Legyél Champion

Ezekben a napokban a lycée az Évtized "Légy egészséges, líceum!" Az All-Russian akció keretében "Sportot választok a káros szokások alternatívájaként". A pedagógiai kollektívum 3-4 osztályos diákok számára szervezett konferenciát "Legyél bajnok". A konferencia tartott:

1. Amiraliev Anzor. a 6. osztályos diák, aki megnyerte az első helyet a nyílt versenyen emlékezetében Oroszország O. Yermakova hősének, a 26 freestyle birkózó bajnokság győztesének és nyerteseinek.

2. Prokonin Ivan. a 6a osztály tanulója, a győztes és a judo versenyek győztese.

3. Oksana Nikolaevna Petrushina - sportpálya mestere a pálya atlétika területén, a Dobrunsky Sportiskola edzője.

A konferenciát Ivan Prokonin egy amo bemutatóval nyitotta meg. Érdekes volt hallgatni Ivan történetét arról, hogy mit szeret, mit csinál. Ivan Prokonin pedig befejezte beszédét a legdrágább emberekről - a családjára. Nem nehéz elképzelni, hogy a kedvező családi környezet és a közeli emberek támogatása nagy hatással van olyan tulajdonságok kialakítására, amelyek segítik Ivanot a siker elérésében.

Amiraliev Anzor. vidáman és magabiztosan válaszolt a srácok kérdéseire. Anzor első díjat nyert első osztályban, azaz 7 éves korában. A cél elérése és kitartása a kor elérésétől függetlenül - ez a siker kulcsa - ezt a következtetést az első osztályok gyermekei, Anzor meghallgatásával végezték. "JÓ FELLOWS, fiúk. "- mondta a tanárok és a szülők Anzor és Ivan.

Oksana Nikolaevna Petrushina - egy sikeres, gyönyörű, fiatal anya. A 24 órás foglalkoztatás ellenére részt vehetett a konferencián. Végül is csak a hivatásos sportolók szokásos szokása szerint élni a rendszer szerint, rendszeresen dolgozni, lehetővé teszi a magas eredmény elérését. Magáról beszélt, Oksana Nikolaevna megmondta, hogy az 5. osztály óta sportol. Iskolai élete során állandó képzés, versenyek és díjak voltak. Lezárását követően a sport főiskolai (főiskola), akkor tárgyalás és fárasztó edzések már pontosan meghatározott távolságra az arany 60 m, és miután hosszabb és 100 m. A kezdődött a távolság 1,5 km és 800 m, amely nem teszi lehetővé a magas eredményeket. "Csak akkor tudod megérteni és elemezni a fizikai erőforrásokat. amikor a lépésről-lépésre, futás többször a távolság a távolság, akkor kap egy eredményt, ami tetszik neked, „- magyarázta az edző. Később az élet Oksana volt a szakmai együttműködés, amely azután erős sport család. És itt az eredmény - Oksana próbálkozott erőemelés, ahol eléri a nem kevésbé jó eredményeket, mint az atlétikában. Ahogy maga is megjegyezte, ez egy hobbi. Nem mindig, mint egy hobbi hoz jelentős győzelmet.

Most Oksana gyermekeket oktat a Dobruń Gyermek Sportiskolában.

"A tehetséges ember mindenben tehetséges" - ez Oksana Nikolaevna Petrushinról szól.

"Ez az erő. "A diákok csodálják. A konferencia vége. És a srácok rájöttek, hogy itt olyan kiemelkedő emberekre van szükség, hogy egyenlőek legyenek, és vegyenek egy példát. Ahhoz, hogy önmagában olyan jellegzetességeket alakítson ki, mint a akaraterő, a célszerűség, az önbizalom, a kitartás. Még ha nincsenek érmek, oklevelek, csészék veled, mindig lesz egészség, erő, szépség - és ez felbecsülhetetlen.