12 lépés a boldog élethez "Inna Sultanova

12 lépés a boldog élethez
Mindannyian boldogok akarunk lenni, és mindenkinek megvan a saját boldogság-eszméje. Sokan tévesen úgy vélik, hogy ha bizonyos külső feltételek teljesülnek, akkor szükségszerűen boldogok lesznek. Ilyen feltételek lehetnek bármi is. Az egyik számára lehet egy autó megvásárlása, a másik pedig úgy gondolja, hogy csak akkor lesz elégedett, ha a szeretett személy figyelmét felkeltette. De semmi nem tud bennünket csinálni. Amikor megkapjuk, megtapasztaljuk, hogy nincs valami más. De a boldogság a mi választásunk. Mi úgy döntjük, hogyan érezzük magunkat. Minden eseményt fekete-fehérben festünk. Ma szeretnék megosztani 12 lépést, amelyek segítenek a fény és a boldogság kitöltésében belülről, majd a körülötted lévő valóság tükrözi ezt a fényt. Az Ön által létrehozott új valóság még boldogabbá teszi Önt. A bőséged forrása te vagy!

Feliratkozom és ingyen kapom meg a könyvet!

12 lépés a boldog élethez

Tanulja meg, hogyan lehet több bőséget vonzani az életedbe.

"Amikor elkezdték a munkát, az összes olyan szabály, ami a szeretetedtől függő világegyetemtől nézve nagyon kétségesnek tűnt, de úgy döntöttem. ez nem lesz rosszabb. Rosszabb nem volt, jobb lett, és sokat! Kezdetben csak segített nekem hinni magamban és az én ereimben, és tényleg megérdemlem mindazt, amit akarok (és ezzel hatalmas problémák voltak). Egy kis képzési idő után az univerzumot csak hitték, mert minden törvény elkezdett dolgozni, és az élet egyre jobbá és jobbá válik)) És nem találok olyan szavakat, amelyek kifejezetten hálámat fejeznek ki, boldog élet). "

"Azt hiszem, ez volt a vonzás törvénye, ami elvitt engem Inna. Kétségbeesetten jöttem hozzá. Inna azt tanította, hogy tudatosan irányítsam a gondolataimat és az életemet az új színekkel! Tanfolyamaink segítségével megtanultam, hogyan vonjam kellemes élményeket az életembe. Csodálatos és izgalmas! Inna nagyon kedves, érzékeny és író ember! Nagyon, nagyon, nagyon hálás vagyok neki! "

- Inna, te egy varázsló vagy! Találkozóink után csodálatos dolgok történnek! Még az egyszerű kommunikáció arról is, hogyan lehet megtanulni szeretni magát, és hallgatni magad, már érdekes mágikus eseményeket vonz az életemben! "

Kapcsolódó cikkek