5 lépés Hitlerhez

5 lépés Hitlerhez
Nemrégiben Mikhail Gusev barátom arról beszélt, hogy új szórakozás az interneten. A "5 lépés Hitlerhez" nevű játékot hívják, és a 6 kézfogás elméletének változata. A két jelenség közötti kapcsolat nemcsak nyilvánvaló és elválaszthatatlan, de azt is mondhatnám, hogy a "Hitler" a "kézfogások" származéka. Mindaddig, amíg teljesen megzavarodtok, minden rendben elmagyarázom.

6 sáv 5 lépésből

5 lépés Hitlerhez

Túl közel van?

5 lépés - nem túl közel Hitlerhez? Szóval gondolkodhatsz az első kísérlet előtt, hogy elérd a Führert. De kiderül, hogy bármely Wikipédia-cikkből Hitler dossziéjába való költöztetés tényleg sokkal gyorsabb! Ne higgyen nekem? Próbálja meg indítani a játékot bárhonnan. Önnek egyéni kalandja lesz, és illusztrációként Boris Boriszovicsdal, kedvesemmel kezdem. A Grebenshchikovról szóló Wikipedia cikkhez fordulunk. Mit gondolsz, hány "lépést" kell tenni ahhoz, hogy elérje Hitlert? Az egész eljárás pár másodpercet vett igénybe, vagy 3 lépést:> Leningrad> Leningrad blokád> Hitler. Ebben a rendszerben 4 cikk található, de csak 3 átmenet, mert az első lépés a Grebenshchikov-Leningrád irányában történt.

Próbáld ki magad, önkényes téma szerint. Ez lehet egy személy, egy esemény, egy jelenség és bármi. Még a szűk szakterületeken sem nehéz Hitlerre menni. És ha valami népszerűt csinálsz, akkor a séta fenyeget, hogy blitzkrieg lesz. Egy Putyinról szóló cikkből például elegendő csupán egy lépést tenni, mivel Hitler közvetlenül az elnökünkre vonatkozó adatokból kerül említésre.

A péntek Hitlerbe költözik

5 Hitler lépései

Nem akarok valami rosszat megszüntetni, tudok ajánlani egy fordított játékot: legfeljebb 5 lépést lehet elérni a Führer-től az adott cikkhez. Elképesztő, de nehezebb! Megpróbáltam visszatérni Hitlertől Grebenshchikovig, és csak 5 átmenetet tudtam csinálni: Braunau am Inn Leo Tolstoy St. Petersburg akvárium Grebenshchikov. Hála Istennek, otthon! Hallgathatjuk kedvenc zenéit és élvezhetjük a csodálatos pénteki időjárást!

5 lépés Hitlerhez

Ez egy üzenetrögzítő.