A bosszú nem sikerült "Ural" elvesztette a "mozdony" utolsó szezonját

• Danil Palivoda
    A bosszú nem sikerült

Nem számít, hogyan próbálta "Ural" a végén az ülés, hogy még a pontszám, "mozdony" még mindig túlélte. Fotó: Alexander Zaitsev

Az "Ural" futballklub nem tudta legyőzni Moszkva "Locomotiv" -ját a szezon utolsó hazai játékában. "Shmel" elvesztette a pontszám 1: 2, és még nem biztosított helyet a Premier League a következő szezonban.

Ari félt Uralmash és Vtorchermet

Természetesen a látvány a plakátok a játék „Ural” - „mozdony” minden orosz futballszurkolók vannak az emlékek a döntőt a kupa Oroszország a csapatok között. Még azok is, akik nem nagyon érdeklik a labdarúgás, hallották a Szocsi játékról. amely kevesebb, mint egy hónapja volt. Sajnálatos módon sajnos nem a sportos csaták, hanem mindenekelőtt a tömegharc. amelyet a játékosok a találkozó legvégén rendeztek. A színészek ebben a produkcióban nem annyira voltak: Ural játékosok Artem Fidler és Edgar Manucharyan. valamint a "Locomotive" Manuel Fernandes és Ari játékosai. Fernandes elmondta Fiedlernek valami kellemetlen dolgot, ami miatt roham volt, ami a brazil Ari ellen küzdött.

- Ez az érzelmek, amelyeket a srácok kirobbantottak a mezőn, már mindent elfelejtettünk és focizni fogunk. Ez a meccs mindkét csapat számára fontos, mindenki nyerni fog. Ne keressen semmilyen hátteret a közelgő találkozón. Igen, a közelmúltban küzdöttünk, de ne számítsunk semmilyen folytatásra Jekatyerinburgban. Nem lesz ilyen, "mondta Grigory Ivanov a mérkőzés előtt.

És Ari szovjet lőfegyver fő kezdeményezője úgy döntött, hogy teljesen Moszkvában marad. A hivatalos megfogalmazás szerint a brazil nem érkezett Jekatyerinburgba az edzői személyzet döntésével.

- Nem fogok játszani, mert nem megyek a "Locomotivállal" a meccsre. Úgy gondolom, az edző úgy döntött, hogy nem visz oda Jekatyerinburgba, így nem lesz szükségtelen konfliktus. Senki sem akarja a harc ismétlését - mondta Ari.

De lehetséges, sőt valószínűleg, hogy a moszkvai tartózkodás döntése maga a brazil. Fájdalmasan várta a szurkolók és az Urál labdarúgóinak érkezését. A kenyeret és a sót Uralmashban főzték, és a brazil egyszerűen úgy döntött, nem jön el.

Az "Ural" - "Mozdony" mérkőzésen nem volt utalás a "szocsi" mészárlására. Fotó: Alexander Zaitsev

Dupla motiváció

Az "urál" esetében a "Vitorlázó" meccsének elve az orosz Kupa döntő után nem az egyetlen motiváció a mérkőzésre Jekatyerinburgban. A vasúti őrök győzelmével garantáltan "bumblebees" regisztrált a Premier League-ben a következő szezonban. Természetesen Alexander Tarkhanov bajnokságai ezt az utolsó hazai játékban akarták megtenni, és nem késleltetnék az ügyet a hosszú boxon.

A kezdő csapatok kisebb változásokon mentek keresztül a Kupa mérkőzéshez képest.

Az "Urals", például a helyet a célt hozta Dmitry Arapov, aki magabiztos mérkőzést "Krasnodar", "mozdony" a területen megjelent a testvérek Miranchuk. A "vasutasok" támogatásához száz ember jött létre. Röviden, az Ari-tól eltérően, nem féltek a város központjában járni és a "Lokomotiv" énekét énekelni. És az elején a mérkőzés, ők még nagyon jól hallottam, de közelebb a közepén az első felében, amikor későn érkezők elfoglalták helyüket, támogatja a „Ural” tűnt sokkal lenyűgöző.

