5 Miért érdemlem meg Londonba menni az "éhségjátékok" premierjére, Alexandra Dadak

Indoklás 2. Az egyik fő. Hosszú időre ígértem II. Erzsébet királynőnek, hogy teával teát fogyasszon, és még mindig nem működik, de ez a lehetőség felbukkan. Ugyanakkor és a 60. évfordulója alkalmával a kormány gratulál. Ráadásul még mindig meg kell mutatnom neki néhány olyan futball trükköt, amit maga David Beckham nem tud.

Indokolás 3. Angol humor és angol kiejtés - nem pedig az ok, hogy Nagy-Britannia fővárosába látogassunk. Emelje fel a kezét, aki nem ismeri Mr. Pitkint vagy Mr. Beant. Szinte biztos, hogy nincs. És ha mégis felemelte a kezét, akkor inkább fusson, hogy megismerje ezeket a népszerű angol komikusokat.

Angol akcentussal - általában külön beszélgetést. Számomra egy ember, aki élt a négy hónapot az Egyesült Államokban, és eleget hallott a beszélgetés, ez nagyon hasznos lesz hallgatni beszélni tisztelt urak, számít, előtetők, bárók ... és a királynő.

4. érv Persze, azt mondják, azt kell írni 100.500 éves álma, hogy látogatást Londonban, tudom, angolul is jó szinten, stb meglehetősen banális. Tehát ezt írom. Még egy gyerek, olvastam szinte minden detektív Sherlock Holmes és el sem tudja képzelni, hogy milyen izgalmas érzés tört rám, ha még sikerül legalább egy pillantást, és talán látogasson el a híres lakás Baker Street 221B. És ha sikerül a hegedű Sherlock véletlenül játszani, akkor általában szuper duper.

Ok 5. És persze engem, mint egy mohó játékosok és a szurkolók a csapat, mint az Arsenal és a Liverpool is nagyon érdekes, hogy üljön be néhány pub és sört inni a világhírű brit rajongók. Nem beszélve arról,, hogy részt vegyen az egyik mérkőzést.

Az okok még mindig nagyon sok, de a banalitás és a kiszámíthatóság szaga van, ezért nem fogom bevonni őket a fő listába.

És persze, a fenti okok miatt, viszont lesz a következménye az írás nagyon érdekes megjegyzéseket az utazást. Azt hiszem, az olvasók tetszik, és készek, hogy elérje a számomra Londonban az angol adag friss eső, vagy a humor, vagy tea, vagy a sör, de még semmit.

Ez az ukrán cikk itt olvasható