5 Hasznos tippek az újév szőrének ápolására

Mindig is kíváncsi voltam, milyen drága mesterséges lucert vásárolni. Általában az ár olyan magas, mint egy valódi, de a méretek nagyon különbözőek. Szintén erősen, mivel nem támogatom a jó fák vágását, úgy vélem, hogy díszes karácsonyfa nélkül az Újév kevésbé érezhető. Szerencsére manapság számos mesterséges fenyőfát állítanak elő, de ha szeretne vágni egy élő fát, akkor ezek az öt tippek segítenek méltó módon gondoskodni róla.

1. Ezután telepítse a karácsonyfát

A legjobb a karácsonyfa telepítése, amint hazavitte. A fa alatt feltétlenül podstelite valamit, akkor könnyebb volt tisztítani, különösen, ha van egy szőnyeg. Néhány hónap múlva találtam a szőnyegtűt a fa betakarítása után, annak ellenére, hogy a szőnyeget őrülten porszívóztam!

2. Állatokkal tiszta

A macskák és kutyák a szerencsétlen karácsonyfa káoszává tehetik. Kiscicák szeretnek versenyezni, akik először felmásztak a csúcsra, és az idősebb macskák szeretnek ugrálni a füzérekre. Ezek a játékok vezethetnek valami szomorúhoz. Problémák merültek fel, amikor a kutyám a konténerből ivott a vízbe, ezért egy ruhával kellett lefednem.

3. Ügyeljen arra, hogy a lámpák ne melegedjenek fel

Szeretek felébredni reggel, és látni az újévi fa ragyogását a nappaliban. Szerencsére a legmodernebb füzérek nem melegednek fel a munka során, így kevés esélye van arra, hogy a kis zseblámpák meggyújtják a karácsonyfát, és csillogó fáklyává alakítják. Mindazonáltal attól tartok, hogy a tüzek eszik, ezért csak akkor kapcsolom be a lámpákat, amikor reggel felébredek.

4. Vágja el a csomagtartót, mielőtt telepíti a lucert

Ha a hordó egy kis részét simítja, segíthet a fának az állványba helyezéséhez. A szárított faanyag eltávolításával lehetővé válik a fenyő nedvességtartalmának felszívódása a raklapból, és még frissnek tűnik.

5. Ne felejtse el vizzelni a lucert

Nincs gyorsabb módja annak, hogy gyorsan megsemmisítsük a karácsonyfa, mint nem öntözés. Bebizonyosodott, hogy az örökzöld fák mindaddig szolgálnak majd, ameddig csak szüksége van, ha megvásárolja az újév előtt. Ha még mindig azt szeretné, hogy a fenyő a szilveszterig tartson, vigyük fel.

Nem töltöttem mindig annyi időt a természetben, mint most. Nagyon örülök az utcai fenyőfák díszítésének. A lehetőség, hogy díszítsen egy élő karácsonyfa, és nem vágja azt a lehetőséget, hogy én választottam most. Nincs mindig elég időm arra, hogy kövessem a fát a házban, hogy ne váljon veszély tárgyává. Szeretne valódi karácsonyfát felállítani a házba? Mit gondolsz, érdemes a fenyőt díszíteni?

Kapcsolódó cikkek