16 Megbecsülhetetlen példák arra, hogyan bókolhatunk egy emberrel

16 Megbecsülhetetlen példák arra, hogyan bókolhatunk egy emberrel

Úgy vélem, hogy a nőknek mondott bókokat (például "te vagy a legszebb, kedvesem, te jól nézel ki"), hatékonyak és hatékonyak ...

A férfiak is kedvelik, amikor kedves szavakat mondanak. Ez a mi természetünk - szeretjük, amikor dicséretet kapunk. De vajon mindig ezek az édes szavak, amiket egy nő mond neki az embernek, tényleg bók? Erről később megtudhatja.

És mint mindig, adok példákat olyan kifejezésekre, amelyeket egy ember hallani szeretne. De először azt szeretném megmagyarázni, hogy miért döntöttem úgy, hogy ezt a cikket írtam neked.

Hidd el nekem, először meg kell értened az emberedet, és csak akkor értsd meg. Ebben a sorrendben. Szeretném hangsúlyozni - ez nem jelenti azt, hogy az érdeklődésedet a második tervre helyezed. Éppen ellenkezőleg, mindkettő elégedett.

Milyen közösségben vannak a búcsúk egy nő és egy ember között, és hogyan különböznek egymástól?

Az egymásnak tett üdvözletük ugyanazt a célt szolgálja -, hogy bemutassuk nekünk a szeretett vagy szeretett értékét. Kezdjük a sorrendben. Először is szeretném közölni veled a bókokat egy emberrel.

Köszönet az embernek ahhoz, hogy erőt adjon neki, támogasson neki. A szavaid, amikor őszinte gondosságot viselnek, képesek átadni a szeretettnek, hogy ő egy "hős", de hallani akarja, de nem hiszem. Dicsérve férfias tulajdonságait - erősíti az ember önbizalmát.

Tudnia kell, hogy erős, befolyása van, például a meggyőzés ajándéka. Hadd tudd, hogy megtaláltad őt "a hősöd".

A búcsúzás emberhez való kötődése az, hogy érzelmi kapcsolatot tartson fenn egy kapcsolatban.

Először emlékezzünk, mi az - az érzelmi kapcsolat? A modern világban azt vallják, hogy a házaspárban a sikeres és funkcionális kapcsolatok a kölcsönös tiszteletre és feltétel nélküli bizalomra épülnek. És a szerelem, a szenvedély és más "romantika" nem elsőrendű fontosságú kérdés, "nélküle lehetséges."

Ha az emberhez fűződő kapcsolatodban van egy hely a nagyon "romantikusnak", akkor erősíti az "érzelmi kapcsolatot". Ez fontos a kommunikációhoz. És megmagyarázom, miért.
Érzelmi kommunikáció, párok - ez az alapot, amelyre építeni a házat. Egy ház, ahova hamarosan vissza akar térni. Tudod, az az érzés, ha szeretné, hogy haza, miután a „rossz nap”, ahol a negativitás a nap nem fog érvényesülni fölötted. Ez egy olyan hely, ahol a gondok elveszítik súlyukat, elengedhetetlenek lesznek.

Ne felejtsd el, ha házas házaspárként nem teremtesz ilyen légkört egymásnak, akkor senki sem fogja megtenni. Ilyen helyzetre van szükség. Végül is az ügy még a válás eldöntése, a kapcsolatok megszüntetése előtt is elérhetõ.

Kérdezd meg magadtól: Kell-e kommunikálni az embereimmel, hogy megteremtse a "házimon belül" biztonság feltételeit? Ha "igen", akkor egy nagyon hatékony módja annak, hogy búcsúzzon az embereddel. És tegye meg.

Miért olyan fontos? Olvass tovább.

Hatás a férfira, akit meg lehet üdvözölni

És ez különösen fontos pont. Hogyan te ezt az ötletet: "a" megfelelő bókok segítségével "programozhatod" a férfiak cselekedeteit.

Érdemes megjegyezni, hogy egyszerű segítségükkel embertől kaphatunk .... Igen, bármi! Bıvíthetsz egy embert annak érdekében, hogy betölthessétek a vágyat arra, hogy valamit megtegyenek. Azt is elcsábíthatja az embert, hogy gratulál hozzá.

Azt akarom, hogy jól értse. Ehhez idézem a Muse V. V. nyilatkozatát. Mayakovszkij - Liliom tégla. Ez az elgondolás nagyon pontosan közvetíti a lényeget. Azt mondta: "... Biztosítani kell az embert, hogy csodálatos és még ragyogó is, csak mások nem értik ezt. És engedjék meg, ami otthon tilos neki, majd létrehozni az ideális emberedet ... ".

Mint, hogy betölti férje elméjét -, hogy benne és "nő". Az ember, sajnos, elkezdi követni szépségét, ha azt mondja neki, hogy "szép, mint Apolló".

De lehetett volna a "helyes" bókot tenni egy embernek. Mondja azt, hogy egyik ismerőse sem rendelkezik ilyen rendkívüli szellemi képességekkel. Hidd el nekem, ez motiválja a teljesítményt. A mechanizmus működik, és az a férfi, aki magabiztos a képességeiben, cselekszik.

Hogyan kell megfelelően bókolni egy férfit?

