40 Tények a lengyelországi életről

35 plusz 17 ellen

  • A tetejére
  • Először a tetején
  • Topical Top

Általánosságban elmondok, különösen a sokemeletes épületekről. Krakkóban a házak nem a Rynok téren található fő templom felett épültek. Nem fogadható el.
9. A közlekedés számláján egyetértek, az egyetlen dolog, ami dühös, hogy az én irányt az utolsó villamos mindig megy előre, mint az ellenkezőjét!
13. Egyetértek itt - a lengyel internet még rosszabb, mint a lengyel orvoslás.
15. Általában nem tartják tiszteletben, hogy őszinte legyek. Krakkóban, biztosan.
16. A hal nagyon drága. És a folyó, olyan ismerős egy orosz férfinak, amit nem talál. Ez a ponty, majd karácsony előtt. A lengyelek őszintén nem értik, hogyan lehet kenyérre kenni a vajat. Sütjük az enyvön, kenetre kenjük a margarint. Az olaj szinte nem vásárol. A sült sózott és a héjas magvak általában irreálisak. Pumpkin is. By the way, az oroszok csak varenikit neveznek burgonyával, és valamilyen oknál fogva ízlelgetnek. A frissesség mértéke semmi köze ehhez.
17. A jegyfelügyelők néha kisméretű kapcsokat is használnak készpénzmentes bírságok ellen. Személy szerint láttam.
19. A lengyelek imádják a tápláló, húsos és zsíros ételeket. Sushi számukra, valami mocsok érthetetlen. Mivel azonban, és általában az egész halat.
21. És minden sarokban van egy kioszk, ahol kártyát vásárolhat a számla feltöltéséhez, valamint 1000 és egy kicsit. A középen lévő megállóknál, az ilyen standokon egy gombát is varrtunk, a cipzár változik, és a nadrágot lerövidítjük.
25. És látni egy 40 éves, 3 éves fiúval rendelkező nőt teljesen normális. A lengyelek 19-20 évig befejezték az iskolát. Ezért a gyermekkor hosszabb ideig tart. De erkölcsileg - ugyanaz. 17 éves diákaink néha viselkednek.
26. Egyetértek. Jobb meghalni, mint elérni őket a kórházban. Valahogy vártunk 5 órát, amikor a lábam ki volt tiltva. Annak ellenére, hogy sok orvos volt, és szinte nem volt beteg - 10 fő, nem több. De az orvosok általában lustaak. Várakozás néha egy hónapig várhat, előzetes bejelentkezés alapján. Már és perebolsh.
27. Igen, az udvariasság mindenütt és mindig. Úgy gondolják, normálisan megkérdezni az embereket egy villamossági szalvétáról, ha a gyerek kiveszi a ruhában főtt mézeskalácsot, segít a lánynak, hogy nagy zsákokat készítsen. Dobja a táskát a vonaton csomagtartón és eltávolítjuk, hogy így a közlekedés és nagymamák csak fáradt (Van egy pár alkalommal munka ment egy bottal, lába fáj - I ismerte el), sajnálom / Sajnálattal értesültünk arról, hogy gyakrabban, mint bármely más szót. Bocsánatot kérni általában és azoktól, akik tolta, és azoknak, akik valóban tolta.
Én magamtól hozzá tudok adni - a lengyelek hátborzongató szerelmesei a pénzszerzésnek mindazért, ami az ötlet szerint nem érdemes egy fillért sem. Szerettem volna megerősíteni a tartózkodási engedélyemet, mert elvesztettem az első - 17 zl. Akart lenni a felügyelő - fizetni 300 per folyamán, plusz 100 segítségét pszichológus és orvos általában hajlandó fizetni)) Lengyelországban gyakorlatilag lehetetlen engedély megszerzésére fegyvert viselnek - szükség ajánlásokat a szomszédok, egy pszichológus (És van egy teszt adott menni, hidd el mint pszichológus, hazudni akar - de nem), egy csomó példány halad. Egy svájci késhez is csatlakozhatnak. Emlékszem az én két munkatársa őszintén felháborodott, amikor utazik a villamoson, és ott ült egy férfi késsel övén. Oru a munkáján olyan volt, mintha legalább egy véres fejszével lovagolt volna.
A lengyelek büszkék. Nagyon. Minden második világ tudósa szerint Lengyelországgal, félig általánosan elrejtett lengyelekkel. Ez nagyon megrontotta.
A régi nagymamák dolgoznak. Különösen több gyárat bérelnek, helyezték el őket, "hajtogatják, díszítik, csomagolják" és fizetnek jól. A minimális nyugdíj itt nem teszi lehetővé a normális életet. Tehát a nagymamák szállítására sokat. Nagyon. Mindig.

Kapcsolódó cikkek