Anji "vs" dynamo "- 1 3 (1 2)

Anji

A fehér-kék a vereség után Rostov nem volt ideje, hogy lélegzetet. Ha a következő ellenfél - „Anji” - már több mint egy nap, hogy visszaszerezze mellett játszik otthon, a „Dynamo” volt csütörtökön repülni Moszkva, és pénteken ismét ülni a gépen, tartó Makhachkala.

Yuri Kalitvintsev úgy döntött, hogy kilép a helyzetből a kompozíció rendkívül komoly forgatásával. Azonnal öt változások az előző fordulóban - helyezi Morozova, Shunichi, Katrich, Zotov és Vandersona vett Kozlov, Rykov, Temnikov, Lutsenko és Beqiraj. És a fogadások - a vendégek nem tűntek fáradtaknak, mint a házigazdák, fizikailag nem vesztettek semmit az ellenfélnek.

Bár minden nagyon szomorúan kezdődött. Mi elvesztettük a labdát a jobb oldalon, Khubulov jobbra lőtt, és Yakovlev könnyen lezárta az átigazolást - 1: 0. Csak kilenc perc volt.

A kék és fehér nem oldotta fel a status quo helyreállítását a hosszú dobozban, még a szünet előtt sem. Az utolsó célok általában sikeresek a Dynamo számára egy ünnepi napon. Az "Amkar" kapuján három golyó egy fényesebb volt a másiknál. Makhachkala-ban két kombinációra van szükség ahhoz, hogy elérje a legszebb célok listáját.

A tizenegyedik percben Temnikov a jobb oldalról egy ideális pályát vágott egy nem munkamentes bal lábfejjel, Bechirai pedig ellenállhatatlanul lökte a labdát - 1: 1. Valamivel később, Lutsenko és Panchenko kapott remekművet. Eugene a bal oldalon két ellenfelet és "göndör" dobta a labdát a büntetés a Panchenko. És amikor észrevette, hogy a kapus messziről távolodik a kaputól, elegánsan eldobta - 1: 2.

"Anji" nem ül a védekezésben. A bajnokság sikertelen indulása után kétségbeesett kitartással haladtak tovább, de védőink nem engedték be őket a büntetődobozba, a tulajdonosoknak hosszú távú sztrájkokra kellett támaszkodniuk. Ezekkel konzultáltak Shuninnal, a legtöbb esetben a golyók repültek.

A szünetben Kalitvintsev megerősítette a középpályás középpontját, cserélve Lutsenko-t Zotovval. A törvényjavaslat egyértelműen óvatos akciót követett el mögül, és a kezdő felállás rendkívül aktívnak bizonyult. És a vendégek tényleg nem engedtek semmit a tulajdonosoknak. Lescano verte veszélyes helyzetből, de nem érte el a közeli sarkot.

A Dynamo és a második félidőben élesebbek voltak. Bechirai debütálásában higgadtan megdöntötte a védőt a büntetőterület bejáratánál, csak a pólus mellett maradt a távoli sarkon.

Az intrikák a 76. percben haltak meg. Tashayev, aki hatalmas munkát végezett Rostovon és Makhachkala-ban, betört a büntetőterületre, és kényszerítette Foleyt, hogy becsapja magát. Büntetés, amely egyértelműen megvalósította Panchenko, - 1: 3. Ez a negyedik cél Cyrillal a szezonban, elkapta a vezetőit a listák listáján - Kokorin és Promes.

A fennmaradó időben inkább növelhettük a pontszámot, amikor Vanderson a sokkos helyzetbe hozta Tashayevet, de ő hiányzott, mint az "Anji", hogy legalább egy labdát játsszon.

Anji
Yuri Kalitvintsev, a Dynamo vezetőedzője:
- A csapatunk mutatója a karakter. Rövid idő alatt két mérkőzést kellett játszanom. Elkészítettük a kompozíció forgatását. Ugyanakkor a számlára való átadás, a természet és a hatalom ereje miatt, nem mutatott semmilyen pánikot. Amikor vezetett, nehéz volt az ellenfél visszaszerzésére. Félidőben úgy döntöttünk, hogy erősítjük a középvonalat, és felszabadítjuk a mezőt, hogy szabadítsuk ki az operatív teret. Ez működött. Az eredmény természetesen örül. Beszéljük meg a játék minőségét a csapattal. De először köszönetet mondtam a srácoknak a karakterért.

"Anji" (Makhachkala) vs "Dynamo" (Moszkva) - 1: 3 (1: 2)
Gólok: 1: 0 Yakovlev (9), 1: 1 Bechirai (15), 1: 2 Panchenko (34), 1: 3 Panchenko (76, toll)

"Anji": Solosin, Musaly, Thomas Phibel, Brizgalov, Danchenko (Lipartia, 68), Karasev (Gulijev, 61) Khubulov, Afonin, Jakovlev, Markelov, Lezcano (Mamta, 45)
Tartalék: Shleev, Budakov, Tetrashvili, Poluyatov, Bazeluk, Dolgov, Bagaev, Khadartsev
Vezető edző: Alexander Grigoryan

"Dynamo": Shunin (k), Kozlov, Holmen, Rikov, Terekhov nőstény (Sosnin 82), Temnikov, Tas, Panchenko (Vanderson, 77), Lutsenko (Kurov 45), Beqiraj
Tartalék: Leshchuk, Narubin, Morozov, Belorukov, Kalugin, Shunich, Sapeta, Kuzmin, Katrich
Vezető edző: Jurij Kalitvintsev

Bírák: Mikhail Vilkov (Nizhny Novgorod), Vyacheslav Semyonov (Gatchina), Rashid Abusuyev (Szentpétervár)
Figyelmeztetések: Khubulov (24), Sow (59), Rykov (85)