17-es átmeneti objektum

Hi, szeretnék beszélni a múló játék Object 17. Abban az időben a folyosón / MEGOLDÁS én nem találtam, és ez időt spórolsz meg, ha tudnám, hogy a történet a játék Object 17 - befejezetlen podelochka. Ha megfontolja, hogy vásárol-e vagy sem ez a játék - nem vásárol, a tanácsom neked.

Nem egészen csak részben adom át az egész szöveget, és megpróbálom annyit mondani, hogy mit tegyek, hogy megmentsem Dan főszereplőjét, és lássam a nyomorult, kiábrándító véget.

Tárgy objektuma 17

Indítsa el a játékot

Dan ír nekünk valami különös eszköz segítségével, amelyben csak hírnök, valami bunkerben van, egy szomorú szobában.

múló

Csak kulcsfordulatszámokat fogok írni, biztos vagyok benne, hogy sok válaszod nem befolyásolja a történetet, és nem nyújt semmilyen elágazást és választást.

Indítsa el a játékot

Dan a régi szobában van, semmi kulcs és kulcsfontosságú, amíg ki nem jut. Várjon, amíg kinyitják az ajtót, és tanácsot adnak Dannek: "Nyisd ki az ajtót és menj ki".

A folyosó bifurkálja, és javasolhatja Dannek, hogy menjen jobbra vagy balra.

Ha jobbra fordulsz, egy koponyával rendelkező mániákus múzeumhoz jutsz, majd találkozol a kutyák alján leereszkedve.

Ha balra fordulsz, látni fogsz egy lányt, aki alig él. A gazember be fog kapcsolni valamilyen mechanizmust, és a falak elkezdenek szűkíteni, Dan ereje nem elegendő mindkettő megmentésére. Ha Dan dobja ki, akkor kijut a mezőn, ha nem hagyja abba, és megpróbálja megmenteni - mindketten meghalnak.

Basement kutyákkal

Meghalni, vagy elmenekülni? Fuss! Ha megállsz, a kutyák darabokra vágják. Ha futsz - Dan lesz a mezőnyben és pobredet rajta.

Miután Dan elfut a kutyáktól, vagy dobja a lányt - ő lesz a területen. Kiválasztva a mezőn, Dan kezd biztosítani, hogy a területen nincs semmi, és valamilyen módon lesz pobredet.

A nagyapa-mániákus kunyhója

17-es átmeneti objektum
Dan látja a fényeket és a pobredetet a kunyhó felé. Ott üdvözölni fogják, felmelegítik, táplálják és adják a nagypapa-mániákusnak, aki véletlenül mániákus történetét meséli el.
Amikor a nagyapa elhagyja Dan-t, azt mondja, hogy furcsa, hogy a nagyapja annyira tudja a mániákust.
Ezután válassza ki a lehetőséget, hogy megtekinthesse kunyhó (nem próbál menekülni - Dan olyan hülye, hogy megfeleljenek a csapdába, nagyapja lenne elkapni, hogy egy írógép, gépelés teszik, majd megöli).
Az ellenőrzés során Dan emlékezik arra, hogy látta a pincét a ház közelében, küldje oda.

Pince monitorokkal

A pincében Dan elcseszett, miután látta a nagyapa-mániákus nyomkövető berendezéseit. Nézz körül, amikor a nagyapám visszatérni kezd, ne válassza az "A monitorok mögött" opciót - Dan feláldozza magát, és felrobbantja a kunyhót.

Megszökött a mániákus apától (véget ér)

Dan sikerült menekülni a nagyapám kunyhójától, de nem sokáig csapkodott a mezőn, és visszatér neki. Látja a nagyapámat, úgy döntöttem, hogy "Ne fordulj", elfut, és elhagyja a hajsza.
Azt javaslom, hogy nézzen körül, és kérdezze: "Mi van körülötted?", Hallja a hang a motor, azt javaslom, "Hook a fűben és nézni".
A talicska közeledik, és benne egy térképes ember, körülnéz. Azt tanácsolom, hogy "Gyere hozzá, és kérdezd meg tőle, hogy mit keres".
Megkérdezte Dan, hogyan jut el a falut, és azt javaslom, „Kérd meg, hogy elvinni a város”, az ember nem hajlandó (mondjuk én fűrészelt származó Nemtom mennyit és most vissza, csak hogy dobja meg?).
Aztán azt javaslom, hogy "Mondd el neki mindent", amikor meghallgatsz egy történetet egy nagyapa-mániákusról, az ember egyetért és te megy.

Egy időben a nagyapa ugrik ki és megöli a sofőt. Dan kiugrik, és elrejti a törzs mögött, azt tanácsolom: "Óvatosan nézz és nézd meg, hol a nagyapám."
Feltölti a pisztolyt, azt tanácsolom, hogy "Húzd ki a holttestet és távozz."
Nagyapa értesíti önt, azt javaslom, hogy "Ülj le gyorsabban, és hagyja el."
Nos, tényleg, mindent, Dan leüti a nagyapját, és elhagyja, és megmutatják neked a nyerő szöveget

A játék vége 17. tárgy

Dan egy pisztoly fegyverrel felfegyverzett mániákusapát kopog, azt írta neked, hogy hamarosan otthon lesz és kikapcsol.

