6 Lenyűgöző vezetési leckék mindenkinek tudnia kell

6 Lenyűgöző vezetési leckék mindenkinek tudnia kell

A férj bejön a zuhanyba, míg a felesége most úszni kezdett. Egy csengő csengett az ajtón. A feleség gyorsan berakja magát egy törülközőbe, és kinyílik. A küszöbön szomszéd Bob.

Még csak nem is volt ideje mondani egy szót, ahogy Bob azt mondta: "800 dollárt adok neked, ha leveszed a törülközőt." Néhány másodperc múlva a nő ezt teszi, és teljesen Bob előtt áll. Bob 800 dollárt ad, és elhagyja. A feleség magát a törülközőbe köti, és visszamegy a fürdőszobába.

"Ki volt ez?" Kérdezi a férjét. - A szomszédunk Bob, - válaszolja a feleség. - Kitűnő - folytatja a férje -, nem mondott semmit a 800 dollárról, amelyet nekem kell fizetnie?

A történet erkölcse: megosztotta a részvényesekkel a kibocsátott hitelekkel kapcsolatos információkat, különben kellemetlen helyzetbe kerülhet.

A pap felajánlja az apácát. A kocsiban ülve a lábát a lábához dobta, hogy a szegény fiú nyugodjon. A pap alig tudja elkerülni a balesetet. A kocsit összehangolva halkan öntött neki egy köpenyét Hoogy-ra.

Az apáca azt mondja: "Atyám, emlékszel a 129. Zsoltárra?" A pap elveszi a kezét. De az átvitel megváltoztatásával ismét a lábára teszi a kezét. Az apáca megismétli: "Atyám, emlékszel a 129-es zsoltárra?" A pap bocsánatot kérek: "Bocsásson meg, húgom, de a test gyenge".

Miután eljutott a kolostorba, az apáca nagy sóhajjal sóhajt és kilép az autóból. Amikor a templomhoz érkezik, a pap megtalálja a 129. Zsoltárat. Azt mondja: "Menj tovább és nézd meg, boldogságot találsz fent."

A történet erkölcse: ha nem ismeri jól a munkáját, akkor számos fejlesztési lehetőség áthalad.

Egy értékesítési képviselő, titkár és menedzser ebédelni és találni egy antik lámpát. Megdörzsölte, és ettől kezdve a Genie. Azt mondja: "Teljesíteni fogok minden egyes vágyat."

"Én vagyok az első, én vagyok az első!" - mondja a titkár. "Most a Bahamákon akarok lenni, egy hajón, és egyáltalán nem gondolok." PN-sh-sh! Eltűnik. "Most én vagyok most," mondja az értékesítési képviselő. "Hawaii-ban akarok lenni, hogy pihenjen a parton, hogy küldjenek nekem az üzenetet, a" kolada pina "végtelen kínálatával és az életem szerelmével." PN-sh-sh! Eltűnik.

- Most a sorod van - mondja Jinn a menedzsernek. - Azt akarom, hogy e kettő ebéd után azonnal visszatérjen az irodába.

A történelem morálisa: mindig beszélje először a főnököt.

Eagle egy fán ült és pihent. Egy kis nyúl látta a sasot, és megkérdezte: "Lehetek-e ugyanúgy ülni, mint te, és semmit sem csinálni?" "Természetesen tudod, miért ne" - felelte. Nyúl leült egy fa alatt és elkezdett pihenni. Hirtelen megjelent egy róka, megragadta a nyulat és evett.

A történet erkölcse: ülni és semmit sem csinálni, nagyon, nagyon magasra kell ülnie.

A pulyka beszélt a bika. "Én álmodom, hogy felmászik a fa tetejére" - sóhajtott fel -, de annyira kevés ereje van. - Miért nem szeded le az alomot? A bika válaszolt. "Rengeteg tápanyag van benne." A pulyka rágcsálta egy halom trágyát, és elég erőt adott neki, hogy felmászjon a fa alsó ágára.

Másnap, miután többet eszik, felmászott a második ágra. Végül a negyedik napon a pulyka büszkén ült a fa tetején. A mezőgazdasági termelő észrevette, és fegyverrel lelőtték.

A történet erkölcse: a demó manipulálása segíthet felmászni a csúcsra, de nem fog ott tartani.

Egy kis madár télre dél felé repült. Annyira hideg volt, hogy megdermedt és nagy földterületre esett a földre. Miközben ott feküdt, a tehén elhaladt, és egy tortát hagyott rajta. A madár hirtelen rájött, mennyire meleg volt.

A madár hirtelen olyan jól érezte magát, hogy örömmel énekelt. Egy macska futott, és énekelt, és úgy döntött, kiderül, ki hangosan énekel. A hangforrás után a macska talált egy madarat, feltárta és megette.

  1. nem mindazokat, akik átkoztak, az ellenségetek;
  2. nem mindenkinek, aki elkapja a családból, a barátod;
  3. ha jó és meleg érzésed van, akkor jobb, ha a száját befogod.

← Kattintson a "Like" gombra, és olvassa el a Facebook-on

Ön is érdekel

6 Lenyűgöző vezetési leckék mindenkinek tudnia kell

Amikor a busz egy keskeny alagútba indult - megragadta a fejét!

6 Lenyűgöző vezetési leckék mindenkinek tudnia kell

A legszebb macska nedves macska! 25 állat a fürdés előtt és után

6 Lenyűgöző vezetési leckék mindenkinek tudnia kell

A legszélesebb német dal. Korábban nem tudott semmit a németről

6 Lenyűgöző vezetési leckék mindenkinek tudnia kell

6 Lenyűgöző vezetési leckék mindenkinek tudnia kell

Mi lehet és mit nem kell csinálni egy magas hőmérsékleten egy gyermekben (7 aranyszabály)

6 Lenyűgöző vezetési leckék mindenkinek tudnia kell

Ez a fickó egy 11 éves lányt küldött neki a péniszéről. De amikor meggyőzte őt, hogy találkozzon, mindent elhallgatott

6 Lenyűgöző vezetési leckék mindenkinek tudnia kell

Egy tizenéves lány hálószobája a tévedés miatt égett a földre!

6 Lenyűgöző vezetési leckék mindenkinek tudnia kell

A muzulmán méltó módon válaszolt Donald Trumpra. Az ő válasza az interneten elterjedt, mint egy forgószél!

6 Lenyűgöző vezetési leckék mindenkinek tudnia kell

8 módja annak, hogy megkülönböztessük a márkát egy hamisítványtól. Ne tévesszen meg ezek a trükkök!

Kapcsolódó cikkek