Megjegyzendő, hogy az SKB-Bank Arena körülbelül 80% -kal töltötte be, ami Jekatyerinburg szabványai szerint is tisztességes. A város tényleg köszönetet mondott a klubnak a szezonban.

A mezőny első percében egyenlő harc volt. De itt, szemben a szocsi mérkőzésével, a szenvedélyek nem forrtak. A csapatok viszont birtokolták a labdát, de nem voltak veszélyes pillanatok. Úgy tűnt, hogy a csapatok elfelejtették a kupa mérkőzést, átfordították a naptárat.

A mérkőzés előtt Grigory Ivanov adta a "Locomotive" Yuri Semin backgammon vezetőedzőjét az "Ural" szimbólumához az évfordulóra. Általánosságban elmondható, hogy semmi sem előrevetítette a szocsi eseményeinek ismétlését.

Az első félidő vége felé, Lokomotiv hozzátette: Miután néhány akut rohamok „vasúti” nyitotta meg a pontszám: miután a labdát a tizenhatos Nemanja Pejčinović mindenekelőtt ugrott és a fej gumicsónakkal a labdát a cél „az Urál.”

„Dongó” sokáig nem tudott talpra állni, és át újra: fúj a büntetés terén „Ural” tizenegyes, amely eladta Manuel Fernandes. A stadion kezdett fütyülni és huhogás a nemtetszését, a zaj sem hallotta a bíró azt jelzi, hogy az első felében véget ért.

Chisa, kivéve az Urálokat!

A szünet után Alexander Tarkhanov úgy döntött, erősíti a játékot a támadásban, és frissen felszabadítja a Cissambu Lungu játékost. Zambiytsa nagyon üdvözölte a standokat.

Chisamba Lungu a második félidőben megerősítette a "Ural" játékot. Fotó: Alexander Zaitsev

- Chisa, kivéve az Uralokat! - kiáltotta a fiatal rajongó a szalagról, és az egész stadion tapsokkal felrobbant. És Chis tényleg elkezdte megmenteni az Urálokat. „Dongó” vált egy nagy támadást a bal szárnyon, az első percben a második félidő Jekatyerinburgban voltak nagy pillanatok, hogy pontszám, de ragyogóan működött kapus „Mozdony” Marinato Guilherme.

Eközben Jekatyerinburgban hidegebb lett. A nézők, hogy felmelegedjenek, egy aktív rollhívást szerveztek, és még próbálták elindítani a hullámot.

"Lokomotiv" a második félidőben játszott a második számot. Az egyik gyors ellentámadást követően, Anton Miranchuk az uráli büntetőterületre tört, és elesett. Az ülés elbírálója "mustárgesztettel" díjazott, amely a második játékos számára lett.

Így maradt a "urál" a többségben. A "bumblebees" azonban nem élvezte különösen a számszerű előnyöket. Ekaterinburgerek tulajdonában voltak a labda, de veszélyes pillanatokig nem jutottak el.

12 perccel az "Ural" vége előtt még mindig szűkült a szakadék: Chisamba Lungu lőtt, a "Locomotive" védője lőtte a lábát, és a labda a kapuba lőtt. Ironikus módon, Alexander Tarkhanov nem változtatott, és az idő lassan megolvadt. A "vasúti dolgozók" nem sietettek, szinte minden játékos felváltotta a lábát, és segítőként fordult az orvoshoz.

"Ural", a kolosszális nyomás ellenére, még a pontszám sem. Az utolsó pillanatban a labda botrányosan eltalálta a keresztlécet.

Az eredmény - a "Locomotive" győzelme 2: 1 pontszámmal. Az orosz bajnokság utolsó fordulója a túlélésért folytatott küzdelem szempontjából nagyon "meleg". "Ural" után a mérkőzés a "vasút" maradt a 11. helyen, 30 pont.

Talált hibát? Válassza ki és nyomja meg a Ctrl + Enter billentyűt.