2400-as Radast, "Hogyan rajzolj a sorsodat és olvasd el?", A sugarak pontossága

"Ma az első munkánkat fogjuk hívni:" Hogy hozzuk közelebb a sorsát, és azonnal elolvassuk ". Ebben a korban találtak magukat. Tehát ez most a kiindulási pont. Ez a mi csecsemő korunk, ahonnan folytathatunk valamit. Mindenkinek meg kell találnia magának a tudatosságot, ahol ő egy csecsemő, amelyből ésszerűen fejlődött. Egyszer sgustochek időt ebben a világban maga kijelölt külön amint megvan a térben elválasztva minden más dolog, és tartják magukat, mint önálló szervezet ezen a helyen, így ez a kisbaba születése.

Ki mikor vette észre magát? Valaki felismerte magát a születése óta. És ezek a babák, akik most azt mondják nekünk: "Tudod, emlékszem, hogy három hete az anyám ezt és ezt. Mondom neki, anyám azt mondta: „Igen, ez volt, honnan tudja?” És a baba azt mondta, jól, nem a baba, de itt mi történt, azt mondja: „Mi volt, hogy tudja? Te olyan vicces, kivenni a kocsi valahol elrejtve, tudom, hogy nem hagyja el sehova. "

Vagy akár egy párbeszéd egy ember: „A hónap anyám fordult a TV, a film ment oda, hogy meg kellett nézni, és ő vette, és megfordult vissza, nem érti, én ezen a ponton minden kapcsolatot építettek, és megfordult vele . Így még mindig nem tudom megbocsátani, amikor egy hónap múlva kikapcsolta a TV-t, átvitel történt nekem.

Amikor közeledünk és azt mondjuk: "Születni kell-e egy gyermeket? Meg kell házasodnom? El kell mennem ehhez az intézethez? Meg kell találkoznom ezzel a személlyel? Meg kell tennem?

Bár ez a kérdés lóg, még nem született. Amint megszüntették ezt a kérdést, ő csak egy csecsemő, született ez a baba és azt mondta: "Ehhez szükségem van. De ez nem kell. "Elkezdi választani. Elkezdi az események rendezését, kezd tisztán tudni: "szükségem van erre, de nekem nincs rá szükségem". Aztán meg tudja mutatni sorsát, van egy értelme a műsorból. Ezután sorba rendezi a sorsát és azt mondja: "Élek, de nekem nincs rá szükségem. Most megsemmisítem. Ez nem fogok élni. És ez - mondja - nem fogok élni, tízszeres élni akarok. Ezt szeretem, azt akarom. És adjon nekem úgy, hogy tízszer erősebb voltam, mint a sorsomnak. De ez az én sorsom, egyáltalán nem akarok élni. De ezt egységes méretben akarom élni. "

És akkor elkezdünk dolgozni az elménkben. "

"És ha olyan ember jön el hozzátok, aki egy nagy spacevichroméval már készen áll, szolgálati állapotban van. Nem kell bizonyítania semmit. Nem kell bizonyítania a doktrína igazságát, nem kell magyarázatot adnia. Eljött és azt mondta: "Mindent, én egész életemben várakoztam, és nem az első. Ennyi itt van a Földön, annyira vártam ezt a kijáratot. Végül ez a találkozó tartott. Mindent. "

És ez az ember csak azt tanítja, hogy tiszta pályára hagyjon. Fokozatosan, fokozatosan szabadulsz fel minden gyökeremből. Itt fogod csinálni a könyveiben írt munkát. És fokozatosan el fogsz menni. De nincs jogunk senkit bántani. Senki sem sérülhetett, mert kimentünk.

És aki több földi örvényben van, itt meg kell magyarázni 5-szer, 10-szer. És ezeknek az embereknek többször kell dolgozniuk. És ismét 10, 15, 20. Ez mennyi volt a földi tálban, sokkal többet kell majd elvégeznie ezeket a munkákat. És ezek az emberek szükségszerűen fokozatosan és fokozatosan emelkedni fognak. Először az energiatáblákhoz emelkednek, csak ott fognak mesterek. Nagyon szeretik ott.

És akkor olyanok vagyunk, mint egy ritmológus és azt mondanánk: "Kedvesem, menjünk ezzel a díjjal. Elég. Mit tudsz játszani ezen a fórumon? "És akkor hallani fogod:" Nos, talán csak más fogalmak vannak. Talán ugyanazt csináljuk. " Elkezd magyarázni:

"Ó, nem. Időben dolgozunk. Semmi köze a térhez, ez a megnyilvánulás, erre a megnyilatkozásra nincs szükség. Nem dolgozunk energiával, nincs rá szükségünk. Igen, mindent tudunk az energiákról. Tudjuk, hogyan mozognak, tudjuk, hogy melyik ország, milyen energia működik, melyik város. Tökéletesen lásd az aurát. Igen, világosan tudjuk, hogy az energia újraelosztásra kerül. Igen, mindannyian tudjuk, de nem dolgozunk rajta. "

És a férfi, akinek a földi tál több, ő újra megszólal: „Hát, mert a” gondolat ereje „is, mert van a” szeretet energia „nos, mert van a” hatalmi szóval „mert vannak ezek a fogalmak?” Igen, , van. De olyanok, mint egy feltérképezés. És energia-díjjal látta a gondolatot, hogyan érti? A gondolkodás energiája. Láttad a szót, hogyan érti? Mint a szó energiája.

És most az a férfi, akinek van ez a csésze nagy, a föld csésze nagy, sok tanóra van itt, neki sok osztály van. És készen áll arra, hogy megtanulja őket. És ha nagyon nagy átadást adsz neki neki, akkor nagyon óvatosan és óvatosan kell elvégezni, mert hát neki az élet. Megérted, neki ez a nyitó. Látta az aurát, olyan boldogsággal rendelkezik, jön, ragyog és beszél.

RI tippek: