Nyomógépek, gépek, berendezések az online aukción

A többlépcsős prések a fafeldolgozó vállalatok specializált berendezései, amelyeket a lapos kompozit vagy laminált (csomagolóanyag), ragasztós és splicing táblák, sínek, pajzsok nyomással történő előállításához használnak.

A többszintes présgépet elsősorban vízszintes pneumatikus vagy hidraulikus présgépek képviselik.

  • Több fa alapanyagú faanyag egyidejű préselése
  • Hideg sajtoláshoz
  • Alkalmazva a famegmunkáló vállalkozások számára

Minőség Nagy választék Ind. megközelítés

Ez utóbbi azt jelenti, hogy késztermékeket kell kitermelni és új ürességeket kell elhelyezni manuálisan vagy speciális mechanikus eszközök, például görgős vagy szállítószalagok segítségével. Az üzemi hőmérséklettől függően a hideg és meleg préselés többlépcsős préselése megkülönböztethető. A magas hőmérsékletű berendezést úgy tervezték, hogy bizonyos ragasztószerekkel együtt dolgozhasson a kémiai reakció felgyorsítása, a gyártási idő lerövidítése és a késztermék szilárdságának növelése érdekében.

A modern sajtófelszerelések többféle módszert alkalmaznak az üres anyagok (anyagok) melegítésére: a fűtött sajtótáblák hőenergiájának átadása és a nagyfrekvenciás áramfelvétel. A lemezek közvetlen melegítéssel történő préselését speciális nyílásokban keringő hűtőfolyadék segítségével végzik el. A hõhordozó szerepe lehet: forró víz, gõz, speciális hõolaj.

Ezt a típusú készüléket kis vastagságú anyagokkal dolgozzuk fel, mert a ragasztókészítmény fűtését előzi meg maga a fa hőmérsékletének növekedése, amely nagy mennyiségű anyag ragasztása esetén jelentős energiaköltséget igényel. A nagyfrekvenciájú árammal történő érintés nélküli fűtés a ragasztó és a fa dielektromos jellemzői közötti különbségen alapul. Az áram a ragasztókompozíció indukciós melegítését okozza, de gyakorlatilag nem befolyásolja a fa hőmérsékletét, amelynek normális (legfeljebb 15%) páratartalma van. Az áram növelése vagy csökkentése lehetővé teszi a ragasztóvarrás hőmérsékletének beállítását, és így különféle ragasztószer-készítmények használatát teszi lehetővé.

A többemeletes prések a faipari vállalatoknál használnak rétegelt lemez és más hajlított termékek, forgácslemez, farostlemez, fa laminált műanyag, padlóburkolat, bútorlapok, laminált furnérfa gyártására. A többemeletes berendezések lehetővé teszik a burkolóanyag rendkívül hatékony alkalmazását forró ragasztással fa táblákra és bútorlapokra: műanyagok, vékonyrétegű MDF lapok, filmek stb.

gyártók
A világ egyik legrégebbi gyártói nyomástartó berendezések, amelyek közül kerülnek bemutatásra, és a többszintes modellek, egy német cég Gottfried JOOS Maschinenfabrik GmbH.

Kapcsolódó cikkek