Tehát a vágy, hogy visszahozza a mosolyát a szeretett arcára, a vágy, hogy felvidítsa őt - dicséretes és teljesen igaz. De a legtöbb esetben a nők "állítólag kipróbált és bevált" módszereket használnak, amelyek az ellenkező eredményt hozzák.

Például: próbálja elhozni a "beszélgetés szívét szívébe". Itt a fogás az, hogy a férfiak alapvetően szenvednek nehézségeket "belülről". És ezért neki "a problémák megfogalmazása" semmiképpen nem ösztönzés. Éppen ellenkezőleg, tovább mozog.

Emlékszel, volt-e valaha ilyen dolog: őszinte kísérletet tett arra, hogy segítsen a szeretettjének, oly módon reagált, hogy még jobban magára zárta magát?

Szeretném közölni, hogy az ember számára a legjobb dicséret olyan kifejezés, amely jellemzi az Ön melletti állapotát, világossá teszi, hogy boldog vagy, és hálás neki, hogy veled van. Az ember meg akarja érteni, hogy boldog vagy, ahogyan ő érdekli. Azt akarja tudni, hogy boldoggá válik mellette, nagyra értékeli, hogy mit csinál önért. Ezért nagyon egyszerű, de hatékony módszert kívánok bemutatni Önnek.

Figyeld meg ezeket a 16 mondatot, "elítélt" bókokat egy embernek. Sikeresen használhatja azokat fejlesztésére, javíthatja azokat a tulajdonságokat, amelyekre Ön értékeli - a bátorságot, az erőt és a hasonló jellegzetességeket.

16 mondat, elítélték egy férfi bókáért ...

1. A mosolyod bekapcsolódsz / elveszíted az egészségemet.

2. Elveszítem az időérzéket, amikor közel vagyok hozzád.

3. Gondolkodom rád, amikor körül vagy.

4. Imádom a mosolyát. Reggel, amikor meglátom őt, motivál engem, hogy még jobb neked.

5. Fogd a kezem, menjünk sétálni. Azt akarom, hogy mindenki meglássa milyen csodálatos ember.

6. A szemedbe kerüléssel fel akarok oldani őket. Kívánok. Az életerejét többet táplálja, mint a levegőt, amit lélegezek.

7. Azt akarom, hogy átölelsz az egész testeddel. Hagyja, hogy a szél ne járjon köztünk.

8. Nem tudok másra gondolni, ha melletted vagytok.

9. Ha igyál, igyál volley / vagy fordítva - élveztem, boldog mosollyal az arcomon.

10. Miután megérintetted a világodat egy napon, lőttek rá arra a vágyra, hogy mindvégig része legyen ennek.

11. Szeretem, amikor rám nézel SO. Szeretem.

12. Amikor beszélsz, hallom még a meleget is.

13. Nincs ilyen személy az egész világon. Ez olyan értékes lenne számomra.

14. Közel volt hozzád, hogy megértettem a "nők szeretik a fülük" nyilatkozat lényegét. Amikor azt mondod, figyelem középpontjában minden szó, amit mondasz. A hangod valóságos mágnes

15. Csodálom, hogy képesek vagyunk .......

16. A legjobb hely a földön, ahol lehetek, az erős fegyvered. Védelmed vagyok.

Köszönet az embernek fegyverek

Tehát a törékeny kezekben - olyan eszköz, amellyel álmokat lehet létrehozni.

Meg fogsz lepődni, hogy milyen egyszerű az, hogy egy olyan ember legyen mellette, aki megfelel az Ön igényeinek. A legfontosabb dolog az, hogy nem fosztja meg tőle a szabadságát, mert maga is azt akarja, hogy ÖN legyen a legjobb számodra. Emlékeztesse rá, hogy biztonságban érzi magát mellette, és egyre jobban érzi majd.

Javasolni, hogy neki, hogy nem lehet összehasonlítani „fej nélkül” című munkáját, hogy nincs verseny az ilyen szintű szellemi fejlődését. Minden egyes nap folyamán ez a bizalom erõsödik. Töltsd ki a kiválasztott ember elméjét ezzel a bizonyossággal.

És ismét harmóniáról. Nem mindig érik el a szavak a végső célt, és felidézi az embert. Ezek a szavak hamisnak tűnhetnek, és hízelgésként veszi őket. Higgye el, amit mondasz, és gratulálsz emberhez.

Ráadásul a férfiak nem dicséretesek. Elgondolkodtató! Ezt nem egy nő, hanem egy ember teszteli.

Marilyn Monroe azt mondta: "Egyetértek azzal, hogy egy olyan világban élnek, amelyet a férfiak uralkodnak, amíg én egy nő lehetek ebben a világban." Hatalma van, használja. Így működik a világ.

De szeretném emlékeztetni Önöket: szeretnék boldog családokat építeni. És a nők számára nemes cél - családi, egészséges kapcsolatok megteremtése, és a felhalmozott tapasztalatok átadása. És ez a tapasztalat nem célja, hogy elcsábítson egy embert, és örvendjen a "játék vásárlásában".

Ne feledje, amikor a megfelelő bókokat mondja egy embernek, a megfelelő választást teszi.

Kapcsolódó cikkek