És a rendszer üzenet jelenik meg a képernyőn:

17. CÉLSZÁM A HEDESZTÉSRE ÉS FELTÉTRE VONATKOZNAK! RÉSZVÉTEL A KÜLFÖLDI KÍSÉRLETI REALITÁS MŰKÖDÉSÉBEN, mint az OBJEKTOR! A KIVÁLASZTÁST A FELEK MUTATÓK KIVÁLASZTÁSA VONATKOZIK!

Köszönet a részvételhez!

Mossa meg csak szar. Minden kedvéért, amit továbbra is játszani - megismerjék a mániákus, az áldozatok, hogy ki ő, miért csinálja (hülye shnyaga amely maga mániákus mondta Dan a kunyhóban mindez?). Az iskolai végzettség szintje, és nem egy jó szakmai előzmény.

A játék folytatása Tárgy 18

Bemutattam a népszerű szöveges küldetéseket az Androidról, közülük sokan iOS-on, sokkal kvalitatívabb munkákkal!

Dada, elfogy a mezőnybe, találkozik egy idegenvel, elmondja neki egy mániás nagyapádat, elviszi őt a városba. De akkor a nagyapa ugrik ki, idegent, és megöli. Dan átmegy a kerék mögött, dobja a holttestet és kopogtat a nagyapót, mielőtt sikerül neki lőni.
(ez az én végződésem)
és ezt az üzenetet a kísérletről.

Hogy tetszik? Általában felháborodott vagyok, akartam tanulni valamit a nagyapámról, miért lett ilyen mániákus vagy ilyesmi? Hogyan választotta az áldozatokat, miért? A kérdésekre nem válaszolt ...

Dmitry, dada, találkozott ezzel a szövettel, de ez nem a válasz ... Nem gondolja, hogy a karakter-mániákus maga is elmondja, hogy egy mániákusról van szó? A gazemberek nem gazemberek, ez egy üres áthaladó személyiség ... Nem él, és egyáltalán nem közelít a valósághoz.

Tehát ez a nagyapa ez a mániákus. Annyira egyértelmű vagyok ezzel a karakterrel

Alex, rájöttem, hogy a nagyapám mániákus, átkozott, átmentem a játékon. Nem érted, hogy miről beszélek. A mániákus története magáról, mint valaki, akinek a tettét undorító, nagyon mesterséges! Ez nem történhet meg. Az "érthető" ezzel a karakterrel lenne, ha kiderülne, hogyan jött életbe, akkor ez, és hűvös lenne, ha ez is történelem, tudod?) Például: Nagyapa - normális fickó volt, de néhány harmadik karakter, és ment a börtönbe, ahol megerőszakolták, és a börtönigazgató bántalmazott és kényszerített, hogy nyomtassa ki a kifejezést az alázatról, ment a tetőre, és ő lett, mint egy bosszú minden keretes neki haver. Ez közelebb áll a teljes nyitott karakterhez. És akkor - kontsovochka - köszönjük, hogy részt vett a kísérletben. Itt beszélek

18 óra lesz

a forgatókönyvek egyikében, a dumália miatt Dan-típusú, nem tisztázott, amit nem tett neki, hogy azonnal

Alexei, sok minden nem tisztázott. Milyen kísérletet tett az iskoláskorú gyilkossággal? Miért volt az áldozatnak egy pager? Az egyik ágban: a nagyapa talál egy pager-t és ír valamit: A barátja meghalt, én eljövök érted. (nagyon jó kísérlet, köszönjük részvételét, PPC-t). Vagyis a játék története úgy néz ki, hogy csak össze van ragasztva. Semmi sem működik, semmi sem konvergál, néhány kérdés. Iskolai termékek

Igen, teljesen egyetértek veled, ez valahogy hiányos! És szégyen, szenved, szuszogva ezt a játékot (vagy talán ez egy kicsit messze én őszintén szólva megölt 6-szor, vagy még több) a végső etoge kap, így nem kap semmit

Te srácok. Hogyan kell átadni. Kérjük, írjon. Már hétszer meghalt. Nem értem. Legutóbb a mezőre ment, de visszatért a házba. Mit tegyek?

Szia, sajnálom, nincs elég ideje befejezni a teljes megoldást. Miután Dan visszatért - nagyapja látja őt, úgy döntöttem, hogy "Ne fordulj", elfutott tőle. Azt javaslom, hogy nézzen körül, és kérdezze: "Mi van körülötted?", Hallja a hang a motor, azt javaslom, "Hook a fűben és nézni". A talicska közeledik, és benne egy térképes ember, körülnéz. Azt tanácsolom, hogy "Gyere hozzá, és kérdezd meg tőle, hogy mit keres". Megkérdezi Dantől, hogy vezesse el a falut, és azt javaslom, hogy "Kérd meg tőle, hogy vigyen fel a városba", a férfi elutasítja (Tipo a törmelékben). Aztán azt javaslom: "Mondd el neki mindent". Aztán az ember beleegyezik, és elmész.

