, ha hat bajnoki címet nyert a klub első hat évében.

Amaro az ország első győzelmének egyik alkotója volt a nemzetközi színtéren, miután "1964-ben" aranyat nyert, kilencszer pedig Spanyolország bajnoka lett.

12. Jose Antonio Camacho (1975-1988, 81 játék)

Nagyon gyakran a nagy védők is szembesülnek a nyilvánosság közömbösségével, amely csak csodálatos megtakarításokat és csoda célokat ad. De Jose Antonio Camacho-t nem fogja elfelejteni a történelem.

Camacho a 70-80-as évek egyik legjobb játékosának számít a "Real" -ben. 15 évig a Royal Clubban Camacho kilenc (!) Bajnoki címet ért el és két játékot nyert a Bajnokok Ligájában.

A labdavezérlés és a terepi látás páratlan volt, karrierje során csak egy piros lapot kapott. Annak ellenére, hogy a nemzeti válogatottban a franciaországi Euro 1984-es győzelme volt ezüst, Spanyolország egyik történelmi szereplője.

Talán a legrettenetesebb és kellemetlen védő Spanyolország történetében. Puyol 10 éve a csapat elkötelezett játékosává vált, és a számláján közel 400 mérkőzést ért el a "Barcelona" számára, ahol kapitány volt.

Puyol három világbajnokságon és három Európa-bajnokságon vett részt, és a világ egyik legjobb védőjének számított. Az évek legjobb európai védőjévé és trófeaszekrényében hat kupa a spanyol bajnokság, két spanyol kupa, öt szuperkupa Spanyolország és három bajnoki kupa.

Karrierje csúcsán Andoni Subisarreta helyesen tekinthető a bolygó egyik legjobb kapusának.

Pályája kezdetén a „Atlétika” Bilbao, akivel nyert két bajnoki címet, Andoni átkerült a „Barcelona”, ahol megnyerte bármit, beleértve a (négy) bajnoki címet és a győzelem a Bajnokok Ligája (kapitány). A klub szintjén az utolsó csapata Valencia volt, és a csapatban négy világbajnokságon és két euróban vett részt - sajnos, sikertelenül.

Hosszú ideig, Subisarreta volt a rekordszeres számú mérkőzés a nemzeti csapat, amíg meg nem verték egy másik kapus, ami egy kicsit később.

Nézd meg Hierro statisztikáit, alig hiszed, hogy ő egy védő. Igen, a labdarúgás történetében ő volt az egyik leghatékonyabb védő, egy időben még országának legjobb góltervezőjének is tekinthető!

8. Luis Suarez (1957-1972, 32 meccs, 14 gól)

Luis Suarez Miramontes, egyszerűbb nevén Luis Suarez (de nem az egyetlen, amely úgy gondolja), volt a fő sztárja „Barcelona”, hosszú születése előtt az uruguayi harapás.

A "Barca", Milan "Inter" és a spanyol válogatott ikonja 1960-ban lett Európa legjobb futballista. Olaszországban a Suarez (aki akkor 142 ezer fontot vett a rekordért) háromszoros bajnok a Serie A és kétszer - a Bajnokok Ligája győztese. Sok szempontból Suareznek köszönhető, hogy Spanyolország győzedelmeskedett az Euro-1964-ben, amely az ország első sikere lett a nemzetközi színtéren.

A Real-ban hat bajnoki címet és két spanyol csészét ért el. Sajnos Európában hátrányai voltak, bár Emilio kétszer nyerte meg a nem túl rangos UEFA kupát.

A mayiale 1986-ban Butragueño öt gólt szerzett, és megnyerte az "Ezüst labdát" Diego Maradonával.

A szilárd verseny ellenére a Villa az ország történelmének legmegfelelőbb gólszerzője, és ez az eredmény nem fog hamar megverni.

Klubszinten, Villa (ami otthon úgy hívjuk, El Guaje - gyermek) nyerte mindent tud, beleértve a példákat a „Barcelona” és Madrid „Atletico”.

A Villa most az amerikai "New York City" -nek felel meg, ahol kapitány karszalagot visel.

5. Alfredo Di Stefano (1957-1961, 31 mérkőzés, 23 gól)

A legendás Alfredo Di Stefano nemcsak a történelem egyik legnagyobb szereplője, hanem egy egyedülálló férfi, aki három csapat - argentin, kolumbiai és spanyol - játékra képes.

Annak ellenére, hogy Di Stefano Argentínában született, Spanyolországban sikerült elérnie, és a "Furies Roch" -ra törekedett.

Di Stefano spanyol állampolgár a Real Madrid felé költözött, bár célja nem segítette új országát az 1958-as világbajnokságon. Négy évvel később a spanyolok még mindig eljutottak a világbajnokságig, de Di Stefano kikerült a sérülés miatt.

De legfőképpen a dicsőség, amelyet egy klubpályáról szerzett: az "Real" -rel elérte hét bajnoki címet és öt UEFA Bajnokok Ligája kupát. Pályafutása során kétszer nyerte el a "Golden Ball" -ot, és kétszer Európa legjobb gólkirálya lett.

Raúl González Blanco, aki egyszerűen Raúl volt, a madridi "Atletico" lelkes rajongója volt, de fő ellenségeik - "Reale" - összetételének köszönhetően világhírre tett szert.

Egy ideig Raul mindketten rekord-megszakító volt a klub és a nemzeti csapat céljai számára.

Sajnos, Raul előrelépést tett a szint a csapatok, de a trófea szekrény még törés a kupa: ez egy háromszoros győztes a Bajnokok Ligája, hatszor - példák és ötször választották a legjobb játékos Spanyolországban.

Casillas - a spanyolországi játékok számának rekordja. Az Iker hosszú ideje nemcsak a Pyrine-félsziget legjobb kapusának számított, hanem a világ egyik legjobbja, és nemrégiben adta át ezt a címet a fiatalabb David De Heának és Manuel Neuernek.

Nem számítva a sok érmet mind klub, mind nemzetközi szinten, Iker jellemezve, hogy elnyerte a fiatalok és felnőttek világbajnokságot, és egyike annak a három ember, aki megnyerte a világbajnokságot, Európa-bajnokság és a Bajnokok Ligája, mint kapitány.

Csak a Lionel Messi csapat tagjának hírneve megakadályozta, hogy Iniesta nyerje meg a "Golden Ball" címet, amelyre háromszor szerepelt.

A diploma a híres „La Masia”, Iniesta töltötte egész karrierjét a katalán Grande, amely elnyerte a nyolc címei bajnok Spanyolország, négy spanyol kupa, hat spanyol Szuper Kupa, négy Bajnokok Ligája, UEFA Szuperkupa három, és lett három alkalommal nyerte a Club World Championship. A legrangosabb futballista a spanyol futball történetében.

Annak érdekében, hogy megkerülhessük Iniesta listánkat, igazán kiemelkedő játékosnak kell lenned, és Javier Hernandez Creus, akit Xavi néven ismernek, csak ilyen játékos volt.

Xavi - A nagy "Barcelona" szívverése - technikus volt Istentől, és Paul Scholes-szel együtt az elmúlt 20 év legjobb pozíciójának tekintették.

Négyszer a legjobb játékmester Xavi ismerte a világot, és a „Barcelona”, ahol ő volt kapitánya, nyolcszorosa bajnok Spanyolország háromszor, hogy meghódítsa a kupa négyszer - a Bajnokok Ligájában. Xavi nélkülözhetetlen link volt mind a klubjában, mind a válogatottban, és Barcelona és a spanyol csapat sikerét nem lehet elképzelni nélküle.