1 Flashmob feladat - jobb legyen 2018-ban

1 Flashmob feladat - jobb legyen 2016-ban

Még ha tavaly is hasonló rendszert készítettél, próbáld újra összeállítani. Minden áramlik, minden megváltozik. Talán a boldogsággal kapcsolatos prioritásai is megváltoztak.

Legközelebb!

Ossza meg egy cikket barátaival!

Ajánlom olvasni:

Irina | in | | Válasz ikon

Maria Heinz | in | | Válasz ikon

Irina, köszönjük a gratulációkat és a választ!

Maria Heinz | in | | Válasz ikon

Maria, köszönjük, hogy részt vett a projektben!

Anna in | | Válasz ikon

Helló, Maria! Számomra a legfontosabb egészségügyi területek (HLS, családi immunitás, szülés utáni helyreállítás), pihenés (megtanulnak pihenni), családi szabadidő), és persze férj és gyermek, a családom. Ha ezeken a területeken tízen mindent megteszek, akkor nagyon boldog leszek.

Maria Heinz | in | | Válasz ikon

Anna, jó estét! Köszönjük, hogy csatlakozott hozzánk és megosztotta a választ.

Andrew | in | | Válasz ikon

Nekem csak két szférája van: a család (egy szeretett és egy gyermek) és a pénzügyek (sok ügyfél dolgozik). De nem tudom, mit tegyek erre. Az elsőben nem hiszed, hogy két tényezőt kombinálhatsz, a második pedig - így mindent megteszek, de nincs eredmény.

Maria Heinz | in | | Válasz ikon

Andrew | in | | Válasz ikon

Köszönöm, Maria! Minden körülöttem azt mondja: "menj el", de még mindig nem merek. Valószínűleg el kell döntenie.

Maria Heinz | in | | Válasz ikon

A pozitív pszichológiában a munkakör kiválasztásának legfontosabb kritériumát az erősségeinek megvalósításának lehetségévé tekintik. Sikeresekké válunk abban, hogy mi vagyunk jobbak, mint a többiek. Talán ez segít a helyes döntés meghozatalában.

Andrew | in | | Válasz ikon

Maria Heinz | in | | Válasz ikon

Andrew, köszönöm a gyönyörű és informatív rendszert! Úgy gondolom, hogy nehéz helyzetben is találsz pozitív megoldásokat a problémák megoldására.

Irina | in | | Válasz ikon

Magam számára megkülönböztetem a következő területeket, amelyekben boldogabbá akarok tenni: személyes élet (harmonikus hosszú távú boldog kapcsolatok kialakítása), lelki és fizikai fejlődés (sport, művészet, könyvek, nyelvek), munka (karrier, szakmai fejlődés).
az első szférában nem tervezek semmit (az ilyen kapcsolatok megtalálásában). legalábbis a második szférában - az első önmagában is felmerülhet.
az utolsó két szférára, először is szükségem van önfegyelemre, akaraterőre.

Maria Heinz | in | | Válasz ikon

Irina, köszönöm egy ilyen részletes választ!

Liliya | in | | Válasz ikon

Jó napot, Maria!

Ebben az évben szeretnék javítani az élet következő területeinek állapotát: a személyes élet (a szeretett gyermekkel való kapcsolatok fejlesztése, a gyermek), az önfejlődés (rendszeres fizikai terhelés, pszichológia, pszichológia), pénzügy (üzleti élet).

Maria Heinz | in | | Válasz ikon

Lilia, köszönöm a választ és a projektben való részvételt!

Irina | in | | Válasz ikon

szép napot!
Ez az év nagyon fontos számomra az önmegvalósítás szempontjából, ezért: anyámnak és hangulatnak lettem az otthoni rutinban; Elvesztettem a korábbi munkámat, amit nagyon szerettem; Nincs időm, mivel rendszeresen csalódást éreztem.
Ezért nagyon szeretnék ebben az évben: 1) megtalálni az egyensúlyt és sikerülni szeretettel és otthon boldogulni férjemmel és fiaimmal; 2) meghatározza a munkát, amely erkölcsi és anyagi elégedettséget eredményez; 3) kezdeni a hívást (sport és np).
Nem tűnik igazán ötvözni mindezt, de úgy gondolom, hogy minden lehetséges, ha tényleg akarsz!

Maria Heinz | in | | Válasz ikon

Irina, köszönöm a választ! Igazad van, minden lehetséges!

Irina | in | | Válasz ikon

Maria és minden résztvevő flashmob, hello. Ebben az évben szeretnék 1) erősíteni a bizalomérzetet; 2) hozzon létre egy táplálkozási rendszert, amely elősegíti a legnagyobb egészségemet; 3) megjelenés: rendszeresen meglátogatja a fodrászatot, manikűr, masszázs, szabadidő)

Svetlana | in | | Válasz ikon

Jó napot, Maria! Csak csatlakozott a flash mobhoz.
Három területeim: 1) Gyermekek egészsége - nem tudom, hogyan hajtsak végre egyáltalán, a legidősebb a kertbe jár és minden hónapban megbetegszik, megfertőzve a többieket ... Már van valami igazi vírusroham. Ha a gyerekek megállnak a betegség miatt, akkor nincs szükségem további dolgokra - mindent megteszek és boldogok lesznek. )
Hát és így tovább:
2) Karrier - tele van ötletekkel, de az első pont miatt életem ezen része halk
3) Sport - óriási kötetekben soha nem különböztem, de a szállítás után fel kell pumpálni, és az 1. és a 2. pont miatt nincs idő :))))))
Így van :) Valójában semmi különös

Maria Heinz | in | | Válasz ikon

Svetlana | in | | Válasz ikon

Köszönöm szépen, holnap reggel, és próbálkozz újra. És azt hiszed, hogy a gyerekek nem álltak betegségben, mert 13 éves koruktól nőttek fel, vagy végül is megkeményedtek? Mennyi ideig várni, ha ezt gondolom, az iskola előtt?

Maria Heinz | in | | Válasz ikon

Az életkor, természetesen szerepet játszik, pontosabban az a tény, hogy betegek voltak, mint amennyit csak tudtak, de a hanyatló betegségek még mindig nem mennek el. Olyan ez, mint a felnőtteknél - aki intézkedéseket tesz a test és az immunitás megerősítésére, kevésbé beteg. Gyermekek is.

Oksana | in | | Válasz ikon