Egy időben a nagyapa ugrik ki és megöli a sofőt. Dan kiugrik, és elrejti a törzs mögött, azt tanácsolom: "Óvatosan nézz és nézd meg, hol a nagyapám." Feltölti a pisztolyt, azt tanácsolom, hogy "Húzd ki a holttestet és távozz." Nagyapa értesíti önt, azt javaslom, hogy "Ülj le gyorsabban, és hagyja el." Nos, tényleg, mindent, Dan leüti a nagyapját, és elhagyja, és megmutatják neked a nyerő szöveget

Loool, Dan eljutott a kerék mögé, és vezette, még nem online, felkereste a keresést, hogy megtalálja, de kiderül, hogy már elhaladt) várni fogok az üzenetről a folyosón. Hogy megtalálja a válasz minden változatát, hogy ő és hol találja meg a td-t, és hogy túl sokáig válaszoljon a válaszváltozatokkal.

Számomra eltűnt, amikor jobbra haladt a folyosón, lefelé, látott kutyákat, és azt mondtam, hogy fagyott. Azt hiszem, ha elmondanám, hogy elmeneküljek, a kutyák elkapnák a halált.
A második halál a nagyapjával a házban volt, arra kényszerített, hogy írógéppel írjon, aztán egy kötelet, és megölték.
Harmadszor, a nagyapám a pincében a monitorok mögé rejtőztek, valami nyomógombot talált, nyomva és meghalt (mintha minden felrobbant volna).

Köszönöm, Katia! Megpróbáltam megmenteni a lányt ebben az ágban, és meghalt. Hozzáadom a találatot a cikkhez 🙂

1. Amikor megpróbálsz menteni egy lányt (ne hagyd abba)
2. A kutyákat megharapta
3. A csapda megpróbálja letérni, a nagyapja megtalálja, beírja a fejét
4. A monitor mögött elrejti az önmegsemmisítés gombját
5. A nagyapja megöli a Den-t, amikor megpróbálja elcsábítani egy kővel az autó közelében
Amit nem emlékszem többre, még egyszer meg kell beszélnünk ezt a whinerrel

Wow)) sok csavart beszéltél!

A kutyákról elfut

A játék mindenben és mindenben logikus.

Mániákus nagyapám, és elrabolja a hősét a parkolóban, a férfi nem öreg, vagyis a mániákus bűnös. És hányan közülük? Mi akadályozza meg ezt a csoportot, hogy megölje Danot, miután megszökött?

A hős egészséges.

Miért nem tudott megölni egy mániákust? Valami botot, vagy talált valamit a szobában számítógépekkel, ugyanazon írógéppel vagy annak egy részével. Nem, csak ül és várakozik, míg nagyapja megfojtja, és minden mozdulatáról ír.

Nagyapa - mániákus pátosz és epikus legenda. Megöli és rituális célokra használja, a koponyákat az üveg alatt, mint egy múzeumban. A szűzek végzettségének meggyilkolása (bár hogyan tudja ezt megérteni?), De vajon milyen oldala van itt egy felnőtt alkalmazott? Miért bosszantotta õt?

És még sokáig vitatkozhatsz.

Az írógép nem működött

Hozzáadom a szövegben már megírt szöveget, hogy ha balra fordul, akkor is elmegy. Látja a lányt, megpróbálja segíteni neki. Az utcai ajtó kinyílik, az ajtóhoz húzza, az ajtó bezárul. Ő dobja, és elfogy.

Megpróbáltam megmenteni ebben a fióktelepben, mindketten meghaltak, kíváncsi voltam, vajon van-e megbánás az elhagyott lányról, vagy van-e ugyanaz a szöveg, mintha a kutyák menekülnének?

Nem menekült el a kutyáktól, de amikor a lány eldobta, elkezdett nyafogni, mintha így lenne, és hirtelen megmenthettem volna, párszor nyugodtam meg. Most azon gondolkodom, hogy elmenekülök-e a kutyáktól, nem látta a lányt. Nagyapámról mesélt a pinceről és a lányról, a nagyapám vett egy pisztolyt és elment "megmenteni". Aztán Dan megtalálta az anyagait a pincében, és a kamerára nézett, ahogy nagyapja lõtt, majd hazavitte. Hol ment el a nagyapa a lányról szóló történet nélkül?

A lányról szóló történet nélkül (ha azonnal megy a kutyákra, és nem találja meg a lányt), Dan meglepődne, hogy a monitorokon néhány lány és nagyapa lőnek rá.

A rendszerüzenetben azt írják: "Egy szélsőséges, kísérleti valóság az objektum vezetőjeként jelenik meg." Mindez egyfajta valósághű show volt a "hullák-színészek" és a hihetetlen rosszul fogalmazott mániákusokkal.

Kapcsolódó cikkek