# 2667258. Hozzászólás

Deanon bátor.

Helló kedvesem! Ahogyan észrevetted, az anonban az elmúlt hat hónapban olyan sok szikrázó karácsony, öreg fag, szín és más imbecil.

Nos, ez a lány Odesszában él, és felhívja! Figyelem! Lyudmila Slayer.

Azt hittem, hogy hamis, de amikor elkezdtem keresni információt, akkor is találkoztam egy író, költő és más imbeciliák oldalával!

TISZTA ÉS ÍRJA, KARL! STORIES KAAARRRLLL.

Regisztrálva egy gyapotra. Ai ah ah, ilyen gyűlölködő tapadós kabát és egy ilyen erőforrás.

És alatta a huerga.

A szeretetben született gyermek vár születésre.

Várakozás Daria szeretteire.

És csak a Stepan, az Owl és a kétszáz kozákok nem várnak semmit.

Vállra vállak, testükre borítják az őszülő földjüket.

Bagoly? CHUCKY?! Smerekochka komolyan?

Hol is hívják szeretettel Slaechkoy))) Sly))) (megjegyzés a három zárójelben elhelyezett Számomra STYLE Smerek, akkor meg fogja érteni, miért szemelték rá)

És itt gratulálok:

Smereka, hadd csatlakozzon minden szívből gratulálok a nap rozhdeniya.Pust ez a nyaralás ad minden öröm üdvözlő beszédet hangzású a tiszteletére, gyönyörű virágcsokrok, ajándékok és természetesen gyűlt össze, hogy gratuláljak a meglátogatott! És hagyja, hogy a jövőben, mint ma, nem lesz szomorú és szomorú hely, az élet teljessé válik szépséggel, boldogsággal és gyengédséggel!

0 4 4 Ki? Válasz ikon

Köszönöm, Natasha) Minden így lesz. Biztos vagyok benne.

0 1 1 ki? Válasz ikon

Teljesen elfelejtettem a bizalmamat. És óriási bizalom mindenben, amit csinálsz!))

Smereka .Prisoedinyayus szívből gratulálok minden (mint mindig, késői) Az egyszerű és nagyvonalú hadd adjak én kedvenc dalom.

Itt van néhány fotó:

Kapcsolódó cikkek