4 Super-budget maszk, amely menteni fogja a hajad ezen télen ❄

Hello mindenkinek!

Beszéljünk ma maszkokról, az utolsó őszi kedvenceik voltak ezek a költségvetés varázscsövek. Nagy örömmel használom őket, mind tökéletesen hidratálják a hajat, ezért azt akartam mondani.

4 Super-budget maszk, amely menteni fogja a hajad ezen télen ❄

1. HairVital krémmaszk száraz, festett és sérült hajra.
Ez a maszk először a megvásárolt termékek próbájával jött hozzám. Hosszú időre elhatároztuk a ismeretségünket, mert a kompozíciót tekintve zavarba jöttem, hogy egyáltalán működhet. Rövid, és csak néhány aktív alkotóelemet tartalmaz.
De végül, miután használta, beleszerett a maszkba! Ez annyira jól táplálja és hidratálja a hajat hosszában a hatás egyszerűen „wow”. A csomagon 7 naponta használják, ami nem baleset. Az akció a maszk van egy tartós hatású, és 5 napig, az biztos, hogy még mindig lehetséges, hogy egy kicsit a hajad, így ha gyakrabban akkor csak kap szomorú jégcsapok haj helyett. A legfontosabb dolog - a hajat ez nem egy kicsit eletrizuyutsya, ami fontos a hideg évszakban, amikor mindig három szőr kabátok és dzsekik.

Hol lehet vásárolni: apteka.ru
Ár: kb. 300 rubel.

4 Super-budget maszk, amely menteni fogja a hajad ezen télen ❄

2. Anti-aging maszk Szervesbolt Luxus Selyem.
Az ár a maszk annyira nevetséges, hogy én csak nem bírta! Azt valahogy balzsam biobolt, hogy mosás közben, ha fel, selyem haj, de ha elkezd elmossa - az érzés, hogy semmi sem igazán nem volt. Ugyanilyen hatást éreztem ezzel a maszkkal.
De nagyon siettem, hogy tetszett neked, a haj igazán selyem. De itt egy magas színvonalú maszk címet, amit nem húz, napi mosásként balzsamként használtam. Tökéletesen hidratálja a hajat, és nagyon jó összetétele van: makadámolaj, selyemolaj, aloe-gél, rizsfehérjék. Éppen ezért érdemes reménykedni még egy olyan termék terápiás hatására is, amely hosszan tartó rendszeres használat mellett van.

Hol vásárolható: Szervesbolt
Az ár: 99 rbl.

4 Super-budget maszk, amely menteni fogja a hajad ezen télen ❄

3. Mask Dove etetési ellátás.
Ez a maszk a legutóbbi kedvencem. Általában nem nézem Dove irányába, de a körülmények azt mutatták, hogy velem volt.
A haj azonnal lecsökken, a végek és a haj teljes hossza rendben van, tökéletes, nincs mit panaszkodni! Viszonylag jó a kompozíció, a felrakás és az olajok és kivonatok, amelyek egy percig nem lógnak a lista végén. Úgy gondolom, hogy ez a maszk napi mosással is használható, mivel balzsammaszknak nevezik.

Hol lehet vásárolni: Ruble Bum, Mágneses kozmetikumok, Auchan, Tape
Ár: 249 rubel.

4 Super-budget maszk, amely menteni fogja a hajad ezen télen ❄

4. Földtudományi OliveAvocado Mask.
Jelenleg ez a kedvenc hajmaszk. Köszönöm, drága barátom, hogy bemutatott egy ilyen csodálatos termékhez. Az iHerb-szal való megrendelés túl lusta, és nincs különösebb szükség, ezért valószínűleg soha nem fogtam volna tudni erről a maszkról.
Csak 59 g-os utazótálcát használtam, de ez valójában nagyon sok ilyen maszk. Nagyon vastag és nagyon gazdaságos. Néha úgy érzem, hogy olyan afrikai amerikaiak számára készültek, akiknek kemény göndör hajuk van, ezért simítja és teszi őket engedelmesnek. A haj egészségesnek tűnik, sűrűsödik, hidratálják, a tippek gyönyörűen fekszenek. Általában nem maszk, hanem valódi árboc. Ezt a maszkot különálló hozzászólásként fogom adni, úgyhogy jó.

Hol vásárolhat: iHerb
Ár: 170 rubel 59 grammért.

Megmutatom neked a hajat az utolsó kedvenc maszk után. Természetesen szárított, nem fektetett haj.

4 Super-budget maszk, amely menteni fogja a hajad ezen télen ❄

Én ajánlom az összes maszkot a szívből! Mindannyian jól működnek és nagyon költség-tudatosak. Kívánok minden csodálatos hajat

Gyorsétterem

Olvassa el

4 Super-budget maszk, amely menteni fogja a hajad ezen télen ❄

4 Super-budget maszk, amely menteni fogja a hajad ezen télen ❄

4 Super-budget maszk, amely menteni fogja a hajad ezen télen ❄

4 Super-budget maszk, amely menteni fogja a hajad ezen télen ❄

4 Super-budget maszk, amely menteni fogja a hajad ezen télen ❄

4 Super-budget maszk, amely menteni fogja a hajad ezen télen ❄

Maszk a Dove-ból A könyvjelzőimben Raskreb "halomjait", és megpróbálom

igen, halmok tárolják ezt a mi

Khair maszk volt létfontosságú a növekedéshez és erősítéshez, õrülten megnedvesítette a haját) az egyik kedvenc dosih pórusom)

igen, Katia, próbáld ki, azt hiszem, tetszeni fog

Hair elegáns, olvassa el a felülvizsgálatot a maszkot adás, most is ki szeretné próbálni, és Khair létfontosságú már tetszik távollétében, mint a növekedés és erősítése nagyon sok, azt hiszem, a rosszabb száraz hajra

És én viszont sosem tudtam volna meg a HEC, a Santa, a Hair vital, a Librederm Nivea és még sok más bombát. Te vagy a tehetséged, hogy olcsó és hatékony termékeket találsz, és általában sok szempontból felülvizsgálták gondjaidat

köszönöm a kellemes szavakat

Természetesen kísértés, és mindent megpróbálok. De rájövök, hogy a hajam nem valószínű, hogy ugyanaz az eredmény. A hajam azoktól származik, akik erősen szeretik

Ugyancsak tetszett ez a maszk Dove, használta télen, és elmenekült a villamosításból. Most az illata azonnal újra belép a téli, újév hangulatába

ezer évvel ezelőtt kitűnő véleményeket olvastam a Dove-ről, határozottan vásárolok ma

Hogy tetszik a hajad?
Itt írt az Oliva maszkjáról, és érdekes volt, hol vásárolta meg, kiderül, hogy ayherb, köszönöm a post)

Kapcsolódó cikkek